Fastav Zlín (Česko)

Preview: Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav balancuje na samotné hraně sestupového pásma a nyní by nutně potřebovala zabrat na půdě pohárového zástupce ze Zlína. Ten ve čtvrtek vyválčil další bod, ale v lize si také nevede úplně podle představ. Fastavu patří až osmé místo.
VČERA | Previews | 3 komentáře

Zlínský Jiráček: Byl to náš nejlepší zápas v Evropské lize

Třetímu vystoupení fotbalistů Zlína v Evropské lize scházela vítězná tečka. Záložník Fastavu Petr Jiráček po remíze 1:1 s dánským mistrem FC Kodaň tvrdil, že moravský tým podal na hřišti v Olomouci zatím svůj nejlepší výkon v soutěži.
20.10. | Aktuality | 26 komentářů

Zlín proti Kodani vybojoval bod a zůstává ve hře o postup

Zlínští získali po remíze 1:1 s FC Kodaň v Evropské lize svůj druhý bod a po třech kolech zůstávají stále ve hře o postup ze skupiny F. Premiérový gól Ševců v soutěži zaznamenal v olomouckém azylu v 11. minutě Dame Diop, dánský mistr však kontroval Ankersenem. Utkání ve druhém poločase na dvacet minut přerušila hustá mlha, po pauze se nakonec na hranici regulérnosti dohrálo.
19.10. | Komentáře a souhrny | 132 komentářů

Zlín vyzve v Evropské lize oslabenou a trápící se Kodaň

Hráče Zlína čeká ve čtvrtek zřejmě vrchol jejich účinkování v Evropské lize, v Olomouci přivítají hlavního favorita skupiny FC Kodaň. Proti dánskému celku, v jehož obraně hraje český reprezentant Michael Lüftner, jsou sice outsiderem, ale zároveň mají dobrou možnost soupeře překvapit. Kodani se totiž příliš nedaří, navíc přicestovala značně oslabená.
18.10. | Previews | 132 komentářů

Fastav Zlín - Vysočina Jihlava 2:1

Fastav Zlín doma po více než měsíci zase zvítězil, ale s Jihlavou měl velké problémy. Ježci se na zlínské Letné rychle ujali vedení a jednobrankový náskok drželi až do 74. minuty, kdy vyrovnal Dame Diop. Jihlava si nakonec žádný bod nepřipsala, protože v nastavení proměnil pokutový kop Lukáš Železník.
15.10. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: Fastav Zlín - Vysočina Jihlava

Fotbalisté Zlína budou před dalším evropským vystoupením ladit formu v zápase s Jihlavou, které mají co oplácet. Na jaře totiž Páníkův výběr prohrál vysoko 0:3. Aktuálně osmý tým soutěže by také rád vystoupal tabulkou, protože čelo ligy se mu po devíti kolech výrazně vzdálilo.
12.10. | Previews | 6 komentářů

Zlín vykročil za obhajobou pohárového triumfu výhrou 2:0 v Písku

Zlínští vykročili za obhajobou triumfu v domácím poháru MOL Cupu výhrou 2:0 na půdě třetiligového Písku. Dohrávku 3. kola soutěže rozhodli pro favorita a účastníka skupiny Evropské ligy svými góly Senegalec Dame Diop a Robert Bartolomeu. V druhém dnešním utkání Slovácko zvítězilo v druholigovém Ústí nad Labem rovněž 2:0.
04.10. | Aktuality | 28 komentářů

Baník Ostrava - Fastav Zlín 2:2

Ostrava se v 9. ligovém kole rozešla se Zlínem smírně 2:2. Baník na svém stadionu potřetí za sebou dorovnal dvougólovou ztrátu, ale stačilo to jen na čtvrtou domácí remízu. Nováček čeká na tříbodový zisk už osm kol a figuruje na třináctém místě tabulky. Alespoň remízu Baníku zajistil v 57. minutě svým třetím gólem v sezoně z penalty Milan Baroš. Zlín uhrál první venkovní bod v sezoně a je osmý.
02.10. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Holzer to při návratu do Ostravy schytal od fanoušků kvůli Spartě

