Cagliari Calcio Itálie - Cagliari Calcio - Zprávy

Empoli FC - Cagliari Calcio 4:1

V souboji dvou sestupem ohrožených týmu předvedl vynikající výkon útočník Empoli Nicola Pozzi - svými čtyřmi góly rozhodl o vítězství domácích. Cagliari se tak usadilo na dně Serie A a domácí Empoli postoupilo na 18. příčku, ze které se ale stále sestupuje.

Preview: Empoli FC - Cagliari Calcio

Na stadionu Carla Castellaniho se v 15. kole Serie A představí dva celky s nepříliš lichotivou bilancí. Domácí a zároveň poslední Empoli hostí osmnácté Cagliari. Oba týmy mají na svém kontě shodně deset bodů, a tak bude pro ně tento zápas důležitý. Kdo vyhraje, bude mít navrch a možná, že uteče ze sestupové zóny.

AS Řím i nadále stíhá vedoucí Inter

AS Řím po Udinese pokořil doma také Cagliari a postaral se o to, že ligová tabulka je hodně podobná té z loňské sezony. Opět vede Inter Milán, za nímž jsou právě Giallorossi.

Cagliari Calcio - AC Milán 1:2

Do Cagliari přijel AC Milán a očekávala se jasná výhra hostů, kteří se pomalu zvedají a stoupají tabulkou. Opačně na tom jsou domácí, kterým se nedaří a pohybují se na sestupových místech. Po rychlém gólu, který vstřelil už ve 4. minutě Acquafresca to pro domácí vypadalo nadějně. Nakonec se ale dokázali hosté z branky oklepat o zápas otočili.

Preview: Cagliari Calcio - AC Milán

Na stadionu Sant Elia hostí domácí Cagliari Calcio letos trápící se AC Milán. Rossoneri potřebují vyhrát, na čelo tabulky totiž ztrácejí již deset bodů a nemohou si dovolit ztratit další body s týmem ze sestupového pásma. I když Milánským se letos venku daří podstatně lépe než na stadionu San Siro.

Cagliari Calcio - UC Sampdoria 0:3

Sampdoria se dokázala otřepat po debaklu z minulého týdne od AC Milán a vítězství proti Janovu si zajistila už v první půli v rozmezí patnácti minut. O jasné vítězství ji nepřipravil ani fakt, že od 68. minuty hrála v deseti.

Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 2:2

Atalantě se podařilo dvakrát vyrovnat a nakonec na domácím území vybojovala alespoň remízu. Je tak neporažená už čtvrtý zápas v řadě.

Preview: Cagliari Calcio - UC Sampdoria

V 11. kole přivítá Cagliari na stadionu San Elia Sampdorii, která by si ráda napravila domácí debakl 0:5 od AC Milán. Sampdoria má na svém kontě o dva body více než její nedělní soupeř, a tak to bude nejspíše vyrovnaný souboj.

Preview: Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio

V Bergamu se střetnou dva celky z opačných polovin tabulky. Atalanta pokračuje ve výkonech z loňské sezony a je sedmá, Cagliari naopak až šestnácté.

Turín FC - Cagliari Calcio 2:0

Bojující Turín se v utkání proti Cagliari nevzdal a dvěma góly v poslední dvacetiminutovce rozhodl o svém vítězství. Toto vítězství bylo jeho teprve druhé a posunulo jej na prozatímní desátou pozici Serie A.

Preview: Turín FC - Cagliari Calcio

Turín má před sobotním utkáním s Cagliari velké problémy se sestavou. Spousta hráčů je na marodce. Teď se k tomu ještě přidala zpráva o šestiměsíční absenci nadějného obránce Mattea Rubina, který ve čtvrtek podstoupil operaci vazů v levém koleni.

Cagliari Calcio - Calcio Catania 1:1

Meziostrovní derby mezi Cagliari a Catani nemělo vítěze. Hosty poslal do brzkého vedení Terlizzi, dělb bodů pak zařídil hned po přestávce Marti.

Preview: Cagliari Calcio - Calcio Catania

Cagliari a Catania se zatím podle očekávání pohybují ve spodní polovině tabulky. Před vzájemným duelem jsou na tom lépe hosté, kteří mají na svém kontě o dva body více.

Janov CFC - Cagliari Calcio 2:0

FC Janov potvrdil vynikající formu, zvítězil potřetí v řadě a posunul se již na pátou příčku ligové tabulky. Cagliari naopak zůstává ve druhé polovině ligového pelotonu.

Preview: Janov CFC - Cagliari Calcio

FC Janov a Cagliari si v minulém kole připsaly po třech bodech, nyní budou chtít své výhry potvrdit. Domácí jsou zatím na deváté příčce, Cagliari je třinácté.