1. SC Znojmo FK Česko - 1. SC Znojmo FK - Zprávy

1. SC Znojmo - Sigma Olomouc 2:1

Znojmo potvrdilo dobrou formu, když si vyšláplo i na Sigmu Olomouc. Nováček soutěže se díky třem bodům vyšvihl mimo sestupová místa, a pokud si bude takto vést nadále, nemusí mít o přežití v nejvyšší soutěži strach.

Preview: 1. SC Znojmo - Sigma Olomouc

Moravský duel mezi nováčkem ze Znojma a ambiciózní Olomoucí uvidí diváci v Brně.

Vyloučení bylo nesmyslné, zlobil se Habanec na Radu

Znojemští prohráli ve 14. kole první ligy v domácím azylu v Brně se Slováckem 1:2. Hosté položili základ k výhře v úvodním poločase, ve kterém skóroval z penalty Kerbr a druhý gól přidal Ondřejka. Znojmu se podařilo snížit až v nastavení druhé půle zásluhou Nepožitka, soupeř přitom hrál od 42. minuty bez vyloučeného obránce Rady.

1. SC Znojmo - 1. FC Slovácko 1:2

Znojmo po čtyřech zápasech našlo svého přemožitele v podobě Slovácka. Hosté z Uherského Hradiště udeřili na začátku a konci prvního poločasu. V prvním případě proměnil penaltu Kerbr, ve druhém skóroval Ondřejka. Znojmo v závěru pouze snížilo z kopačky Nepožitka.

Preview: 1. SC Znojmo - 1. FC Slovácko

Sedm příček, ale pouhé dva body od sebe v tabulce dělí soupeře sobotního duelu, který se odehraje v Brně. Znojmo, které zde na podzim hraje svá domácí utkání, přivítá Slovácko.

Znojmo potvrdilo zlepšení a odváží si z Liberce cenný bodík

Severočeši nedokázali před vlastními fanoušky porazit ani nováčka ze Znojma a po remíze se Spartou si tak na své konto zapisují další nerozhodný výsledek, čímž opět zvýšili svůj odstup na špici ligového uskupení.

Trápíme se dopředu, uvědomuje si Rabušic

Liberečtí v generálce na čtvrteční zápas Evropské ligy v Seville nečekaně klopýtli s dosud posledním týmem ligové tabulky Znojmem. Slovan ve 13. kole nejvyšší soutěže s nováčkem doma remizoval 0:0, z posledních šesti kol vyhrál jednou a může přijít o čtvrté místo.

Preview: Slovan Liberec - 1. SC Znojmo

V sobotu se hraje hlavní porce zápasů 13. kola české nejvyšší soutěže. Čtvrtý Liberec doma hostí poslední Znojmo. Severočeši budou chtít vylepšit konto výher, protože v posledních pěti ligových duelech naplno bodovali pouze jednou. To Znojmo v předchozích třech kolech ani jednou neprohrálo, tuto sérii by rádo prodloužilo.

Ve Znojmě začala rekonstrukce stadionu

Ve Znojmě dnes dopoledne začaly stavební práce na rekonstrukci stadionu prvoligového nováčka. Po ukončení projektových příprav a části výběrových řízení je zahájila instalace vyhřívaného trávníku. Celá rekonstrukce v hodnotě 80 milionů korun by měla být dokončena do prvního jarního ligového kola.

Povedený úvod nám hodně pomohl, přiznal Hrubý

Znojemští porazili ve 12. kole první ligy v domácím azylu v Brně Příbram 3:0. V posledních třech utkáních tak získali sedm bodů a dostali se ze dna tabulky před Jihlavu, která však má zápas k dobru. Dva góly Znojma vstřelil Okleštěk a jeden přidal Vašíček. Příbramský Zápotočný neproměnil za stavu 1:0 penaltu.

1. SC Znojmo - 1. FK Příbram 3:0

Znojmo zabralo, doma jasně porazilo Příbram 3:0 a notně vylepšilo svoji tabulkovou pozici - Jihomoravané sice stále zůstávají v sestupové zóně, ale od čtrnáctého Brna je dělí pouze horší skóre. Příbram je po dnešku na jedenácté příčce vzdálená jediný bod.

Preview: 1. SC Znojmo - 1. FK Příbram

O velmi ceněné zboží v podobě bodů, které oběma klubům schází, budou bojovat týmy z druhé poloviny tabulky. V Brně přivítá domácí Znojmo hosty z Příbrami.

Oprava znojemského stadionu stále nezačala

Práce na opravě stadionu ve Znojmě stále ještě nezačaly. Radnice předpokládá, že dělníci na stadion přijdou zhruba v půlce listopadu. Stále se přitom počítá s tím, že by na něm fotbalisté mohli odehrát jarní část první ligy. Ta začne v březnu.

Baník Ostrava - 1. SC Znojmo 1:1

Ostrava před vlastními diváky nedokázala porazit Znojmo, pouze remizovala 1:1. Baníkovci nepředvedli dobrý výkon, po brance Hnaníčka dokonce prohrávali, ale v devadesáté minutě zajistil alespoň bod Davor Kukec.

Preview: Baník Ostrava - 1. SC Znojmo

Dle předsezónních předpokladů dva hlavní adepti na sestup změří síly v jedenáctém kole. Na Bazalech přivítá domácí Baník nováčka ze Znojma.