Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Hellas Verona - Atalanta Bergamo 2:1

Konečně! Až ve třiadvacátém kole skončilo čekání Hellasu na první vítězství v sezoně a odnesla to špatně hrající Atalanta. Svěřenci trenéra Delneriho nevstoupili do zápasu dobře, museli otáčet výsledek, ale povedlo se. Vítěznou branku měl na svědomí sedm minut před koncem Giampaolo Pazzini. Klíčovým okamžikem přitom bylo vyloučení Dramého.

Preview: Hellas Verona - Atalanta Bergamo

Dočká se konečně Hellas prvního vítězství? Tuto otázku si pokládají všichni fanoušci veronského celku. Zamítavou odpověď by určitě přivítala Atalanta Bergamo, která bude jeho soupeřem a která se zrovna nepotkává s dobrou formou, spíše naopak.

Turín FC - Hellas Verona 0:0

Hellas ani ve 22. kole nevyhrál, ale z Turína neodjíždí s prázdnou. Ani jeden z týmů nedokázal za celých 90 minut vstřelit branku, utkání tedy skončilo 0:0. Největší šanci v zápase zazdil v nastaveném čase turínský Martínez.

Preview: Turín FC - Hellas Verona

Zápas Chieva s Juventusem nebude jediným turínsko-veronským měřením sil. Dvaadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nabídne také duel FC Turín s posledním Hellasem. Favoritem bude Granata, Hellas v lize stále nevyhrál.

Hellas Verona - Janov CFC 1:1

Hellas ani tentokrát nezvítězil a proti Janovu bere v domácím prostředí jen bod. Domácí museli dotahovat, jako první otevřel skóre Suso, respektive vlastní gól brankáře Coppoly a ve 40.minutě srovnal Pazzini.

Preview: Hellas Verona - Janov CFC

Hellas se opět představí doma a nebude usilovat o nic jiného, než přerušení 22 zápasů dlouhé série bez ligového vítězství. Na Stadio Bentegodi zavítá FC Janov, pořádně nabuzený čtyřgólovým debaklem do sítě Palerma.

Spallettiho premiéra znamená jen bod

Giallorossi dnes předvedli pod novým trenérem Lucianem Spallettim mnohem lepší výkon, ale nakonec ani to nestačilo na tři body. První branku dal Radja Nainggolan, jenže Pazzini ve druhé půli z penalty srovnal.

Spalletti 2.0: Premiéra jej čeká proti Hellasu

V Římě začíná nová éra. Od kormidla římského AS byl odvolán Francouz Rudi Garcia a do dobře známých vod se vrací kormidelník, pod nímž AS produkovalo velmi zajímavý fotbal. Jak dopadne Spallettiho obnovená premiéra proti poslednímu Hellasu?

Hellas Verona - Città di Palermo 0:1

Ani po polovině soutěže nebude mít Hellas na své kontě vítězství. Veronský celek, který ještě nevyhrál doma v dalším zápase podlehl Palermu a zůstává v kritickém, sestupovém ohrožení. Jedinou trefu utkání obstaral Vázquez.

Preview: Hellas Verona - Città di Palermo

Po osmnácti odehraných kolech čeká Hellas stále na první vítězství. Smutnou sérii se konečně pokusí zlomit doma s Palermem, což by mohla být více než solidní příležitost. Sicilanům se totiž také příliš nedaří.

Juventus smetl Hellas třemi góly

Juventus Turín si podle očekávání zcela suverénním způsobem poradil s bezbranným Hellasem Verona a po další Dybalově show se posouvá na dočasné druhé místo. Hosté naopak nadále propadají skepsi a beznaději, třebaže předvedli bojovný výkon.

Juventus vyzve poslední tým tabulky

Do Turína přijede tým, pro něhož při poslední formě platí slovo outsider se vším všudy. Hellas Verona za posledních deset utkání Serie A nevyhrál a nyní to bude mít také extrémně těžké. Juventusu se vrací forma i body po pomalejším začátku poztrácené.

Hellas Verona - US Sassuolo 1:1

A zase nic! Vánoční dárek v podobě prvního vítězství v sezoně se nekoná. Hellas doma nedokázal porazit ani Sassuolo a po remíze 1:1 zůstává nadále poslední. Sassuolo vstoupilo do zápasu lépe,ale vedení ještě v prvním poločase ztratilo.

Preview: Hellas Verona - US Sassuolo

Italská Serie A se pomaličku blíží do své poloviny a jen jeden tým stále nepoznal pocit vítězství. Veronský Hellas se i po nástupu trenéra Delneriho trápí, před vánočními svátky by rád svým příznivcům nadělil první ligové vítězství. Proti bude Sassuolo, které překvapivě bojuje o pohárovou Evropu.

AC Milán - Hellas Verona 1:1

AC Milán doma nedokázal porazit ani beznadějně poslední tým ligy Hellas a kouč Siniša Mihajlovič má o čem přemýšlet. Rossoneri sice vedli po brance Carlose Baccy, ale po faulu a vyloučení Nigela De Jonga o vedení přišli. Z pokutového kopu srovnal legendární Luka Toni.