US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Inter Milán opět padl, dvěma góly se blýskl Iemmello

Inter znovu prohrál a konec jeho sezony je přímo katastrofální. Dnes nestačila ani podpora vlastních fanoušků, kteří byli svědky výhry Sassuola. O to se postaral Pietro Iemmello, který měl na svědomí oba góly.

Inter bez Pioliho vyzve Sassuolo

Trochu překvapivě se Inter neudržel a jen tři kola před koncem Serie A se odhodlal k razantnímu řešení, které bylo naplánováno na léto. Bez vyhozeného trenéra Stefana Pioliho budou teď Nerazzurri čelit Sassuolu, které naopak pečlivě a trpělivě buduje kádr. Navíc už pět duelů neprohrálo.

US Sassuolo - ACF Fiorentina 2:2

Body se dělily v Sassuolu, kam zavítala bojovat o evropské poháry Fiorentina. Nepříliš záživný první poločas vystřídala o poznání líbivější druhá půle a především závěr zápasu byl hodně zajímavý. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a nakonec se zastavilo na výsledku 2:2.

Zklamaná Viola chce po Palermu odplatu proti Sassuolu

Fiorentina čtyři kola před koncem neskládá zbraně a dál pokračuje v boji o Evropu. V minulém kole však žalostně selhala. Naštěstí pro ni jede Viola na stadion Sassuola, kde se jí tradičně velmi daří.

Sassuolo veze z Empoli tři body za tři góly

Empoli sice se Sassuolem chvíli hrálo vyrovnanou partii, ale po druhé brance naprosto odpadlo. Do konce utkání se trefil ještě veterán Alessandro Matri a poslední branku vstřelil Alfred Duncan. Rozdíl dvou branek už Empoli ani před domácím publikem smazat nedokázalo.

Empoli na Sassuolo neumí, teď má ale formu

Empoli se proti Sassuolu dlouhodobě příliš nedaří a jen těžko by se Neroverdi dali označit za jeho oblíbené soupeře. V posledních týdnech ale Empoli ukazuje velkou vůli zachránit se a poráží mnohem slavnější týmy.

Milik zachránil pro Neapol alespoň bod

Neapol doufala ve tři body na půdě Sassuola, ale nakonec se musela spokojit jen s jedním. A i o ten musela pořádně zabojovat, protože branky Berardiho s Mazzitellim poslaly do vedení domácí ekipu.

Sassuolo čelí proti Neapoli nejlepšímu útoku ligy

Neapol chce ve venkovním zápase vyvinout co největší tlak na druhý AS Řím a nehodlá se vzdávat snu o přímé kvalifikaci do Ligy mistrů. V neděli po obědě ji čeká výlet k utkání se Sassuolem, které bude jasným outsiderem.

Di Francesco ví o zájmu Fiorentiny, jednat bude koncem měsíce

Eusebio Di Francesco je trenérem Sassuola, smlouva mu běží do června 2019 a je otázkou, zda tento kontrakt dodrží. Jméno 47letého kormidelníka je v posledních týdnech často spojováno s prací ve Fiorentině a kouč si zájmu celku z renesančního města je dobře vědom...

Sassuolo doma otočilo duel s Dorií

Sassuolo dokázalo napravit svou formu a ačkoli po brance Patrika Schicka prohrávalo, díky dvěma brankám se mu povedlo otočit skóre ve svůj prospěch. První poločas vyšel lépe hostujícím Námořníkům, v tom druhém byla mnohem lepší parta trenéra Di Francesca.

Sassuolo stojí proti prokletí z Janova

Sassuolo hostí v sobotu odpoledne Sampdorii v souboji dvou týmů, kterým minulé kolo přineslo jen bod. Teď by Sassuolo možná preferovalo janovskou půdu, protože na svém stadionu Sampdorii ještě nikdy v soutěžním klání neporazilo.

Sassuolo vez cenný bod z Bergama

Atalanta může být trochu rozmrzelá, protože proti současnému Sassuolu měla jistě na víc. Jenže dnešní utkání se jí příliš nepovedlo, v první půli navíc iknasovala gól Pellegriniho. Ten však nakonec na tři body nestačilo, protože dvacet minut před koncem srovnal na konečných 1:1 Cristante.

Atalanta hraje o poháry, Sassuolo o čest

Pátá Atalanta Bergamo se v sobotu v podvečer utká o další cenné body se Sassuolem, kterému se poslední dobou vůbec nedaří. Celek z Bergama naopak posiluje své šance na poháry a vrátil se na vítěznou vlnu.

Lazio přehrálo domácí Sassuolo díky vlastní brance

Utkání mezi domácím Sassuolem a hosty z Věčného města měla dlouho remízový výsledek, který ve prospěch hostí paradoxně naklonil domácí hráč. O třech bodech pro tým trenéra Inzaghiho totiž v Sassuolu rozhodla vlastní trefa domácích.

Lazio se představí na Cittá del Tricolore

Lazio si v dostizích o pohárovou Evropu nemůže dovolit zaváhat a i z tohoto pohledu ho na Cittá del Tricolore čeká obtížný úkol. Sassuolo sice formou neoplývá, ale doma dokáže minimálně potrápit jakýkoliv tým. Stále také nesmíme zapomínat, že jde o letošního účastníka základní skupiny Evropské ligy.