Parma Calcio Itálie - Parma Calcio - Zprávy

Juventus oficiálně potvrdil přestup Kulusevského

Dejan Kulusevski se oficiálně stěhuje do Juventusu. Talentovaný záložník k úřadujícímu šampionovi zamíří z Atalanty Bergamo, na jaře ale bude pokračovat na hostování v Parmě...

Brescia získala pod Corinim další cenný bod, v Parmě remizovala 1:1

Brescia po návratu Eugenia Coriniho nadále sbírá body a jeden cenný uloupila Parmě. Před zápasem by Le Rondinelle remízu brali, avšak po utkání možná přetrvává jakási pachuť, protože remízu Parmě vystřelil až v nastavení Alberto Grassi.

Parma může získat třetí výhru v řadě, proti bude Brescia

V neděli odpoledne vyběhnou k poslednímu zápasu tohoto roku také Parma s Brescií a mírnějším favoritem budou domácí. Parma si stále drží vysoký standard a ze sedmého místa může pomýšlet na pohárové příčky. Brescia zápasem na Ennio Tardini uzavře svůj "anglický týden", tedy že během jednoho týdne odehraje tři zápasy.

Gattuso začal porážkou, Neapol podlehla Parmě gólem v nastavení

Premiéra Gennaru Gattusovi na lavičce Neapole pořádně zhořkla. Domácí totiž nestačili na Parmu a po prohře 1:2 ještě prodloužili své trápení. Parthenopei vstoupili do utkání hodně špatně, inkasovali už ve 4. minutě, ale pak nabrali tempo i převahu a zaslouženě vyrovnali. Neapol byla po celé utkání výrazně aktivnější, jenomže v nastavení jí připravil dokonalý šok Gervinho.

Gattusa čeká premiéra na lavičce Neapole, doma hostí Parmu

Nepříliš dlouhá éra Carla Ancelottiho na lavičce Neapole skončila a italský celek okamžitě sehnal náhradu v podobě Ancelottiho někdejšího svěřence Gennara Gattusa. Mnozí nad tímto krokem nevěřícně kroutí hlavou, pravdou ale je, že až výsledky ukáží nakolik bylo rozhodnutí správné. Neapol po postupu v Lize mistrů musí v domácí soutěži zabrat, ale Parma bude při premiéře někdejšího vynikajícího záložníka nebezpečným soupeřem.

Parma se vrací z Marassi se třemi body, Sampdorii udolala 1:0

Před týdnem Parma doma tři body ztratila, teď je získává po výhře v Janově zpět. Vyrovnané utkání se Sampdorií rozhodl jediný moment z 21. minuty, ve kterém na přední tyči úspěšně hlavičkoval Juraj Kucka.

Sampdoria uniká sestupu, další body chce proti Parmě

V podvečer se na stadionu Luigi Ferraris představí domácí Sampdoria a FC Parma. Před týdnem oba celky smolně prohrály, Námořníci neudrželi dvoubrankový náskok proti Cagliari a Parma zase v souboji s AC Milán inkasovala rozhodující gól dvě minuty před koncem. Při posledním vzájemném zápase mezi Samdporií a Parmou padlo dohromady šest branek, dočkají se fanoušci dalších gólových hodů?

Kulusevski v lednu dres nezmění, Parma ho neuvolní

Zajímavou budoucnost před sebou má Dejan Kulusevski. Talentovaný křídelník před letošní sezonou odešel z Atalanty Bergamo na roční hostování do Parmy a italské veřejnosti už stihl ukázat, jak velkým talentem disponuje. Zájem o něho rychle projevily Juventus nebo Inter Milán...

AC Milán vydřel výhru v Parmě, rozhodl Theo Hernández

AC Milán dokázal na půdě Parmy vyválčit důležité tři body, které v tuto chvíli mají mnohem větší váhu, než předvedený výkon. Na Ennio Tardini to díky skvělému Sepemu dlouho vypadalo na remízu, avšak dvě minuty před koncem spasil Rossoneri Theo Hernández.

Parma se chce držet v blízkosti pohárů, doma hostí AC Milán

AC Milán bije na poplach. Od sestupových příček dělí italského velikána jen čtyři body a výhra na hřišti Parmy se proto jeví jako nutnost. To nebude v žádném případě jednoduché, Ducali na rozdíl od Milána mají formu a mnohem blíže k evropským pohárům.

Boloňa zachránila remízu gólem v páté minutě nastavení

Boloňa se ani po reprezentační přestávce nedočkala vítězství a s Parmou doma ztratila další body. Nutno podotknout, že remízu zachránila na poslední chvíli, protože až v páté minutě nastavení dával na konečných 2:2 Blerim Džemaili.

Boloňa už potřebuje zabrat, proti Parmě chce tři body

Jen dvě výhry z posledních deseti kol si na své konto připsala Boloňa. Severoitalský celek by potřeboval zabrat, protože jeho odstup od sestupových pozic se ztenčil na pouhé tři body. Na stadion Renato Dall'Ara zavítá necelých sto kilometrů vzdálená Parma, tedy tým, který se pohybuje těsně za pohárovými příčkami.

Parma doma v pohodě dorazila neefektivní AS Řím

AS Řím opět zklamal a po nevýrazném výkonu bez šancí se musí domů vracet bez bodů. O to se v dresu domácí Parmy svými góly postarali Sprocati a také Cornelius, kteří dorazili bezmocné Vlky.

Parma bude doma čelit svému strašákovi z Říma

Parma by moc ráda zopakovala výkon z roku 2012, kdy římské Vlky porazila naposledy. Že by ale nyní měla nějak zázračnou formu, to se rozhodně říct nedá. Římané navíc nutně potřebují znovu vyhrát, aby zapomněli na poslední hořkou porážku.

Fiorentina jenom remizovala s Parmou 1:1

Pět minut před přestávkou zmrazil stadion Artemia Franchiho Gervinho, ovšem Parma vedení po změně stran neudržela a s domácími nakonec remizovala 1:1. Pro hosty je bod ziskem, naopak pro Fiorentinu spíše ztrátou. Fiorentině nadále chyběl hvězdný Franck Ribéry.