Sligo Rovers Irsko - Sligo Rovers - Zprávy

Další články

Trnava nechce stratiť nádejnú pozíciu

Trnava vybojovala v prvom zápase na domácej pôde víťazstvo 3:1, čo jej dáva lepšiu pozíciu pred odvetou. Sligo cíti pred odvetou ešte šancu na postup, ale bude to náročné, keďže Trnava si určite nebude chcieť dopustiť nepriaznivé skóre, ktoré by ich dostalo pod tlak.

Trnavu mrzí inkasovaný gól

Trnava včera přivítala Sligo Rovers a po prvním poločase to vypadalo, že o postupujícím do třetího předkola Evropské ligy nebude velkých pochyb. Spartak vedl 3:0, po změně stran ovšem irský tým snížil a vykřesal naději pro odvetu...

Duel rozhodla Trnava už v prvom polčase, no gól na 3:1 sľubuje zápletku aj v odvete

Spartak Trnava si s írskym tímom Sligo Rovers poradil, už v prvom polčase vsietil tri góly a ujal sa vedenia, ktorý zaručoval pohodlný priebeh v druhom dejstve. Hostia sa však nadýchli k ofenzíve a odmenou za to bol kontaktný gól, ktorý v odvete ešte môže zohrať dôležitú rolu.

Ťažký súper z Írska - to je začiatok EL pre Trnavu

Spartak Trnava si v 2. predkole proti tímu Sligo Rovers zmeria sily s írskym futbalom, ktorý nesedí takmer nikomu. Domáci tím je však nabudený a vysoko koncentrovaný na ťažký duel a na vlastnom štadióne sa pokúsi uhrať prijateľný výsledok napriek tomu, že v kádri nebude figurovať niekoľko dôležitých opôr.