nenalezeny žádné články
11.06.2016 Hořovicko a Blansko postupují z divizí
Hráči Hořovicka v předposledním 29. kole divize A zvítězili na hřišti Aritmy 1:0 a definitivně si zajistili historický postup do ČFL. Již v pátek dosáhlo na triumf v divizi D a tudíž i postup do MSFL Blansko, jež porazilo 3:1 Polnou. Týmy Olympie Hradec Králové, Lovosic a Petřkovic si vybojovaly prvenství ve svých divizních skupinách už předtím. (ČTK)
06.10.2010 Blansko - FC Zbrojovka Brno 0:6
PŘÁTELSKY: FK APOS Blansko - FC Zbrojovka Brno 0:6 (0:2). Branky: Polách a Michna po 2, Simerský, Hodek. Sestava Brna: I. poločas: Bureš - Matyska, Jílek, Hudec, Hamouz - Přerovský, Křeček, Polách, Střeštík - Hodek, Štourač. II. poločas: Bureš - Kršák, Jílek, Nagy, Dřížďal - Michálek, Simerský, Jukl, Michna - Hodek, Kunc.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
05.08.FK Blansko - AFC Humpolecinfo
Tabulka
 TýmZB
2.Dosta Bystrc00
 FC Žďár nad Sázavou00
 FK Blansko00
 Slovan Havlíčkův Brod00
 Slovan Rosice00
Další zápas
29.07.FK Blansko - SK Líšeňinfo