Vysočina Jihlava Česko - Vysočina Jihlava - Zprávy

Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc 0:1

Olomouc zvítězilä v 9. ligovém kole v Jihlavě 1:0 brankou Davida Housky z 87. minuty. Nováček z Hané bodoval pošesté za sebou a na druhém místě tabulky dál ztrácí sedm bodů na vedoucí Plzeň. Jihlava utrpěla první domácí ligovou porážku s Olomoucí v historii, nenavázala na předchozí dvě výhry na svém stadionu a je patnáctá.

Preview: Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc

Fotbalisté Jihlavy se dokázali vyškrábat ze sestupových pozic a doma proti Olomouci by chtěli naplno bodovat. Staronový účastník nejvyšší soutěže Sigma Olomouc se stále drží v popředí a jen výhra ho zřejmě udrží na druhém místě za vedoucí Plzní.

Kopecký: Dokázali jsme otočit utkání, s tím je velká spokojenost

Jihlavští v osmém kole první ligy doma porazili Ostravu 2:1 gólem Jakuba Fulneka ze třetí minuty nastavení. Vysočina opustila sestupové pásmo, naopak nováček Baník posedmé za sebou nezvítězil a klesl na předposlední místo tabulky.

Vysočina Jihlava - Baník Ostrava 2:1

Velmi důležitý duel zvládla Jihlava. S ostravským Baníkem sice prohrávala, ale výsledek dokázala ve třetí minutě nastavení otočit. Hrdinou okamžiku se stal Jakub Fulnek a Vysočina se rázem vyšplhala na průběžné třinácté místo.

Preview: Vysočina Jihlava - Baník Ostrava

Důležitý souboj z hlediska vývoje záchranářských starostí čeká na Jihlavu s Baník. Hosté nasbírali jen o dva body více, takže se klidně může stát, že Vysočina svého soupeře po dnešku přeskočí.

FK Jablonec - Vysočina Jihlava 5:0

Nepříjemným debaklem skončilo utkání 7.kola mezi Jabloncem a Jihlavou. Domácí nastříleli Ježkům rovnou pět branek! Zápas ale výrazně ovlivnilo brzké vyloučení Petra Tlustého.

Preview: FK Jablonec - Vysočina Jihlava

Jablonec se chystá na důležité utkání s Jihlavou. Severočeši dosud nenasbírali tolik bodů, jak by si asi představovali, a kde jinde uspět než doma s předposlední Jihlavou.

Hráči odvedli fantastický výkon, radoval se Kopecký

Jihlavští ukončili v šestém kole první ligy čekání na vítězství. Vysočina si poradila 3:2 s pražskou Duklou, přestože ještě dvě minuty před koncem prohrávala. Skóre zápasu otevřel Jakub Fulnek, pak ale hosté otočili zásluhou vlastní branky Jiřího Krejčího a zásahu Patrika Brandnera. Jenže v 88. minutě srovnal Pavel Dvořák a v nastavení obrat dokonal Davis Ikaunieks.

Vysočina Jihlava - Dukla Praha 3:2

Neuvěřitelné! Dukla v Jihlavě doslova ztratila vyhraný zápas. Ještě dvě minuty před koncem vedli Pražané 2:1, ovšem v rozmezí pár minut dvakrát inkasovali a Vysočinu opouštějí s prázdnou.

Preview: Vysočina Jihlava - Dukla Praha

Jihlava se s jedním bodem krčí na předposledním místě tabulky a s touto situací by ráda něco udělala. Domácí fotbalisté přivítají Duklu, která se po příšerném začátku rozjela a v tabulce vystoupala na sedmé místo.

Zlín získal Hronka z Jihlavy a jabloneckého rebela Mehanoviče

Zlínští, kteří se chystají na základní skupinu Evropské ligy, dnes získali dvě posily. Na Letnou přišli záložníci Petr Hronek z Jihlavy a Bosňan Mirzad Mehanovič, který se nedávno dohodl na ukončení smlouvy s Jabloncem. Zlín o transferech informoval na sociálních sítích.

Šmejkal: S Rezkovým výkonem jsem moc spokojený

Tepličtí porazili v 5. kole první ligy Jihlavu 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy. Vysočina naopak prohrála už počtvrté a stále čeká na první vítězství. O výhře domácích rozhodli dvěma góly navrátilec Jan Rezek s Martinem Fillem, za hosty na 1:2 snižoval Jiří Klíma.

FK Teplice - Vysočina Jihlava 3:1

Stále s jedním bodem na kontě zůstává Jihlava. Vysočina nezvládla zápas v Teplicích, když se o všechny branky v její síti postaralo duo Fillo-Rezek. Hosté sice v průběhu dokázali snížit, ale poslední slovo měly stejně Teplice.

Preview: FK Teplice - Vysočina Jihlava

Teplice před týdnem znovu remizovaly, ale tentokrát by další dělba bodu znamenala ztrátu. Skláři totiž přivítají dle mnohých největšího aspiranta na sestup Vysočinu Jihlavu. Hosté naposledy trápili Plzeň, ovšem body opět nezískali.

Jihlava zvažuje protest, nelíbily se jí tři výroky rozhodčího

Vedení Jihlavy zvažuje, zda nepodá protest proti výkonu rozhodčího Pavla Julínka v dnešním utkání 4. ligového kola proti Plzni. Podle zástupců Vysočiny sudí poškodil domácí tým ve třech momentech včetně situace před posledním rohovým kopem, z něhož dal hostující Marek Bakoš vítězný gól na 2:1.