Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Gólostroj Fiorentiny deklasoval bezbranný Janov šesti zásahy

"Fialky" naprosto roznesly na kopytech janovské "Grify", Viola neměla s někdejším týmem trenérem Ševčenka žádné slitování a nasázela mu v až exhibičním utkání šest branek. Janov nepřišel ani s jednou a opět odchází naprosto deklasován.

Fiorentina touží zpátky na vítěznou vlnu a má příhodného soupeře z Janova

Fotbalisté Fiorentiny ztratili v lize formu a najít jí mohou zpět v domácím prostředí stadionu Artemio Franchi, protože přijede trápící se Janov CFC. Grifony neprobudil ani Andrij Shevchenko, na jehož osobu stoupá tlak. Vyřazení z Coppy Italia od AC Milán a především pak domácí porážka se Spezií nutí vedení janovského klubu opět přemýšlet nad případnou změnou a novým impulsem.

Janov CFC ukončil Ševčenkovo trápení a vrací se k Ballardinimu

První klubová štace úspěšného reprezentačního kouče Andrije Ševčenka definitivně skončila katastrofou, o níž se už několik týdnů spekulovalo. Ani nově otevřené přestupové okno vedení janovského CFC nepřineslo novou dávku trpělivosti, poslední kapkou se symbolicky ukázala být prohra s AC Milán, v jehož barvách bývalý kanonýr zažil svá nejlepší léta...

Janov CFC to zase nezvládl a doma podlehl i Spezii

Andrij Ševčenko nebude mít v Janově na růžích ustláno. Grifoni zase ztratili body a tentokrát před vlastním publikem rovnou prohráli.

Teď, nebo nikdy? Janov přivítá v důležitém souboji Spezii

Už to budou pomalu čtyři měsíce, co janovští Grifové okusili, jak chutná ligové vítězství. Ani angažování ukrajinské legendy Andrije Ševčenka nepřineslo zlepšení, ale jestli fanoušci upínají zrak k nějakému zápasu, který by to mohl všechno změnit, je to nedělní záchranářský duel proti Spezii.

FC Janov ani na nový rok nevyhrál, ze Sassuola však bere bod

Mise Andrije Shevchenka zatím není úspěšná, i když bod ze hřiště Sassuola může mít svojí váhu. Grifoni na Mappei Stadium vedli, když se už po sedmi minutách prosadil Mattia Destro, ale remízu 1:1 zachránil po změně stran Domenico Berardi.

FC Janov zahájí v novém roce záchranářskou misi na hřišti Sassuola

Janov má před sebou v novém roce velkou výzvu - zachránit nejvyšší soutěž. Podzimní část se Grifonům vůbec nepovedla a zdá se, že ani angažování Andrije Ševčenka nezabralo. S novým rokem by ale mohl přijít nový impuls, což může ukázat duel na Sassuolu.

Janov zastavil Atalantu, oba kluby mají po bodu

Janov posbíral v posledním kole tohoto roku důležitý bod, když nenechal skórovat Atalantu. Trenér Ševčenko tak může slavit cenný výsledek a aspoň trochu si oddechnout.

Ševčenko chce ukončit noční můru proti naštvané Atalantě

Janovské CFC se pere s nepřízní osudu a v posledním utkání před hybernanční přestávkou se pokusí o zázrak. Do Janova se totiž vrací jeho někdejší kouč, nyní již v roli oceňovaného trenéra evropského formátu. Gian Piero Gasperini a jeho Atalanta.

Lazio v poklidu přehrálo Janov o dvě branky

Lazio si připsalo snadnou výhru nad janovským CFC a angažmá v přístavním městě se pro trenéra Ševčenka pomalu mění v horor. Jeho tým především ve druhé půli defenzivně nestíhal a trpěl zejména příchodem Španěla Luise Alberta.

Nové kolo začnou trápící se celky Lazia a Janova

Trenér Andrij Ševčenko se svým týmem konečně poprvé vyhrál a slavil, i když se jednalo jen o italský pohár. Na zregenerování sil ale jeho hráči nemají moc času, protože už v pátek večer je čeká předehrávka 18. kola Serie A. Pojedou do Říma, kde se postaví proti Laziu.

Jedno velké zklamání, řekl Ševčenko po porážce v derby

Další a tentokráte hodně bolestný nezdar museli v pátek večer vstřebat fanoušci a hráči Janova, Grifové nezvládli městské derby proti Sampdorii a rivalovi podlehli 1:3. V tabulce tak i po sedmnáctém kole zůstanou na sestupové příčce, o čem přemýšlet má především trenér Andrij Ševčenko...

Po dvou letech patří Derby della Lanterna Sampdorii, dvakrát se trefil Gabbiadini

Janovské derby známé jako Derby della Lanterna dopadlo lépe pro Sampdorii a stalo se tak po dvou letech. Námořníky poslal do vedení už po sedmi minutách Manolo Gabbiadini a po změně stran přidal i druhý zásah. Na výhře Sampdorie se rovněž jedním gólem podílel i Francesco Caputo, takže branka Mattii Destra znamenala jen kosmetickou úpravu.

Doria se pokusí oprostit od starostí v derby s CFC

Už v pátek večer si pro nás Serie A nachystala jeden lahůdkový předkrm. V rámci předehrávky 17. kola se do sebe pustí dva nejbližší sousedi, u kterých je těžké poznat, kdo je doma a kdo je host. Blíží se 104. janovské Derby della Lanterna.

Juventus opět zvítězil, Janov prohlubuje svou mizérii

Juventus si poradil s hostujícím Janovem a dal mu dvě branky. V první půli se nádherně prosadil Juan Cuadrado a pár minut před koncem pečetil snadné vítězství Staré dámy Dybala.