Hráči, kteří jsou v tomto klubu, ale nejsou stabilní součástí týmu, například mladíci hrající převážně v juniorských týmech.
 ZČeskoVáclav Klán07.09.1993? / ?00
 ZČeskoMartin Matoušek02.05.1995? / ?00
 ZČeskoJakub Podaný15.06.1987184 / 7700
 ÚČeskoMilan Jurdík08.11.1991186 / 7300
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
30.07. Lavička: O postupu ještě není rozhodnuto
Sparta Praha vstoupila do 3. předkola Ligy mistrů proti Mälmo, se kterým na domácí půdě hned dvakrát prohrávala, nakonec však utkání otočila a do odvety si poveze výhru 4:2. "Začátek zápasu byl hodně opatrný a srazila nás první střela hostů na branku, která byla nešťastné tečovaná. Radkovi Kováčovi to za vinu samozřejmě nedáváme, to se prostě stane. Byla to komplikace, ale o přestávce jsme si řekli, že zápas není ztracený a moc si vážím toho, jak to kluci po pauze rozjeli. Druhý poločas byl z naší strany o charakteru a s ním přišel i zlepšený výkon. David Lafata podal výkon par excellence, jsme rádi, že ho máme. Výsledek je pro nás vzhledem k negativnímu vývoji povzbudivý, ale o postupu ještě zdaleka není rozhodnuto. Malmö ukázalo kvalitu a odveta bude velmi náročná," uvedl trenér Vítězslav Lavička. (ČTK)
29.07. Sparta poveze do Švédska dvougólový náskok
Výsledek prvního utkání druhého předkola Ligy mistrů: Sparta Praha - Malmö FF 4:2 (22., 51. a 70. Lafata, 52. Kováč - 17. Forsberg, 27. Thelin).
29.07. Sparta nastoupí v sestavě s Kováčem
Sparťané dnes nastoupí proti Malmö v základu s Radoslavem Kováčem, který musel nahradit zraněného Ondřeje Švejdíka. Sestava Sparty: Bičík - Kadeřábek, Kováč, Holek, Costa - Vácha, Matějovský - Dočkal, Hušbauer, Přikryl - Lafata. (fotbal.idnes.cz)
23.07. Sparta se utká s Malmö
Sparta Praha se ve 3. předkole Ligy mistrů utká s Malmö. Současný lídr tabulky švédské ligy zvítězil v odvetě 2. předkola na hřišti lotyšského Ventspilsu 1:0 a stejným poměrem tak vyhrál dvojzápas. Úvodní utkání Sparty s Malmö se uskuteční příští úterý od 19:30 na Letné. (ČTK)
22.07. Sparta remizovala v Estonsku 1:1
Výsledek odvety druhého předkola Ligy mistrů: Levadia Tallinn - Sparta Praha 1:1 (68. Teever - 38. Mareček), první zápas 0:7, postupuje Sparta.
22.07. Sparta nastoupí s Nešporem na hrotu
Základní sestava Sparty pro odvetu druhého předkola Ligy mistrů na půdě Levadie Tallinn: Štěch - Kadeřábek, Kováč, Brabec, Hybš - Dočkal, Vácha, Mareček, Konaté, Breznaník - Nešpor. (uefa.com)
18.07. Sparta zaslouženě získala Superpohár
Český Superpohár: Sparta - Plzeň 3:0 (10. Lafata, 33. Krejčí, 90. Breznaník).
18.07. Sparta přišla také o Matějovského
Záložník Marek Matějovský je dalším hráčem Sparty, který nedohrál dnešní Superpohár s Plzní - ve druhé půli musel střídat kvůli zranění ramene.
18.07. Krejčí má problémy se stehenním svalem
Ladislav Krejčí nedohrál dnešní utkání o Superpohár s Plzní, záložník Sparty si poranil stehenní sval a ve druhé půli musel střídat.