Přišli o dvougólový náskok, navíc si musel vyslechnout své. Zlínský Daniel Holzer se po odchodu z Baníku poprvé v dresu soupeře představil na ostravské půdě a od domácích fanoušků to schytal. Jeho loňský útěk do Sparty mu příznivci Slezanů ještě nezapomněli a během utkání mu ho několikrát připomenuli nevybíravým skandováním.
02.10. | Aktuality | 209 komentářů

Preview: Baník Ostrava - Fastav Zlín

Baník se v lize výsledkově trápí a už by dost potřeboval zabrat. Šest kol bez výhry znamenalo propad na předposlední místo tabulky a to rozhodně není cílem tradičního klubu. Ostrava přivítá pohárového zástupce Fastav Zlín.
01.10. | Previews | 4 komentáře
19.10. Zlín remizoval 1:1 s FC Kodaň
Výsledek utkání Evropské ligy: Zlín - FC Kodaň 1:1 (11. Diop - 19. Ankersen).
19.10. Souboj Zlína s FC Kodaň je přerušen
V průběhu druhého poločasu bylo přerušeno utkání Evropské ligy mezi Zlínem a FC Kodaň, důvodem je mlha.
19.10. Poločas: Zlín - FC Kodaň 1:1
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Zlín - FC Kodaň 1:1 (11. Diop - 19. Ankersen).
19.10. Základní sestava Zlína na FC Kodaň
Základní sestava Zlína pro utkání Evropské ligy proti FC Kodaň: Zlámal - Kopečný, Bačo, Gajić, Holzer - Ekpai, Janíček, Traoré, Jiráček - Diop, Mehanović. (uefa.com)
04.10. Zlín i v poháru veze postup z Písku
Třetí kolo MOL Cupu, českého poháru:
FC Písek - Fastav Zlín 0:2 (0:1).
Branky:
40. Diop, 58. Bartolomeu.
Sestava Zlína: Zlámal - Kopečný, Bačo, Janíček, Bartošák - Vukadinovič, Traoré, Hronek (68. Mehanovič), Bartolomeu - Železník (75. Beauguel), Diop (87. Podio). Trenér: Páník. (ČTK)
28.09. Zlín o pauze vysoko prohrává
Poločasový stav zápasu Evropské ligy: Lokomotiv Moskva - Zlín 3:0 (2., 6. a 17. Manuel Fernandes).
28.09. Fernandes s nejrychlejším hattrickem v historii
Fastav Zlín se dnes svým způsobem černým písmem zapsal do dějin Evropské ligy, když umožnil Manuelovi Fernandesovi z Lokomotivu zkompletovat hattrick po pouhých 17 minutách. Dosavadní nejrychlejší hattrick náležel Stefanosovi Athanasiadisovi z PAOK Soluň (28 minut). (twitter.com/GracenoteLive)
14.09. Zlín hraje po půli bez branek
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Zlín - Tiraspol 0:0.
14.09. Zlín vyrukuje se dvěma útočníky
Základní sestava Zlína pro dnešní duel Evropské ligy se Šerifem Tiraspol: Dostál - Matějov, Bačo, Gajić, Holzer - Moses, Traoré, Jiráček, Vukadinović - Železník, Mehanović. (fotbal.idnes.cz)
05.09. Janíček si poranil koleno, nestihne úvod EL
Kapitán fotbalistů Zlína Tomáš Janíček si poranil koleno a nestihne příští čtvrtek úvodní zápas Evropské ligy proti Šeriffu Tiraspol v Olomouci. Zranění si čtyřiatřicetiletý stoper přivodil před pátečním přípravným utkání proti Vítkovicím. Pondělní vyšetření potvrdilo, že Janíček nemusí na operaci. Do konce měsíce by mohl být zdravotně v pořádku. (ČTK)