Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Bývalý italský fotbalista se označil za oběť dopingu

Bývalý italský ligový fotbalista Carlo Petrini se označil za oběť dopingu. Nyní šedesátiletý muž byl údajně během své profesionální kariéry v 60. a 70. letech minulého století nucen k užívání zakázaných látek a zaplatil za to zdravím.

Turín FC - AC Milán 2:2

AC Milán se bodově nedotáhl na vedoucí Inter Milán a díky remíze 2:2 na půdě turínského FC zůstal druhý, se tříbodovou ztrátou na nejvyšší příčku. V utkání bylo k vidění několik zvratů. Turín vedl, ale pak musel dotahovat. Střelecky se prosadili Stellone, Pato a Ronaldinho. Konečné slovo měl Rosina, jenž z pokutového kopu stanovil remízu 2:2.

Preview: Turín FC - AC Milán

Fotbalisté turínského FC budou chtít navázat na předchozí dvě úspěšná představení z domácích zápasů proti Atalantě a Palermu, a tentokrát přívítají slavný AC Milán. Hosté budou chtít na plno bodovat a posunout se pokud možno na druhé místo tabulky hned za Inter Milán.

Calcio Catania - Turín FC 3:2

Catania znovu ukázala, že je v domácím prostředí velice silná. Ze Sicílie odchází s nepořízenou turínské FC, které tu domácí Catanii podlehlo v přestřelce 3:2. Hattrickem se zaskvěl Giuseppe Mascara.

Preview: Calcio Catania - Turín FC

Čtrnáctý celek soutěže, FC Turín, zajíždí do Catanie, ta je doma velice silná, což dokázala v minulém kole proti Cagliari. Dařilo se i Turínu, ten nejtěsnějším výsledkem zdolal sicilské Palermo 1:0.

Turín FC - Città di Palermo 1:0

Volej Jürgena Säumela z konce druhého poločasu zajistil Turínu výhru nad Palermem. FC Turín se tak především díky vítězným domácím zápasům pomalu zvedá ze dna Serie A. Naopak Palermo může díky prohře spadnout do dolní poloviny tabulky.

Preview: Turín FC - Città di Palermo

Turínští v minulém kole nenavázali na úspěch proti Atalantě, když prohráli se Sampdorií 0:1. Nyní si budou chtít připsat tři body proti Palermu. Sicilský klub je však nabuzen tříbrankovou výhrou nad Chievem Verona.

UC Sampdoria - Turín FC 1:0

Fotbalisté Sampdorie Janov dokázali podruhé za sebou vyhrát a jejich návrat do horní poloviny je v plném proudu. Blucerichiati porazili pozdním zásahem Bellucciho FC Turín. Ovšem Turínu nebyl sporně uznán gól. Oba celky si po dnešním utkání prohodily v tabulce svá místa.

Preview: UC Sampdoria - Turín FC

Povstávající Sampdoria Janov přivítá na stadionu Marassi FC Turín. Pozice obou celků v tabulce je takřka totožná, ovšem Turín má bezesporu horší formu a Sampdoria zápas k dobru.

Turín FC - Atalanta BC 2:1

Turínští fotbalisté zlomili sérii špatných výsledů a konečně si připsali tři body, výhra nad Atalantou navíc vynesla domácímu celku čtrnáctou pozici, která neznamená sestup. O vítězství 2:1 rozhodli během dvou minut Stellone a Amoruso.

Preview: Turín FC - Atalanta BC

Předposlední FC Turín hostí devátou Atalantu Bergamo. Jak domácí, tak i hosté v posledním kole tak trochu nešťastně prohráli. Turínští nezvládli derby s Juventusem (1:0) a Atalanta pro změnu s AC Milán (0:1).

Juventus FC - Turín FC 1:0

V tradičním turínském derby po roční pauze opět dominoval ten ze slavnější a oblíbenější tým - Juventus. Hosté se drželi celý první poločas, duel rozhodl krátce po začátku druhého dějství ostrostřelec Amauri, který zařídil vítězství i v předchozím klání v Lize mistrů s Realem Madrid. První poločas odehrál český obránce Zdeněk Grygera, jenž musel kvůli zranění odstoupit, Pavel Nedvěd nastoupil k celému střetnutí.

Preview: Juventus FC - Turín FC

Souboj dvou trápících se týmů, aneb městské derby mezi Juventusem a FC Turínem, oba dva trenéři hrají o své bytí či nebytí, zatímco Ranieriho pozice se trošku upevnila po výhře nad Realem Madrid, ta De Biasiho se ještě více nalomila po prohraném domácím utkáním s doposavad posledním Cagliari.

Turínskému FC se nedaří, bude odvolán De Biasi?

Gianni De Biasi by mohl být již podruhé během své trenérské kariéry odvolán od kormidla turínského FC. Italskému klubu se nedaří a tamní média hodně spekulují o možném nástupci někdejšího kouče španělského Levante. Kandidáti jsou v tuto chvíli tři...

Turín FC - Cagliari Calcio 0:1

Fotbalisté Cagliari si připsali první vítězství v sezoně, když dokázali v závěru utkání šťastně urvat tři body na půdě turínského FC. Cagliari se díky vítězství odpoutali ode dna tabulky, kam spadla Reggina.