US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Sassuolo potřebuje vylepšit bilanci, s AS se mu nedaří

Sassuolo potřebuje znovu získat sebedůvěru, o kterou ho v minulém kole připravilo Empoli. I jeho další soupeř minule selhal, protože AS vůbec nezvládlo římské derby. Proti Sassuolu se mu ale dlouhodobě daří získávat body.

Empoli slaví jednogólovou výhru nad Sassuolem

Všechny body zůstaly v sobotu odpoledne na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. Domácí ekipa tu vyzrála jediným gólem Tommasa Baldanziho nad Sassuolem.

Empoli chce vylepšit tristní domácí bilanci se Sassuolem

V sobotu se podíváme také do Toskánska, protože první duel sobotního programu 13. kola se odehraje na Stadio Carlo Castellani v Empoli. Dorazí Sassuolo, kterému se cesty sem docela často vyplácí.

Neapol opět nadělovala, Sassuolo rozstřílel Osimhen

Na prvním místě tabulky se nic nezmění. Neapol nedovolila žádné překvapení a se Sassuolem si doslova pohrála. K nezastavení bylo duo Victor Osimhen - Chviča Kvaracchelija, prvně jmenovaný nasázel hattrick, druhý vstřelil gól a na dva přihrával.

Nezastavitelná Neapol si chce proti Sassuolu pojistit první příčku

Stále ještě neporažena je napříč všemi soutěžemi Neapol. Po suverénním postupu v Lize mistrů jí čeká domácí Serie A a v ní vždy nebezpečné Sassuolo. Partenopei mají na druhý AC Milán náskok tří bodů, ovšem případná remíza by pro ně byla málo.

Sassuolo otočilo duel s Hellasem

Tři body zůstaly v pondělní dohrávce na Mapei Stadium, protože Sassuolo otočilo nepříznivý vývoj proti Hellasu a zvítězilo 2:1. Rozhodující branku přitom vstřelil až čtvrthodinu před koncem Davide Frattesi.

Sassuolo si potřebuje vylepšit domácí statistiky s Hellasem

Hellas klesá ke dnu a jeho forma vzbuzuje u fanoušků oprávněné obavy o prvoligovou příslušnost. Další šanci na zisk bodů budou mít hráči mladého trenéra Bocchettiho proti domácímu Sassuolu, kde se jim kupodivu daří.

Atalanta má další tři body, otočila utkání se Sassuolem

Alespoň na pár hodin má Atalanta ten luxus vyhřívat se na první příčce Serie A. Na domácí půdě sice dnes večer prohrávala se Sassuolem, ale na branku Kiriakopoulose dokázala odpovědět dvěma přesnými zásahy, které od sebe dělily jen dvě minuty čistého času.

Sassuolo chce v Bergamu vyhrát po osmi letech

Atalanta ještě ani zdaleka nevzdává boj o první příčku a opět hodlá využít většího času k odpočinku oproti svým tradičním rivalům. V sobotu večer se do Bergama vypraví Sassuolo, které v minulém kole proti dalšímu velkému jménu calcia tvrdě narazilo.

Inter vyhrál na Sassuolu a může brojit na Barcelonu

Těžké utkání na hřišti Sassuola zvládl milánský Inter a spolehnout se mohl na útočníka Edina Džeka. Bosenský fotbalista vstřelil úvodní branku Nerazzurri před koncem prvního poločasu a vítěznou trefu obstaral čtvrthodinu před koncem. Jedinou branku domácího celku vstřelil Davide Frattesi.

Vzmáhající se Sassuolo hostí posledního přemožitele Barcelony

Trenér Alessio Dionisi si může spokojeně mnout ruce, protože jeho Sassuolu se konečně začíná víc dařit. A utkání s Interem z jeho pohledu přichází v tu pravou chvíli, protože Nerazzurri v lize tápou. Nicméně se jim povedl husarský kousek v Lize mistrů, který jejich sebevědomí určitě zvedne.

Sassuolo nadělilo Salernitaně "bůra"

Velkým debaklem skončilo pro Salernitanu utkání na Mapei Stadium proti Sassuolu. Domácí zvítězili rozdílem pěti branek a mezi střelce se zapsalo hned pět různých hráčů. Neroverdi dvakrát skórovali v prvním poločase a další várka branek přišla po změně stran.

Sassuolo má doma se Salernitanou vynikající statistiky

Salernitana od třetího kola čeká na další výhru v ročníku a moc ráda by se dočkala na Mapei Stadium. Sassuolo sice jde do utkání v lepší momentální formě, ale oba kluby od sebe dělí jen pouhé dva body, takže i hosté mají o co hrát.

Álvarez v nastavení rozhodl o výhře Sassuola

Na poslední možnou chvíli urvalo Sassuola cenné vítězství. V Turíně to byla po celou dobu takticky svázaná bitva s minimem šancí a nakonec to byli Neroverdi, kteří dokázali vytěžit maximum. Ve třetí minutě nastavení rozhodl hlavičkou Augustín Álvarez.

Jurićův Turín se hodlá vzchopit proti mátožnému Sassuolu

Jen zřídkakdy se stává, že duel mezi Turínem a Sassuolem na půdě Granata skončí dělbou bodů. Remíza se udála při posledním duelu v minulé sezoně, ale předtím už osmkrát ne. A drtivou většinu z nich vyhrává právě domácí tým.