FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

Tepličtí zahájili přípravu s dvěma testovanými hráči, zůstává Hybš

Tepličtí zahájili přípravu na jarní část sezony i s bekem Matějem Hybšem, který si na severu Čech o půl roku prodlouží hostování z Plzně. Po podzimu dvanáctý tým prvoligové tabulky bude testovat obránce Lukáše Huška a záložníka z Pobřeží slonoviny Yayu Kadera Tourého.

Zápas Teplice - Liberec poznamenala mlha, dohrávalo se bez videorozhodčího

Netradiční situaci musel v utkání 16. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem (2:1) řešit rozhodčí Petr Hocek. Zápas na Stínadlech poznamenala hustá mlha, kvůli níž byl duel na tři minuty přerušen. Větší část druhého poločasu se hlavní sudí navíc musel obejít bez pomoci videorozhodčího (VAR). Navzdory těžkým podmínkám se zápas dohrál, což kromě libereckého kouče Luboše Kozla ocenili všichni aktéři.

Liberec venku znovu prohrál. K výhře Teplic přispěl už sedmigólový Žák

Teplice porazily v 16. kole Fortuna ligy na vlastním hřišti Liberec 2:1. Na bleskurychlý zásah Filipa Žáka, který díky sedmému gólu předehnal v klubové tabulce střelců spoluhráče Abdallaha Gninga, ještě Slovan dokázal odpovědět. Po pauze ale překlopil vyrovnaný duel na stranu domácích Jakub Urbanec. Tým z města pod Ještědem tak poprvé od února 2017 zaznamenal čtyři po sobě jdoucí porážky v roli hostů.

Liberec chce do první šestky, potřebuje uspět v severočeském derby

Teplice se začaly nebezpečně přibližovat k samotnému dnu tabulky a klidnou zimu si hodlají zajistit proti Liberci. Slovan útočí na první šestku, za Sigmou Olomouc zaostává jenom vinou horšího skóre.

Teplice proti Boleslavi opět neuspěly. Mareček přesnými zásahy orámoval poločasovou pauzu

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 15. kole Fortuna ligy Teplice 3:0, a vyhráli tak už ve čtvrtém vzájemném soutěžním klání v řadě. O dva góly domácích se postaral Daniel Mareček, jenž se trefil nejprve ve 43. minutě a poté téměř ihned po příchodu z kabin. Díky výhře se Středočeši posunuli před svého soupeře o pět příček, přestože mají jen o tři body víc, což i nadále potvrzuje vyrovnanost celé soutěže.

Mladá Boleslav uvidí souboj dvou šestnáctibodových týmů

Teplice minulý týden zastavily pád a po třech porážkách se radovaly ze zisku všech bodů. Na Mladou Boleslav se jim příliš nedaří, souboj dvou šestnáctibodových týmů začíná v neděli v 15 hodin.

Dlouho neporažená Sigma v Teplicích narazila. Střelecké kopačky opět nazul senegalský objev

Trápící se Teplice ve 14. kole Fortuna ligy přerušily sérii tří ligových porážek v řadě a porazily na svém stadionu Olomouc 2:1. Hosté se přitom poměrně brzy dostali do vedení, s prodloužením nelichotivé série se však nehodlalo smířit chválené útočné duo Filip Žák - Abdallah Gning a otočilo stav utkání. Druhý jmenovaný se po předcházející více než měsíční střelecké pauze prosadil podruhé v řadě. Sigma vyšla bodově naprázdno poprvé od 10. září.

Teplice na Stínadlech hostí Olomouc. Skončí vzájemný duel opět plichtou?

Teplice prohrály poslední tři ligová klání, po nichž se v tabulce propadly do spodních pater. To olomoucká Sigma se v únoru chytla. O další výhru budou Hanáci usilovat právě na teplických Stínadlech, nicméně posledních pět vzájemných střetnutí skončilo remízou.

Slovácko se dlouho trápilo, nakonec však zápas s Teplicemi otočilo

Slovácko bylo proti Teplicím viditelně lepší, dlouho se však v útoku trápilo. Moravané se ale navzdory nepříznivému stavu nevzdali a v závěru otočili výsledek na svou stranu. Hrdinou domácích se v nastaveném čase stal obránce Stanislav Hofmann.

Slovácko i Teplice uspěly v poháru, o víkendu chtějí zabrat také v lize

Uprostřed pracovního týdne sbírá Slovácko výhry, o víkendu pak porážky. Moravanům v poslední době vycházejí pohárová klání, v dlouhodobé soutěži však ztrácí. O zlepšení se pokusí proti Teplicím, které v ligové tabulce sídlí jen o jednu příčku níže.

Budějovice loupily v Teplicích a odskočily barážovým pozicím

Velmi důležitý zápas v boji o záchranu zvládly České Budějovice. Ty svého tabulkového souseda z Teplic přehráli 0:2 a rázem se vyhouply do horní poloviny tabulky. Brankami se na tomto počinu podíleli Hellebrand a Čmelík.

Přímý souboj o pozice, do Teplic přijede budějovické Dynamo

Souboj dvanáctého s třináctým o to, kdo zůstane poblíž sestupových vod a kdo se vyšvihne třeba i do horní poloviny tabulky, bude k vidění v sobotu odpoledne v Teplicích. Domácí tam hostí České Budějovice.

Spanilá jízda Teplic se zastavila proti Hradci. Sklářům nepomohlo k triumfu ani vyloučení Rybičky

Hradec Králové dokázal v 11. kole Fortuna ligy porazit rozjeté Teplice 4:1 a ukončil tak jejich sérii pěti zápasů bez porážky v řadě. Tři body se pro domácí ovšem vůbec nerodily snadno, Votroci totiž již od 30. minuty hráli bez vyloučeného Petra Rybičky. Po poločasovém výsledku 1:1 však dokázal překlopit výhru na hradeckou stranu dvěma zásahy Adam Gabriel.

Hradec Králové přivítá v zápase plném vzpomínek rozjeté "Skláře" z Teplic

Hradečtí "Votroci" se v tabulce drží před teplickými "Skláři", poslední zápas však vyšli bodově naprázdno. To Severočeši před týdnem uspěli a před 11. kolem ztrácí na Východočechy jediný bod. Podaří se jim konkurenta v tabulce přeskočit.

Další rána pro Pardubice. Z Teplic se vrací s debaklem

Pardubice možná čekaly, že zrovna proti Teplicím by se mohly chytit a přiblížit se pozicím zaručujícím záchranu. Velmi se však přepočítaly, schytaly totiž debakl 5:1. Hattrickem se na něm podílel Žák, další branky přidali Vondrášek s Kučerou a v závěru korigoval Hlavatý.