FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Preview: Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav

V loňském ročníku přetrhl Baník pětileté čekání na domácí výhru nad Boleslaví a po tragickém úvodu by potřeboval svůj březnový úspěch zopakovat. Naopak doprovodit Ostravu ke třetí prohře v sezóně bude chtít útočník Chramosta, který se tu v letech 2009 a 2010 trefil celkem třikrát.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 1:0

Vlastní brankou v druhé minutě nastavení skončila aktivní kariéra úspěšné české sudí Dagmar Damkové. Utrápená Boleslav si tak v pátém soutěžním utkání letošní sezóny se štěstím došla pro vítězství, Slovácko i přes solidní defenzívu opět prohrálo.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

Možná více než samotné utkání Mladé Boleslavi se Slováckem bude nedělní duel přitahovat pozornost osobou hlavní rozhodčí Dagmar Damkové. Aktivní činnosti musí zanechat, neboť se stala členkou komise rozhodčích UEFA. Plzeňská rodačka tak ve svých šestatřiceti letech dosáhla více, než kterýkoliv český fotbalový sudí před ní.

Štohanzl litoval, že gól nedal dříve

Rozporuplné pocity prožíval mladoboleslavský fotbalista Jan Štohanzl po odvetě 3. předkola Evropské ligy s AEK Larnaka. Svým prvním gólem po příchodu z Bohemians 1905 sice pomohl k remíze 2:2, zároveň si však uvědomoval, že jeho zahozená šance v první půli zabránila Boleslavi zabojovat o postup.

Koubek cítil, že šlo z odvety s Larnakou udělat větší drama

Trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek i přes vyřazení z 3. předkola Evropské ligy hráčům poděkoval za jejich snahu vykřesat z odvety s AEK Larnaka naději na postup. Pár minut po remíze 2:2 v něm ale přetrvával pocit, že z utkání šlo udělat větší drama a že postupová šance nebyla tak daleko, jak by se po úvodní prohře 0:3 mohlo zdát.

Boleslav doma s Larnakou jen remizovala a v pohárové Evropě končí

Fotbalisté Mladé Boleslavi v pohárové Evropě končí. V dnešní domácí odvetě 3. předkola Evropské ligy nedokázali smazat tříbrankové z Kypru a s AEK Larnaka jen remizovali 2:2. O góly Boleslavi se postarali v 51. minutě z penalty Jakub Řezníček a v 75. minutě Jan Štohanzl...

Mladá Boleslav před odvetou s Larnakou nevzdává boj o postup

Hráči Mladé Boleslavi hodlají v odvetě 3. předkola Evropské ligy zabojovat o postup a pokusit se tak o malý fotbalový zázrak. V úvodním utkání totiž prohráli na půdě AEK Larnaky 0:3 a ve čtvrtek potřebují doma neinkasovat a dát alespoň čtyři branky. Tedy tolik, kolik dali dohromady v posledních pěti zápasech včetně přípravy.

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 0:0

I v Jablonci se odehrála premiéra nového ročníku, domácí hostili Mladou Boleslav. Řada nedotažených akcí a především nepřesných střel na obou stranách však nakonec vyústili v bezgólovou remízu.

Preview: FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

Program úvodního kola nového ročníku Gambrinus ligy uzavře pondělní dohrávka mezi Jabloncem a Mladou Boleslaví. Oba týmy budou i letos aspirovat na pohárové příčky.

Koubka mrzely chyby při gólech a zbytečný třetí gól Larnaky

Trenéra Mladé Boleslavi Miroslava Koubka po porážce 0:3 na půdě AEK Larnaky ve 3. předkole Evropské ligy mrzely chyby, kterých se jeho svěřenci dopustili při inkasovaných gólech. A naštvala ho hloupá třetí branka v posledních sekundách zápasu, který situaci českého celku výrazně zhoršil.

Boleslavi se po prohře 0:3 v Larnace vzdálila Evropská liga

Mladá Boleslav si výrazně zkomplikovala boj o Evropskou ligu. V úvodním utkání 3. předkola prohrála 0:3 na půdě AEK Larnaky, když z tlaku ve druhé půli vytěžili góly Gregoor van Dijk, Gonzalo García a v nastavení Tim De Cler. V odvetě tak bude vítěz Ondrášovka Cupu potřebovat minimálně čtyři branky.

Boleslav se chce přes kyperské Nizozemce prodrat do EL

Mladou Boleslav čeká první překážka ve snaze dostat se po čtyřech letech znovu do základní skupiny v evropské pohárové soutěži. Ve čtvrtek se ve 3. předkole Evropské ligy představí na půdě kyperského celku AEK Larnaka, přičemž trenér Středočechů Miroslav Koubek považuje soupeře za mírného favorita.

Koubek: Pro nás to byl hořký konec

Šest minut plus nastavení dělilo Mladou Boleslav od triumfu v Superpoháru nad Plzní. Podle trenéra Miroslava Koubka přišla Boleslav o trofej, kterou už téměř držela v rukách

Plzeň zvládla penaltovou loterii a vyhrála Superpohár

První letošní trofej získala mistrovská Plzeň, která po penaltách zdolala Mladou Boleslav. Hosté dlouho vedli, šest minut před koncem však vyrovnal Hora a stejný hráč rozhodl i penaltový rozstřel.

Plzeň chce napodruhé získat Superpohár, v cestě má Boleslav

Podruhé v české fotbalové historii se střetne mistr ligy s vítězem Ondrášovka Cupu o triumf v SYNOT TIP Superpoháru. Podruhé se o zisk nové trofeje bude snažit Viktoria Plzeň, která loni prohrála 0:1 se Spartou. Letos ji vyzve Mladá Boleslav. Utkání se koná v pátek v plzeňských Štruncových sadech od 17:30.