FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Vedení Mladé Boleslavi dotáhlo příchod útočníka Jawa ze Zlína

Vedení Mladé Boleslavi definitivně dotáhlo příchod útočníka Lamina Jawa ze Zlína. Sedmadvacetiletý Gambijec podepsal se Středočechy podle klubového webu tříletou smlouvu do konce roku 2025.

Sparta porazila v generálce na jaro druholigový Norimberk 3:1

Sparta porazila v generálce na jarní část první ligy Norimberk 3:1. Pražané vstřelili aktuálně jedenáctému celku druhé nejvyšší německé soutěže všechny branky v úvodním dějství. Letenským se náramně povedl začátek zápasu a po sedmi minutách vedli už o dvě branky.

Kušej si vyzkouší FORTUNA:LIGU, Prostějov vyměnil za Mladou Boleslav

Mladá Boleslav získala Vasila Kušeje z druholigového Prostějova. Středočeši s dvaadvacetiletým křídelním hráčem podle klubového webu podepsali smlouvu na dva a půl roku.

Slovácko podlehlo maďarskému Budafoki, Boleslav zdolala Táborsko

Slovácko v přípravném utkání na soustředění v Chorvatsku nečekaně podlehlo druholigovému maďarskému outsiderovi Budafoki 0:1 a v zimní pauze utrpělo první prohru. Naopak Mladá Boleslav potvrdila roli favorita a v domácím prostředí porazila druholigové Táborsko 1:0.

Umístění do šestého místa by bylo úspěchem, zní z Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav je po podzimní části první ligy na šestém místě a udržení v elitní skupině o titul by považovala za úspěch. Myslí si to kapitán Marek Matějovský. Středočeši chtějí využít příznivého losu na začátku jarní části, kdy sehrají čtyři z úvodních pěti zápasů doma.

Jednání u konce: Pech přestupuje z Mladé Boleslavi do Slavie

Slavia Praha získala druhou zimní posilu, dohodla se s Mladou Boleslaví na přestupu Davida Pecha. Dvacetiletý univerzál podepsal v Edenu smlouvu do roku 2027...

Mladá Boleslav začala s tréninkem, připojil se útočník Jawo

Mladá Boleslav zahájila zimní přípravu i s novou posilou Laminem Jawem. Informovala o tom na klubovém webu. Gambijskému útočníkovi vypršela ve Zlíně na konci prosince smlouva. S týmem začal trénovat i nigerijský křídelník Dele Israel z lotyšského klubu Daugavpils. Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha se během čtyřtýdenní přípravy před zahájením jarní části první ligy utkají i s osmifinalistou Ligy mistrů Lipskem.

Jablonec doplatil na mizernou disciplínu. Ladra gólem dorovnal svůj nejlepší ligový výkon

Mladá Boleslav v 16. kole Fortuna Ligy otočila duel na půdě Jablonce a zvítězila 2:1. Úvodní branku sice zaznamenali domácí, v závěru první půle se ovšem na straně Severočechů nechal vyloučit David Heidenreich, jehož tým v této sezoně obdržel už sedm červených karet. Hosté navíc záhy získané výhody využili brankou Tomáše Ladry, který si připsal pátou trefu ligového ročníku a dorovnal své dosavadní sezonní maximum. V průběhu druhé půle viděli červenou kartu i hosté, přesto zásluhou Vojtěcha Kubisty strhli výhru na svoji stranu.

Jablonec a Mladá Boleslav mají poslední šanci napravit nepovedený podzim

Poslední soutěžní zápas v tomto kalendářním roce před sebou má Jablonec. Dlouhé roky ambiciózní Severočeši se druhým rokem pohybují ve druhé polovině tabulky a reputaci si budou chtít napravit proti Mladé Boleslavi.

Teplice proti Boleslavi opět neuspěly. Mareček přesnými zásahy orámoval poločasovou pauzu

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 15. kole Fortuna ligy Teplice 3:0, a vyhráli tak už ve čtvrtém vzájemném soutěžním klání v řadě. O dva góly domácích se postaral Daniel Mareček, jenž se trefil nejprve ve 43. minutě a poté téměř ihned po příchodu z kabin. Díky výhře se Středočeši posunuli před svého soupeře o pět příček, přestože mají jen o tři body víc, což i nadále potvrzuje vyrovnanost celé soutěže.

Mladá Boleslav uvidí souboj dvou šestnáctibodových týmů

Teplice minulý týden zastavily pád a po třech porážkách se radovaly ze zisku všech bodů. Na Mladou Boleslav se jim příliš nedaří, souboj dvou šestnáctibodových týmů začíná v neděli v 15 hodin.

Baník ztrestal Boleslav ze vzduchu. Gólově zářili obránci, asistence posbírali Srbové

Mladá Boleslav ve vzduchu očividně nedominuje. Středočeši na půdě ostravského Baníku inkasovali třikrát, přičemž všechny branky obdrželi po hlavičkách protivníka. Slezané těžili zejména z perfektně zahraných rohových kopů, díky nimž si vytvořili rozhodující náskok.

Baník v posledních letech našel na Boleslav recept. Potvrdí svůj um s dalším koučem?

Ostravský Baník se na zápas proti Mladé Boleslavi jistě těší. Slezané zdolali Středočechy při všech čtyřech posledních seancích a rádi by na šňůrku jistě navlékli pátý korálek úspěchu. Obzvlášť po první ztrátě bodů pod novým koučem.

Drama v Boleslavi zvládli lépe domácí, Bohemians třikrát přišli o vedení

Třikrát se Bohemians dostali na hřišti Mladé Boleslavi do vedení, nakonec si ale zpět do Vršovic neodvezli ani bod. Domácí totiž nalezli odpověď na všechny góly soupeře a sami se v závěru dostali do vedení, které už nepustili. Vynikající zápas odehrál především záložník Středočechů Daniel Mareček, jenž přitom v automobilovém městě hostuje právě z Bohemians.

Bohemians chtějí venku znovu loupit, Boleslav naopak touží po první domácí výhře

Bohemians už déle než měsíc čekají na přemožitele a navzdory předsezonním očekáváním se v ligové tabulce dál drží vysoko. V neděli formu "Klokanů" otestuje Mladá Boleslav, která naopak zatím marně hledá ve výkonech konzistenci.