Brescia Calcio Itálie - Brescia Calcio - Zprávy

Milánské AC si na své konto připsalo zásadní vítězství

Milánské AC je zase o krok blíže k titulu. V Brescii zvítězilo 1:0 brankou Robinha, na kterou si ale příznivci hostů museli počkat až do 82. minuty.

Preview: Brescia Calcio - AC Milán

Šestibodový náskok budou hájit fotbalisté AC Milán na půdě zachraňující se Brescie, ta ztrácí na nesestupové pozice čtyři body, jenže proti Milánu, který bojuje o Scudetto, to bude mít i v domácím prostředí nanejvýš obtížné.

Janov CFC - Brescia Calcio 3:0

Janovští Grifové doma porazili Brescii jednoznačně 3:0 a vylepšili své nepříliš dobré postavení v tabulce. Naopak Brescia po delší době výrazně zaváhala a nadále se musí strachovat o setrvání v Serii A. Janovští zvítězili především díky skvělému Palaciovi, jenž měl prsty ve všech třech brankách.

Preview: Janov CFC - Brescia Calcio

Dvanáctý Janov bojuje o co nejrychlejší záchranu a proniknutí do první poloviny tabulky, k tomu aby se cíle vyplnili, je třeba porazit Brescii, která se zachraňuje. Hostující tým trenéra Iachiniho ale poslední dobou neprohrává a potvrdit to bude chtít i na stadionu Luigi Ferraris.

Cagliari si s Brescií body rozdělilo

Brescia si veze z Cagliari poměrně cenný bod, ačkoliv ideálnější by byly určitě všechny tři. Jeden bod totiž Rondinelle nadále nechává na předposledním místě tabulky. Na gól Cossua z první půle za hosty odpovídal Caracciolo.

Cagliari a Brescia chtějí navázat na poslední úspěch

Ještě před minulým kolem nebyla situace ani jednoho týmu příliš přívětivá, ale po výhrách nad Janovem, respektive Bolognou mluví v Cagliari a Brescii trochu jinak. Isolani by rádi ještě zaútočili na pohárovou Evropu, Rondinelle jsou přesvědčeni, že se zachrání.

Brescia Calcio - Bologna FC 3:1

Důležitý krok na cestě za záchranou učinila Brescia, která doma přehrála nevyzpytatelnou Boloňu 3:1. Domácí měli famózní vstup do utkání a během osmi minut rozhodli o třech bodech.

Brescia hraje proti Bologni o všechno

Pokud se chce Brescie udržet mezi elitou více než jednu sezónu, čeká jí v sobotu klíčový duel. Zápas s Bolognou bude první, který po reprezentační pauze rozjede italskou nejvyšší soutěž a hned půjde o hodně. Pokud totiž Rondinelle neuspějí, jejich naděje na záchranu se výrazně ztenčí.

Juventus FC - Brescia Calcio 2:1

Juventus přerušil sérii bez vítězství a dnes udolal Brescii 2:1, čímž se vrátil do bojů o evropské poháry. Na trefu Krasiče ještě odpověděl Eder, ale na krásnou branku Del Piera už nikdo nezareagoval. Dvacet minut před koncem navíc přišli hosté o Mareca.

Preview: Juventus FC - Brescia Calcio

Juventus se škrábe zpět na vrchol a o důležité tři body bude usilovat proti Brescii. Snadný úkol to rozhodně nebude, neboť Iachiniho svěřenci čtyři kola neprohráli a Juventusu nepodlehli přes čtyři roky.

Brescia Calcio - Inter Milán 1:1

Brescia v předehrávce kola remizovala s Interem 1:1 a zatímco pro ni je to úspěch, pro obhájce nikoliv, zvláště když ještě pět minut před koncem Nerazzurri vedli. Samotný závěr byl hodně nervózní, neproměněná penalta a vyloučení na obou stranách.

Preview: Brescia Calcio - Inter Milán

Inter Milán nastoupí ke svému zápasu již dnes, a to z důvodu blížící se náročné odvety osmifinále Ligy mistrů na půdě Bayernu Mnichov. Také v italské lize pocestují Nerazzurri na venkovní půdu, přesněji do Brescie, která bojuje o bytí nebytí.

Neapol znovu nevyhrála, s Brescií remizovala

Proti Brescii to měly být pro Neapol povinné tři body a návrat do bojů o Scudetto, které narušila prohra s AC Milán. Jenže Azzurri potvrdili pokles formy a s Rondinelle uhráli jen bezbrankovou remízu. AC Milán i Inter tak utíkají.

Neapol si chce spravit chuť na Brescii

Pokud někdo dosud mluvil o Neapoli jako o adeptovi na mistrovské Scudetto, musel mu poslední zápas ukázat, že na nejvyšší příčku ještě Azzurri nemají. AC Milán je totiž ve velkém souboji o čelo tabulky vyučil třemi góly a Neapol přišla ve prospěch Interu o druhé místo. Nyní potřebuje porazit Brescii, aby se vrátila zpět do vítězných kolejí. Brescia může ze sestupové pozice jen překvapit.

Brescia Calcio - US Lecce 2:2

V zápase Brescie s Lecce viděli diváci celkem čtyři branky. Domácím nestačilo ani dvougólové vedení, Lecce totiž ještě do šaten snížilo a po změně stran vyrovnalo na konečných 2:2.