Viktoria Plzeň Česko - Viktoria Plzeň - Zprávy

Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1

V novém ročníku se zatím plzeňská Viktorka ukazuje ve výborném světle a navázat na předchozí úspěchy toužila také proti Bohemians. Sice nepředvedla žádný oslnivý výkon, ale tři body jsou její. Konečný výsledek zní 2:1 ve prospěch domácích.

Preview: Viktoria Plzeň - Bohemians 1905

Po vydařeném pohárovém vystoupení s Besiktasem nyní čeká plzeňské fotbalisty ligové domácí utkání s Bohemians 1905. Západočeši se dělí o první místo společně se čtyřmi týmy, zatímco Klokani figurují na děleném desátém místě.

Rezek po zahozených šancích proti Besiktasi těžko usínal

Dlouho do noci se plzeňskému útočníkovi Janu Rezkovi honily hlavou tři neproměněné šance a především zahozené sólo v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy s Besiktasem Istanbul.

Plzeňané smutnili nad zahozenými šancemi i přísnou penaltou

Dvojnásobné zklamání tížilo plzeňské fotbalisty po jejich remíze 1:1 s vysoce favorizovaným Besiktasem Istanbul v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy. Mrzelo je, že v prvním poločase v Praze na Letné využili jedinou z pěti velkých šancí a naopak těsně před poločasem inkasovali z přísně nařízené penalty inkasovali.

Beşiktaşi pomohl sudí. S Plzní uhrál remízu 1:1

Plzeň proti Beşiktaşi předvedla více než sympatický výkon. Český tým byl minimálně v prvním poločase jasným pánem na hřišti, ve 28. minutě přetavil tuto převahu v gól David Limberský. Poté ale přišlo klíčové pochybení celého utkání - španělský sudí nařídil za sporný faul pokutový kop a turecký celek těsně před přestávkou vyrovnal. Na skóre se nic nezměnilo ani ve druhé půli, a Beşiktaş tak domů odjíždí s nadějnou remízou 1:1.

Plzeň při návratu do pohárů zkusí zaskočit slavný Besiktas

Po dlouhých 39 letech okusí plzeňští fotbalisté atmosféru pohárového klání. Viktoria chce zanechat svoji stopu v letošním ročníku Evropské ligy, ale hned při její obnovené premiéře ve 3. předkole čeká na vítěze českého poháru slavný Besiktas Istanbul.

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:3

Dramatické utkání bylo k vidění pod Nisou. Liberec přivítal fotbalisty Plzně a po zpackaném úvodu a spálení obrovských šancí překvapivě prohrál 2:3. Slovan tak vstupuje do letošní sezoně stejně bídně, jako vstoupil do té předchozí.

Preview: Slovan Liberec - Viktoria Plzeň

Liberec hostí Plzeň. Oba týmy vstoupily do nové ligové sezony remízou, a tak se pokusí ve druhém kole vybojovat premiérové vítězství.

Fanoušci pojedou na Besiktas zdarma

Fanoušky Viktorie Plzeň dopraví vedení klubu zdarma na zápas třetího předkola Evropské ligy, které tým odehraje příští čtvrtek proti Besiktasi Istanbul v letenském azylu na stadionu Sparty Praha. Klub o tom informoval na svých webových stránkách s tím, že do Prahy a zpět budou vybaveny a speciální autobusy a vlaková souprava.

Plzeň prodloužila smlouvy se čtyřmi hráči

Vedení fotbalistů Plzně si pojistilo služby čtyř hráčů. Viktoria prodloužila až do 30. června 2013 stávající smlouvy s brankářem Lukášem Krbečkem, záložníkem Petrem Jiráčkem a beky Jakubem Navrátilem a Davidem Limberským.

Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:2

Penalta v nastavení prvního poločasu předznamenala velmi zajímavý vývoj toho druhého. O dělbě bodů nakonec rozhodly dvě individuální chyby domácích a také dva góly Janotky, které v rozmezí jediné minuty mířily do branek na opačných stranách hřiště.

Preview: Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc

Štruncovy sady Evropskou ligu neokusí, ale již v prvním kole české ligy na ně nečeká žádná lehká práce. Přijede nejlépe střílející tým loňské sezóny, který skončil o pouhý bod za Západočechy.

Plzeňští si Besiktas nepřáli, Sivok se zase těší na návrat domů

Žádné nadšení nezavládlo v kabině plzeňských fotbalistů, když se dnes dozvěděli, že se ve třetím předkole Evropské ligy s největší pravděpodobností popasují s tureckým gigantem Besiktasem Istanbul. Západočeši si před losem přáli z koše jiného soupeře, nejvíc pak rakouský Sturm Štýrský Hradec.

Baník čeká Stabaek, nebo Mogilev, Plzeň asi Besiktas. Jablonec se nejspíš střetne s Nikósií

Jablonec ve 3. předkole Evropské ligy změří síly pravděpodobně s Apoelem Nikósie, který vede po prvním utkání 2. předkola 3:0 nad Taurasem. Los rozhodl také o tom, že si Baník Ostrava zahraje buď s norským Stabaekem, nebo Dněprem Mogilev. Plzeň narazí pravděpodobně na Besiktas.

Plzeň udržela před začátkem ligy úspěšný kádr pohromadě

Fotbalisté plzeňské Viktorie chtějí v nové sezoně navázat na povedený uplynulý ročník, ve kterém skončili na pátém místě a ziskem Ondrášovka Cupu se kvalifikovali do předkola Evropské ligy. Jedinou nepříjemností letní přípravy bylo zmizení bývalého majitele západočeského týmu a místopředsedy ČMFS Miroslava Kříže.