Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Lazio doma nečekaně podlehlo Turínu

Sobotní program italské nejvyšší soutěže přinesl velké překvapení v podobě porážky druhého Lazia s FC Turín. Hostům přitom na Stadio Olimpico stačila jediná branka, o kterou se pár minut před koncem prvního poločasu postaral Ivan Ilić. Jindy výborné Lazio tentokrát nepodalo optimální výkon.

Lazio chce pátou výhru v řadě, proti je Turín

Lazio se v sobotu navečer pokusí přiblížit Neapoli, která očividně (zase) ztrácí dech. Případný bodový zisk by mu navíc umožnil navýšit náskok na jeho městského rivala. Turínské FC sice zažívá opět turbulentní sezonu, ale s Laziem se mu docela daří.

Italské kluby mají šanci Ligu mistrů vyhrát, myslí si reprezentant Zima

Utkání Turína se Salernitanou vítěze nepoznalo

Body se v neděli odpoledne dělily v Turíně, kde domácí "Býci" přivítali Salernitanu. Pro hostující mužstvo je bod ziskem, zatímco pro domácí spíše ztrátou. Byli to hosté, kdo v prvním poločase jako první udeřil a až po změně stran zařídil konečný stav 1:1 vyrovnávací brankou Antonio Sanabria.

Salernitana vyhlíží šestou remízu, proti je domácí Turín

Tradiční italský nedělní čas od tří hodin odpoledne se tentokrát bude týkat jen jednoho utkání. V Turíně se proti sobě postaví domácí Býci a návštěva ze Salerna. Turín naposledy opět prohrál a bude to chtít napravit, jenže Salernitana se v nedávné době naučila pravidelně bodovat.

Turín doma padl, tři body vystřelil AS opět Dybala

AS Řím zvládl roli favorita a z Turína si přivezl tři body. Vděčí za ně jednak skvělé obraně a jednak Paulovi Dybalovi, jehož penalta stačila na udolání Býků.

Turín se těší na bývalého kapitána Belottiho a jeho AS

AS Řím se v minulém kole vrátil na vítěznou vlnu a v sobotu navečer budou chtít Giallorossi pokračovat ve sbírání tří bodů. Čeká je ale náročný výlet do Belottiho minulosti, protože na Vlky už netrpělivě čeká Jurićův Turín.

Sassuolo doma uhrálo s Turínem jen bod

Sassuolo se dnes moc nepředvedlo a doma se sice dostalo poměrně brzy do vedení, které ale neudrželo. Po hodině hry totiž znovu udeřil Antonio Sanabria a zajistil Turínu bod.

Sassuolo se chytlo a chce pátou výhru v řadě, Turín bude napravovat debakl

Ve zcela jiném rozpoložení se chystaly na reprezentační přestávku Sassuolo a Turín FC. Zatímco Neroverdi dosáhli na čtvrtou výhru v řadě a potvrdili vzrůstající formu, Granata utrpěla v zápase s Neapolí čtyřbrankový debakl. Nyní se oba týmy proti sobě postaví v pondělní dohrávce.

Neapol rozdrtila Turín čtyřmi góly, o polovinu se postaral Osimhen

Ani Turín nedokázal rozjetou Neapol zastavit, či snad jen přibrzdit. Domácí "Býci" byli Partenopei rozneseni na kousky a to čtyřmi góly. Trefili se Kvaracchelija s Ndombélém, ale hlavní hvězdou byl zase Victor Osimhen. Dneska si na své konto připsal další dvě trefy.

Turín vzpomíná na rok 2015 a touží opět porazit Neapol

Vedoucí Neapol se v neděli dostaví do Turína na Stadio Olimpico di Grande Torino s jasným cílem - zvýšit svůj náskok na další pronásledovatele a udělat další důležitý krok k titulu. V cestě jí bude stát turínské FC, které sní o pohárové Evropě.

Zima k dění v Serii A: Inter potřebuje okysličit, nic se tam nemění

Livesport Zprávy od nového roku pravidelně přináší postřehy českých hráčů působících v zahraničních soutěžích. Jedním z nich je obránce FC Turín a české reprezentace David Zima, jenž potřetí nechá nahlédnout do zákulisí světového fotbalu...

Turín se v Lecce přiblížil pohárům

Dva zásahy v rozmezí tří minut se staly domácímu Lecce osudnými. Turín zvítězil na Via del Mare 2:0 a minimálně na pár hodin poskočil už na sedmé místo tabulky. Pokud jde o domácí, ti zůstávají ve spodních patrech tabulky, prozatím mimo sestupové příčky.

Turín pokukuje po pohárech, Lecce se touží co nejdřív zachránit

Lecce odehrálo s Turínem osm utkání v rámci druhé poloviny sezony a dalo v nich šestnáct branek, tedy dvě branky za zápas. A v tomhle trendu bude chtít nováček sezony pokračovat i na domácí půdě stadionu Via del Mare, kam v neděli Turín přijede.

Turín díky Karamohově brance porazil marnou Bolognu

Turín zvládl domácí utkání a díky jediné brance Yanna Karamoha z první půle si nechal všechny tři body. Díky nim se posunul už na deváté místo a dál žije svůj sen o pohárech.