FC Crotone Itálie - FC Crotone - Zprávy

FC Crotone - Chievo Verona 1:0

Crotone získalo v boji o záchranu důležité tři body, když jedinou brankou Anteho Budimira udolalo Chievo 1:0. Domácí si výhru zejména za povedený první poločas zasloužili. Hosté si v zápase prakticky nic nevytvořili a mají o čem přemýšlet.

Preview: FC Crotone - Chievo Verona

Na první pohled neslibuje utkání na Ezio Sciada žádnou velkou atraktivitu. Jak Crotone, tak i Chievo hrají ve druhé polovině tabulky o záchranu, přičemž výrazně hůře jsou na tom domácí. V loňské sezoně možná trochu překvapivě ovládlo oba duely FC Crotone.

Sassuolo doma zdolalo Crotone o jednu branku

Sassuolo nakonec zvládlo hodně důležité utkání s Crotone a ačkoli neproměnilo penaltu, stačily mu dva zásahy ze druhé půle na tři body. Crotone nadále balancuje na hraně sestupu.

Zenga se vrací do práce, ujme se Crotone

Crotone už má náhradu za Davideho Nicolu. Toho na lavičce skromného italského klubu nahradí brankářská legenda Walter Zenga, jenž má za úkol dovést klub opět k záchraně...

Crotone už bez Nicoly vyzve domácí Sassuolo

Nedělní podvečer bude v Itálii patřit dvěma týmům zoufale se bijícím o záchranu. Domácí Sassuolo se nachází jen kousek od pásma sestupu a nyní chce využít formy i situace Crotone. To je sice v tabulce nad ním, ale potkala jej změna trenéra.

Nicola: Je to moje osobní rozhodnutí

Crotone musí překvapivě hledat nového kormidelníka. Na lavičce aktuálně šestnáctého celku italské nejvyšší soutěže končí Davide Nicola, jenž odchází na vlastní žádost...

Jankto se trefil dvakrát, Udinese díky tomu porazilo Crotone

Pondělní dohrávka 15. kola nejvyšší italské soutěže začala prvním utkáním v sedm večer a nabídla jednu velkou show. Hlavním aktérem se stal dvougólový záložník Jakub Jankto, který se velkou měrou podílel na jasné výhře Zeber nad Crotone.

Oddovo Udinese v souboji nováčků otestuje Crotone

Crotone zažívá hodně špatné období a naposledy si v poháru připsalo již třetí porážku v řadě. Sebrat body v pondělní dohrávce nebude pro tým trenéra Nicoly vůbec jednoduché, protože na stadion Ezio Scida zavítá motivované Udinese.

Juventus FC - FC Crotone 3:0

Juventus dle očekávání bez problémů zvládl domácí zápas s Crotone a udržel kontakt s dvojicí Neapol, Inter. Hosté dokázali Staré dámě vzdorovat jen v první půli, ve druhém dějství se pak postupně prosadili Mario Mandžukič, Mattia De Sciglio a Medhi Benatia.

Preview: Juventus FC - FC Crotone

Juventus po třinácti kolech překvapivě nevede ligu, ale je až na třetím místě. Čtyřbodovou ztrátu na čelo se pokusí ponížit proti outsiderovi z Crotone. Hosté Starou dámu nejenže nikdy nedokázali obrat o body, ale dokonce ji nevstřelili ani gól.

Crotone opět padlo, rozhodl Rigoni

Dobrá forma maličkého Crotone je opět pryč, dnes v poledne totiž Crotone vůbec nezvládlo duel s Janovem. Grifové si z Crotone vezou tři body po hubené výhře 1:0, i když šancí měli mnohem víc.

Preview: FC Crotone - Janov CFC

Na stadionu Ezio Sciada se odehraje klíčová záchranářská bitva mezi Crotone a Janovem. Hosty povede už staronový trenér Davide Ballardini, jenž v Janově už dvakrát působil. Situace Grifů je na pováženou, na svého soupeře ztrácí již šest bodů.

Bologna FC - FC Crotone 2:3

Překvapivý výsledek se zrodil v Boloni, kam zavítalo Crotone. Hosté domácí tým přestříleli 3:2. Svěřencům Roberta Donadoniho nebyly nic platné ani dvě branky Simona Verdiho, protože za Crotone stejně ostře pálil Ante Budimir.

Preview: Bologna FC - FC Crotone

Boloňa zahájí na stadionu Renato Dall'Ara 12. kolo italské Serie A proti Crotone a po třech porážkách potřebuje zase zabrat. Hosté se od konce měsíce září zlepšují a minimálně představují nepříjemného soupeře, který navíc v minulém kole zvítězil.

FC Crotone - ACF Fiorentina 2:1

Senzace se zrodila na stadionu Ezio Scida v Crotone. Domácí výběr si vyšlápl na Fiorentinu, kterou porazil 2:1. Byl u toho i český stoper Stefano Simić, který dostal důvěru trenéra od úvodní minuty. Tři body zařídily zejména branky Budimira a Trotty.