Udinese Calcio - Benevento Calcio 2:0

Antonín Barák byl ústřední postavou zápasu mezi Udinese a Beneventem. Domácí Zebry zvítězily díky jedné trefě a asistenci českého reprezentanta 2:0. Mimochodem do statistik se zapsal i Jakub Jankto, který první branku pro Antonína Baráka připravil. Druhý gól si připsal Kevin Lasagna.
10.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Udinese Calcio - Benevento Calcio

Udinese bude pod novým trenérem Massimem Oddem usilovat o tři body proti největšímu outsiderovi Serie A Beneventu. Zebrám se zatím daří střídavě, výhry střídají porážky. Naposledy tedy Udine vyhrálo a to jak v lize, tak i poháru. Dokáže na to navázat i proti Beneventu?
10.12. | Previews | žádný komentář

Brankář Beneventa útočníkem být nechce, neumí běhat

Brankář Beneventa Alberto Brignoli, jenž v nedělním ligovém utkání hlavičkou v nastavení senzačně rozhodl o remíze svého celku 2:2 s AC Milán, neuvažuje, že by se přeškolil na útočníka. Podle svých slov neumí běhat.
04.12. | Aktuality | 31 komentářů

Hrdina Beneventa brankář Brignoli: Zavřel jsem oči a vyskočil

Něco stěží uvěřitelného se dnes podařilo Beneventu, respektive jeho brankáři Albertovi Brignolimu. Kmenový hráč Juventusu, který prvních sedm kol odseděl pouze jako gólmanská dvojka nováčka Serie A, si v páté minutě nastavení naběhl na přímý kop spoluhráče a parádní naskočenou hlavičkou vyrovnal na 2:2, čímž utnul dlouhou sérii svého týmu bez bodu...
03.12. | Aktuality | 79 komentářů

Benevento Calcio - AC Milán 2:2

Premiéra Gennara Gattuso dopadla pro fanoušky AC velkým zklamáním. Rossoneri se totiž stali prvním týmem, které Benevento dokázalo obrat o body. V páté minutě nastavení to neuvěřitelným způsobem zařídil brankář Alberto Brignoli.
03.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Benevento Calcio - AC Milán

AC Milán vstupuje do další nové etapy. Po odvolání Vincenza Montelly se kormidla Rossoneri ujal jejich někdejší hráč Gennaro Gattuso a jeho úkolem bude povznést AC na vyšší pozice. Premiéru u prvního týmu si odbude na půdě nejhoršího celku Serie A Beneventa.
03.12. | Previews | žádný komentář

Benevento opět padlo, tři body má Atalanta

Atalanta doma porazila Benevento a pondělní dohrávku 14. kola Serie A zvládla lépe. Ačkoli si Orobici dokázali vytvořit dostatek šancí, proměnit se jim povedlo jen jedinou, a to povedenou ránu Bryana Cristanteho.
27.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Benevento stále čeká na zázrak. Dočká se v Bergamu?

Benevento je dosud jediným týmem, který ještě nemá na svém kontě ani jeden jediný bod. Beznadějně poslední tým tabulky se herně i výsledkově trápí a fanouškům začíná docházet trpělivost. Překvapí Čarodějky v Bergamu domácí Atalantu?
24.11. | Previews | 1 komentář

Sassuolo v závěru rozhodlo o porážce Beneventa

Sassuolo v nervydrásajícím závěru nakonec doslova urvalo všechny tři body a z Beneventa veze výhru. Za tu může být hodně rádo, protože domácí se rozhodně snažili a nedali svou kůži zadarmo.
19.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Sassuolo si jede zlepšit náladu do Beneventa

Benevento se chytá každého stébla coby naděje a dál čeká na zázrak. Stále je jediným týmem v Serii A, který je bez bodů a navíc se na jeho půdu v neděli odpoledne dostaví Sassuolo. To zde ještě nikdy neprohrálo.
17.11. | Previews | 1 komentář
13.12. Antei byl na operaci s achilovkou
Beneventu bude minimálně v "nejbližší době" chybět Luca Antei. Obránce italského klubu za sebou má operaci achilovky, doba absence zatím není známa. (football-italia.net)
03.12. Brignoli napodobil Taibiho
Alberto Brignoli z Beneventa se dnes skrze nádhernou hlavičku z nastavení zápasu s AC Milán stal prvním brankářem v Serii A od Massima Taibiho z roku 2001, kterému se podařilo vstřelit gól. (football-italia.net)
03.12. Můžeme hrát proti každému, řekl Brignoli
Benevento dotáhlo dnešní utkání s AC Milán, proti kterému zařídil nováčkovi premiérový bod brankář Alberto Brignoli. "Bylo to 1:2, 95. minuta, neměli jsme co ztratit. Šel jsem tam, zavřel oči a vyskočil. Bylo by strašné prohrát vzhledem k tomu, že jsme ztratili několik zápasů v posledních vteřinách, například se Sassuolem (1:2). Dnes jsme ukázali, že můžeme hrát proti každému," vyjádřil se střelec branky na 2:2 pro Sky Sport Italia. (ČTK)
03.12. Beneventu zařídil bod brankář
Hráči Beneventa získali první bod v italské lize. O remíze 2:2 v utkání 15. kola s AC Milán rozhodl gólem hlavou v páté minutě nastavení brankář posledního týmu tabulky Alberto Brignoli. Favorizovaní hosté neprožili úspěšnou premiéru pod novým trenérem Gennarem Gattusem. (football-italia.net)
23.11. Guilherme v hledáčku Beneventa
Brazilský křídelník Guilherme hraje za Legii Varšava, smlouvu má ovšem jen do konce sezony a není tak vyloučeno, že v dohledné době z Polska odejde. 26letý fotbalista by následně mohl zamířit do Itálie, zájem o něho má Benevento. (transfermarketweb.com)
21.11. Parigini by mohl zamířit do Lazia
Lazio by během zimní přestávky mohl posílit Vittorio Parigini. Mladý útočník je hráčem Turína, letošní sezónu pak tráví na hostování v Beneventu Calcio. (transfermarketweb.com)
20.11. Benevento "překonalo" rekord Red Devils
Benevento včera podlehlo Sassuolu 1:2 a prohrálo i třináctý zápas nové sezony. K tomu v elitních pěti evropských ligách došlo vůbec poprvé v historii, do nedělního odpoledne se italský celek o primát nejhoršího startu dělil s Manchesterem United (1930/1931). (bbc.com)
19.11. Benevento nebodovalo ani na třináctý pokus
Nováček italské ligy Benevento zůstává rovněž po třináctém kole bez bodu. Dnes k němu přitom mělo blízko, jelikož se Sassuolem hrálo dlouho 1:1 a v nastaveném čase přežilo penaltu, nakonec ovšem stejně prohrálo, ve čtvrté minutě nastavení o tom rozhodl Peluso.
09.11. Benevento není na prodej
Toskánský byznysmen Alession Sundas se musí dál poohlížet po italském prvoligovém klubu, který by mohl odkoupit. Po neúspěchu s ohledem na Fiorentinu a Janov CFC nepochodí ani u Beneventa, které dnes v tomto duchu vydalo oficiální prohlášení. (football-italia.net)
08.11. Benevento útočí na Manchester United
Benevento prohrálo všech dvanáct zápasů nové sezony a stanovilo smutný rekord italské ligy, vedle toho vyrovnalo rekordní počin v pěti nejkvalitnějších evropských soutěží. O prvenství se v tomto ohledu dělí s Manchesterem United, který v sezoně 1930/1931 bodoval až ve třináctém kole proti Birminghamu (2:0). (espnfc.com)