Janov CFC Itálie - Janov CFC - Zprávy

Udinese zpevnilo obranu. Bude to ale stačit na rozjetý Janov?

Horečka sobotní noci tentokrát zasáhne přístavní město Janov, kam se v rámci 26. kola podívá Udinese. Domácí se za svá záda moc dívat nemusí, neboť mají náskok na Udinese dost velký, ale rádi by pronikli do první desítky.

Frendrup si pod Vesuvem přátele nenadělal. Janov přišel o léta vyhlíženou výhru v závěru

Fotbalisté Neapole ve 25. kole Serie A remizovali na vlastním stadionu s Janovem 1:1. Ukončení 15letého čekání Grifone na tříbodový zisk z horké půdy Partenopei málem ukončil svým prvním gólem v sezoně Morten Frendrup, v poslední minutě řádné hrací doby ovšem vyrovnal Cyril Ngonge. Ten ke svému premiérovému zásahu v dresu Gli Azzurri využil asistence Giovanniho Di Lorenza, jenž nastoupil ke 200. utkání v nejvyšší italské soutěži.

Neapol potřebuje probudit útok, povede se to proti Janovu?

Prvním sobotním duelem 25. kola Serie A se stane utkání domácí Neapole s Janovem. Oba týmy v minulém kole prohrály a mají tedy co napravovat. Zároveň by se diváci mohli dočkat zajímavého průběhu utkání, jelikož ve střetnutích těchto dvou celků tradičně padá dost branek.

V nevídané formě hrající De Ketelaere nasměroval Atalantu k výhře na horké půdě Janova

Hráči Atalanty vyhráli ve 24. kole Serie A na hřišti Janova 4:1. Nerazzurri nasměroval v cestě za třemi body skvělým individuálním výkonem Charles De Ketelaere, který své snažení vyšperkoval prvotřídní trefou zpoza vápna. Mladý Belgičan opět potvrdil svou formu ze začátku kalendářního roku, neboť se jednalo už o jeho šestou branku. Bergamo si tak připsalo čtvrtou výhru v řadě, Rossoblu naopak doma padli po více než čtvrt roce.

Atalanta touží po čtvrtém čistém kontu proti Janovu, což ještě nikdy nedokázala

Janov se pokusí prolomit prokletí, které ho s Atalantou váže, protože nad týmem s Bergama vyhrává jen málokdy. Bergamaschi dokonce prohráli s Janovem jen jednou za posledních 14 vzájemných střetů!

Návod k poražení nového kouče Empoli nenalezli ani Janované

Empoli remizovalo ve 23. kole Serie A s Janovem 0:0. Bezgólový stav přetrval navzdory tomu, že ve 26. minutě dostal balon do sítě hostující Stefano Sabelli, jehož zásah však nebyl uznán kvůli ofsajdu. Empolesi i díky tomu bodovali i ve třetím zápase od angažování trenéra Davideho Nicoly. Při životě zůstala i série hostů, kteří v lize naposledy padli 10. prosince.

Empoli nastoupí od tří hodin proti Janovu

S pozitivní náladou půjdou do vzájemného souboje na stadionu Carla Castellaniho Empoli FC a FC Janov. Oba celky v posledních týdnech bodovaly, ale zatímco hosté si lebedí na jedenácté příčce, Empoli je předposlední.

Vitinha po roce mění působiště: Marseille útočníka zapůjčila do Janova

CFC Janov dotáhl příchod Vitinhy z Olympique Marseille. Bývalý útočník Bragy bude na Apeninském poloostrově do léta hostovat, součástí dohody je také opce ve výši 25 milionů eur...

Vyčištěná hlaveň zaseknuté pušky z Dunajské Stredy nestačila Lecce ani na bod

Lecce prohrálo ve 22. kole Serie A na půdě Janova 1:2, a jeho poslední venkovní bodový zisk se tak nadále datuje na 11. prosince. Právě od té doby zároveň Giallorossi na hřištích soupeřů neskórovali, to však platilo jen do 31. minuty duelu na Stadio Luigi Ferraris, kdy se poprvé od začátku října minulého roku prosadil nejlepší střelec klubu Nikola Krstovič.

Janov se chce přiblížit desátému místu

Na stadionu Luigi Ferraris v Janově přivítají domácí Grifoni jihoitalské Lecce. Oba celky se aktuálně nacházejí v úplně jiném rozpoložení. Zatímco FC Janov drží solidní sérii neporazitelnosti, Lecce se propadá tabulkou.

Salernitana prožila počtvrté za sebou zklamání s totožným průběhem

Fotbalisté Salernitany prohráli ve 21. kole Serie A s Janovem 1:2. Už ve druhé minutě se přitom prosadil domácí Agustín Martegani, příznivci Granaty se však v tu chvíli měli na pozoru, jelikož věděli, že jejich miláčci skórovali jako první i v předchozích třech soutěžních kláních, která nakonec všechna skončila porážkou. Jejich obavy se naplnily i tentokrát, přičemž rozhodující zásah obstaral v 57. minutě z pokutového kopu Albert Gudmundsson, jenž se na aktuální šestizápasové sérii bez prohry podílel již čtvrtým gólem.

Poslední Salernitana se pokusí uzmout body Janovu

Fotbalisté Salernitany svůj záchranářský boj nevzdávají a body se pokusí získat v domácím prostředí proti Janovu. Také hosté nemají úplně klid, i když jejich situace v tabulce je podstatně lepší.

Tradiční remíze na stadionu Janova se po demolici mistra nevyhnul ani Turín

Dominantní výhrou nad Neapolí povzbuzený Turín FC remizoval ve 20. kole Serie A na hřišti Janova 0:0. Jeho nejvýraznější postavou byl brankář Vanja Milinkovič-Savič, jenž se už v první půli blýskl zejména proti dalekonosnému pokusu Ruslana Malinovského. Rossoblu byli nebezpečnějším týmem prakticky po celé utkání, jejich šance však zůstaly nevyužity, a zápas tak dospěl ke čtvrté domácí remíze Janovanů za sebou.

Turín chce po Neapoli taky skalp oslabeného Janova

V sobotu se od tří hodin odpoledne hrají dva duely a jeden z nich bude k vidění v Janově. Do přístavního města přijedou "Býci" z Turína, aby se pokusili zopakovat velmi úspěšné minulé kolo. I domácí ale mají pro strach uděláno.