Carpi FC Itálie - Carpi FC - Zprávy

Další články

Preview: Udinese Calcio - Carpi FC

Carpi přijíždí do Udine s jasným cílem zvítězit a doufat ve ztrátu Palerma. Jiná cesta za záchranou nevede. Zebry si start v příštím ročníku Serie A zajistily už v minulých kolech a duel s nováčkem bude příležitost, jak se důstojně rozloučit s fanoušky.

Carpi FC - SS Lazio 1:3

Dvě neproměněné penalty Jerryho Mbakoga může vyjít celé Carpi pěkně draho. Nováček Serie A nezvládl klíčový zápas s Laziem zejména psychicky a kolo před koncem už nemá situaci ve svých rukou. Místo toho aby se Carpi ujalo vedení totiž v první půli dvakrát inkasovalo. Celkově doma podlehlo Laziu 1:3.

Preview: Carpi FC - SS Lazio

Těžký úkol stojí před fotbalisty Carpi. Dvě kola před koncem soutěže mají shodný počet bodů jako osmnácté Palermo a proto si nesmí dovolit zaváhat. Ve zbývajících dvou kolech je čeká Lazio a cesta do Udinese. První na řadě je tedy nevyzpitatelně hrající římský klub.

Juventus FC - Carpi FC 2:0

Juventus už jako jistý mistr doma opět nezaváhal a Carpi porazil 2:0. Allegriho svěřenci se na výhru příliš nenadřeli, Carpi v Turíně předvedlo bojácný výkony a ve zbytku sezony ještě bude mít co dělat, aby zachránilo nejvyšší soutěž.

Preview: Juventus FC - Carpi FC

Juventus si na oslavách dalšího zisku titulu zahraje proti Carpi, kterému jde stále o hodně. Hosté bojují o záchranu a před Palermem mají k dobru pouze tři body. Jakýkoliv jiný výsledek, než vítězství Staré dámy, však bude velkým překvapením.

Carpi FC - Empoli FC 1:0

Carpi nakonec porazilo hosty z Toskánska a urvalo tři body! Hodně mu k tomu pomohlo i vyloučení hostujícího Mčedlidzeho, který opustil hrací plochu už po pětadvaceti minutách. Následný tlak přerostl v branku Lasagny pět minut před koncem.

Carpi chce Empoli poprvé porazit

Pondělní večer bude patřit souboji Carpi s Empoli a domácí mají jednu motivací navíc. Nad Empoli se jim totiž ještě nikdy nepovedlo vyhrát, což by přirozeně rádi napravili. Ve hře je stále ještě záchrana v první lize, nebo naopak rok v druhé nejvyšší soutěži.

AC Milán - Carpi FC 0:0

Domácí premiéra trenéra Cristiana Brocchiho se příliš nevydařila. AC si doma nedokázalo poradit s kompaktní obranou Carpi a po devadesáti minutách remizovalo 0:0. Největší šanci zazdili v nastavení hosté, Crimiho obstřel famózně vychytal Donnarumma. Pro hosty má získaný bod v boji o záchranu i tak velkou cenu.

Preview: AC Milán - Carpi FC

AC Milán vyzve na domácím San Siru papírového outsidera Carpi a cokoliv jiného, než tříbodový zisk bude považováno za neúspěch. Hosté nemají na věhlasném San Siru co ztratit, nicméně body by se ji v boji o záchranu nesmírně hodily.

Carpi zdemolovalo oslabený Janov čtyřmi góly

Carpi se dnes povedl skvělý úspěch, když zdemolovalo hosty z Janova. Ti dostali čtyři branky a sami vstřelili jen jeden gól. Za domácí se postupně trefili Di Gaudio, Lollo, Pasciuti a Sabelli.

Oslabený Janov cestuje na Carpi

Carpi stále bojuje o život a už se zřejmě musí s tímto stereotypem až do konce aktuální sezony smířit. Teď jej na jeho hřišti vyzkouší Janov, který sice nepodával ideální výkony, ale jeho forma v posledních týdnech roste.

Chievo Verona - Carpi FC 1:0

Carpi nijak nedokázalo využít faktu, že Frosinone prohrálo a samo podlehlo Chievu nejtěsnějším rozdílem. Carpi i přes porážku zůstává na nesestupové pozici, nicméně pokud své utkání zvládne Palermo, propadne se na osmnácté místo. Jedinou branku zápasu vstřelil sedm minut před koncem Sergio Pellissier.

Preview: Chievo Verona - Carpi FC

Hráči Carpi cestují hájit sedmnáctou pozici do Verony, kde se utkají s Chievem. Nečeká je nic snadného, Chievo si spokojeně hoví ve středu tabulky, navíc by rádo potěšilo své fanoušky a prodloužilo sérii neporazitelnosti na čtyři utkání.

Carpi nezvládlo duel se Sassuolem, tři body mají hosté

Sassuolo odjíždí domů s veselou náladou a především se třemi body. Ty získalo proti Carpi poté, co mu nasázelo tři branky. Mezi šťastné střelce se v dresu hostí zapsali Nicola Sansone, Gregoire Defrel a Francesco Acerbi, zatímco domácím dal chvilkovou naději jen Riccardo Gagliolo.