FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Boleslav využila Grigarových zkratů jen napůl a z Teplic veze bod

Dlouho to v Teplicích vypadalo, že si domácí v boji o záchranu připíšou další cenné vítězství. Vedení nabyté Hybšovou penaltou ovšem v závěru zhatil Grigar, jenž svou chybou umožnil Šimkovi vyrovnání a následně se ještě nechal vyloučit.

Teplice i Mladá Boleslav chtějí navázat na víkendová vítězství

Teplice o víkendu tak trochu nad plán vyloupily Olomouc. Po úspěchu budou "Skláři" lačnit též proti Mladé Boleslavi, která se chce definitivně vyhnout nadstavbové skupině o udržení. To Severočeši jsou připraveni na to, že záchranu v nejvyšší soutěži ještě nemají jistou. Do konce základní části si ale ještě mohou vylepšit pozici.

Ostrava po dvou cenných skalpech selhala. V Boleslavi rozhodla rychlá branka Kušeje

Mladá Boleslav zvítězila v domácím duelu 28. kola Fortuna ligy nad Baníkem Ostrava 1:0. Souboj tabulkových sousedů okořenili dobrým výkonem především hráči Středočechů Marek Matějovský a Vasil Kušej. První jmenovaný nahrál tomu druhému na vítěznou branku a o další asistenci jej připravil až zásah videorozhodčího. Bolka tak po několika nezdarech zvítězila a výrazně zvýšila své šance na únik ze skupiny o udržení, zatímco Slezané po dvou slibných výsledcích trochu nečekaně kapitulovali.

Šestá výhra nad Mladou Boleslaví v řadě? Baník to na sobotního soupeře umí

Nečitelně vypadá utkání 28. kola, v němž se střetnou Mladá Boleslav a Baník Ostrava. Oba týmy mají 32 bodů a jsou ve středu tabulky, od ligového ročníku si ovšem slibovaly mnohem více.

Bohemka roznesla Mladou Boleslav a drží čtvrté místo

Ve skvělé formě i nadále pokračují hráči Bohemians. Ti už podeváté v řadě v základní hrací době neprohráli, když Mladou Boleslav přejeli 4:0. Díky gólům Matouška, Kovaříka, Prekopa a Drchala se tak opět přiblížili evropským pohárům.

Klokani chtějí zpět na vítěznou vlnu, vyskočit si hodlají na Boleslav

Bohemians 1905 jsou příjemným překvapením sezony a v jejím zbytku budou útočit na pohárové příčky. V neděli odpoledne hostí Mladou Boleslav a jednat by se mohlo o velice atraktivní duel, napovídají tomu výsledky posledních vzájemných zápasů.

Slavia si pod sebou řeže větev. Titulové plány dostaly trhlinu po dalším venkovním zaváhání

Mladá Boleslav remizovala ve 26. kole Fortuna ligy na domácí půdě se Slavií Praha 1:1. Vasil Kušej potvrdil skvělou formu po přestupu z Prostějova a poslal modrobílé v 18. minutě do vedení. Sešívaní se zmohli pouze na vyrovnání, když se aktivní Christos Zafeiris po individuální akci dostal ke střele z těžkého úhlu. Pro norského záložníka řeckého původu šlo o první přesnou trefu v dresu pražského klubu. Hráči z Vršovic mohli v závěrečných 10 minutách překlopit misky vah na svou stranu, gólu Ivana Schranze však předcházel ofsajd, a tak nezvítězili již ve čtvrtém venkovním utkání v řadě.

Slavia se pokusí zlepšit venkovní bilanci v Mladé Boleslavi

Tři zápasy, dva body. Taková je bilance z nedávných zápasů Slavie na hřištích soupeřů. Zlepšit se to bude snažit na úkor svého oblíbeného soupeře, venku proti Mladé Boleslavi totiž vyhráli šestkrát za sebou.

Plzeň znovu ztratila, z Mladé Boleslavi veze bezgólovou remízu

Počtvrté v řadě se musí fanoušci Plzně smířit se ztrátou bodů. Nejlepší celek podzimní části nedokázal po Olomouci, Slavii a Bohemians vyzrát ani na Mladou Boleslav, z jejíhož hřiště si veze bezbrankovou remízu. Nedá se přitom říci, že by si zasloužil více...

Plzeň musí zabrat, co napravovat má i Mladá Boleslav

Plzeň vyklidila přední pozice tabulky a nabrala pětibodové manko na pražské konkurenty v boji o titul, po reprezentační pauze tak musí zabrat. Jako první na Západočechy čeká Mladá Boleslav.

Raketové nástupy Sigmy do poločasů zajistily pád Bolky. Olomouc zůstává na jaře neporažena

Sigma Olomouc porazila ve 24. kole na Andrově stadionu Mladou Boleslav 2:0. Klíčové momenty utkání nastaly na začátcích obou poločasů. Už ve třetí minutě si totiž vstřelil vlastní gól hostující Ondřej Karafiát a bleskově po změně stran navýšil vedení Hanáků Lukáš Vraštil. Domácí tak po zimní přestávce stále neprohráli a po druhé výhře v řadě poskočili na čtvrtou příčku neúplné tabulky.

Po gólových koncertech se Sigma a Boleslav představí ve vzájemném souboji

Po remízovém martyriu se v Olomouci konečně dočkali vítězství. Zlepšenou náladu budou chtít Hanáci zužitkovat i proti Mladé Boleslavi. Ovšem i Severočeši dorazí na Andrův stadion v dobrém rozmaru, neboť před týdnem si rovněž s chutí zastříleli.

Liberec znovu vybouchl, v Mladé Boleslavi schytal čtyřku

Bídné výkony Liberce neberou konce a už pošesté v řadě tak nedokázal zvítězit. Tentokráte dokonce schytal krutý debakl v Mladé Boleslavi, která jej vyprovodila čtyřmi góly. Polovinu z nich nastřádal Jawo, další přidali Ladra s Fulnekem.

Boleslav i Liberec zatím tápou. Změní se něco po vzájemném souboji?

Mladá Boleslav i Liberec zůstávají za svými předsezonními očekáváními, na čemž se ani po zimní pauze zatím moc nemění. Vzájemné utkání by tak rády braly jako můstek, od něhož se mohou odrazit k lepšímu závěru sezony.

Slovácko přehrálo Mladou Boleslav a udrželo čtvrtou příčku

Slovácko se po nepříliš úspěšném týdnu s ligovou i pohárovou porážkou vrátilo na vítěznou vlnu a udrželo čtvrté místo v tabulce. Proti Mladé Boleslavi uspělo 2:1 po brankách Sinjavského s Kadlecem, za hosty srovnával Jawo.