14ÚČeskoVáclav Kadlec20.05.1992179 / 6773
 ÚČeskoLukáš Pouček26.01.1993? / ?00
37ÚČeskoJiří Skalák12.03.1992? / ?40
 ÚČeskoMiroslav Slepička10.11.1981183 / 8000
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
16.04. Lavičku mrzel třetí gól
Sparta bude mít v odvetě semifinále národního poháru nelehkou situaci, první zápas v Jablonci totiž prohrála 1:3. "Věděli jsme, že Jablonec dá do utkání všechno, je to pro něj příležitost, jak se přiblížit Evropě. První poločas nás Jablonec předčil větší agresivitou, vůlí jít za gólem a šel zaslouženě do vedení. V druhém poločase jsme se zlepšili, zkvalitnili naši hru. Měli jsme tam situace, kdy jsme byli blízko ke gólu. Chyběla větší produktivita a musím také vyzdvihnout výkon Michala Špita. Nicméně se nám podařilo dát kontaktní gól a vrátit se do zápasu dobře sehranou standardkou. Jenže chyba v závěru dala soupeři šanci jít do dvoubrankového vedení, což je samozřejmě z pohárového pohledu složitější," prohlásil sparťanský trenér Vítězslav Lavička. (ČTK)
16.04. Pohár České pošty - výsledek
Výsledek prvního semifinále Poháru České pošty: Jablonec - Sparta 3:1 (34. Rossi, 70. Kopic, 85. Čížek - 83. Přikryl).
13.04. Policie obvinila tři fanoušky Sparty
Policie obvinila po sobotním derby Sparty se Slavií tři sparťanské fanoušky - dva z krádeže a jednoho z loupeže. Sparťané podle informací ČTK zřejmě sebrali slávistům klubové šály. Celkem policisté zadrželi 86 lidí, hlavně z řad několikasethlavého průvodu příznivců Slavie, kteří se na utkání vypravili společně přes centrum Prahy. Valná většina lidí předvedených na služebny ale spáchala podle policie jen přestupek. (ČTK)
11.04. Stovky policistů dohlédnou na derby
Pražská policie se chystá na sobotní derby Sparty se Slavií. Na veřejný pořádek a dopravu bude v souvislosti s ligovým zápasem dohlížet zhruba 600 policistů a několik desítek strážníků. Ze vzduchu bude situaci monitorovat policejní vrtulník. (ČTK)
10.04. Breznaník míří do Sparty
Michal Breznaník podle deníku Sport v létě posílí Spartu Praha. Slovenský záložník je nyní bez angažmá, v březnu odešel z Amkaru Perm. (deniksport.cz)
02.04. Derby je téměř vyprodané
Pražské derby mezi Spartou a Slavií, které se hraje v sobotu 12. dubna, je téměř vyprodané. Běžné lístky už ve volném prodeji nejsou a uvolní se pouze v případě nevyzvednutých rezervací. K dostání jsou již jen VIP vstupenky. Utkání může být třetím vyprodaným duelem Sparty se Slavií na Letné za sebou. (ČTK)
30.03. Lafata sebral Sieglovi střelecký rekord
Sparťanský útočník David Lafata proti Znojmu opět potvrdil pověst kanonýra. Nejlepší střelec první ligy přispěl dvanáctou brankou v sezoně k výhře 3:0 a se 134 góly se osamostatnil v čele pořadí střelců samostatné české soutěže. (ČTK)
24.03. V Ostravě zatím obvinili šest osob
Ostravští policisté zatím obvinili šest chuligánů, kteří se podíleli na výtržnostech během sobotního utkání Baníku se Spartou. Další obvinění budou postupně přibývat, policie mimo jiné analyzuje zajištěné obrazové záznamy, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Během řádění výtržníků policie zadržela celkem 31 osob. (ČTK)
22.03. V Ostravě nakonec tři desítky zadržených
V souvislosti s dnešním utkáním Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha zadržela policie už tři desítky lidí. Dopouštěli se výtržností a napadali policisty. Bezpečnostní akce v ulicích Ostravy ještě neskončila, městem se stále pohybují stovky fanoušků. ČTK to řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Uvedla, že většina zadržených je podezřelá z přestupků, ale někteří i z trestných činů. Konkrétnější informace zatím nejsou k dispozici. Zadržení patří k oběma táborům, často jsou opilí, takže je policisté zatím nemohli vyslechnout. (ČTK)
22.03. Utkání v Ostravě muselo být přerušeno
Zápas první fotbalové ligy mezi Ostravou a Spartou Praha provází násilí na tribunách. V poločase musela na stadionu zasahovat policie poté, co se k sobě pokusily dostat oba znesvářené tábory fanoušků. Situace se posléze uklidnila a rozhodčí Hrubeš přibližně s dvacetiminutovým zpožděním zahájil druhý poločas. Do poločasu mělo rizikové utkání poklidný průběh, ale o přestávce se situace vyhrotila poté, co ze sparťanského sektoru přilétlo mezi domácí diváky několik světlic. Zhruba stovka ostravských chuligánů se pokusila dostat do sektoru hostů, prolomila i ploty v nárazové zóně, ale oba tábory se přes policejní kordon k sobě nedostaly. Přibližně po půlhodině se situace na stadionu zklidnila. Těžkooděnci s použitím policejních rozbušek rozehnali poslední bojůvky ostravských chuligánů a sudí Hrubeš s dvacetiminutovým zpožděním zahájil druhý poločas. (ČTK)