Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Wolves využili špatné formy Brentfordu, k dalšímu domácímu vítězství je dovedl veterán Costa

Fotbalisté Wolves zvládli 31. kolo Premier League, ve kterém na vlastní půdě porazili Brentford 2:0, a vůbec poprvé v sezoně tak vyhráli dva domácí duely v řadě. Rozhodující trefu zaznamenal již ve 27. minutě 34letý Diego Costa, pro něhož to byla první branka v dresu Vlků. I díky španělskému střelci se tak domácí posunuli v tabulce na 13. místo a vytvořili si již sedmibodový náskok na sestupové pásmo. Bees naopak potvrdili pokles formy, jelikož padli již potřetí za sebou.

V sobotu bude k vidění vyrovnané utkání mezi Vlky a Včelami

Wolverhampton Wanderers, který chce na Molineux porazit další klub z hlavního města, přivítá v sobotním odpoledním utkání Premier League Brentford. Svěřenci Julena Lopeteguiho v minulém kole dominovali v zápase s Chelsea a zvítězili 1:0, zatímco Včely nedokázaly udržet jednogólový náskok proti Newcastlu United a podlehly mu 2:1.

Navrátilec Lampard ještě Chelsea z trápení nevysvobodil, z Molinuex odjíždí s prázdnou

Premiéra staronového manažera Lamparda na lavičce Chelsea neskončila potřebným vítězstvím. Své druhé angažmá v klubu z hlavního města totiž začal prohrou 0:1 s trápícím se Wolverhamptonem. Utkání rozhodla jediná branka Matheuse Nunese.

Chelsea oslaví Lampardův návrat zápasem ve Wolverhamptonu

Obnovenou premiéru na lavičce Chelsea zažije v sobotu Frank Lampard, jenž byl po odvolání Grahama Pottera pověřen vedením klubu do konce sezony. Na úvod míří na hřiště Wolves, kde se jeho klubu v posledních letech moc nedaří.

Nottingham se s Wolves rozešel smírně

Nottingham Forest remizoval v zápase 29. kola Premier league s Wolverhamptonem Wanderers 1:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Brennan Johnson, vyrovnání pár minut před koncem zajistil Daniel Podence.

Nottingham Forest se v záchranářském souboji utká s Wolves

V sobotu se na City Ground v rámci Premier League utkají dva týmy, které se snaží dostat ze sestupového pásma, Nottingham Forest hostí Wolverhampton Wanderers. Zatímco domácí nevyhráli žádný z posledních tří ligových zápasů před vlastními fanoušky, hosté doufají, že se vyhnou čtvrtému venkovnímu zápasu v nejvyšší soutěži bez vítězství v řadě.

Leeds získali tři body na Wolves

Wolverhampton Wanderers prohrál domácí duel 28. kola Premier League s Leeds United 2:4. Hosté vedli celý zápas už od šesté minuty, trefili se Jack Harrison, Luke Ayling, Rasmus Kristensen a Rodrigo. Debakl z pohledu domácích zažehnali Jonny Castro a Matheus Cunha.

Souboj španělských trenérů v Premier League; Wolverhampton Wanderers se utká s Leedsem

Wolverhampton Wanderers se utká v sobotu odpoledne s Leedsem United na Molineux Stadium. Hosté budou chtít zopakovat s Wolves výhru 2:1, která se zrodila v srpnu na Elland Road v prvním kole sezóny.

Newcastle výhrou nad Wolves ukončil nepříjemnou sérii

Newcastle United dokázal ve vyrovnaném utkání přetlačit Wolverhampton a zvítězil 2:1. Rozhodující branku vstřelil v 79. minutě Miguel Almirón.

Newcastle chce konečně zvítězit, doma vyzve Wolverhampton

Poslední tři duely Newcastlu nevyšly. Neuspěl jak proti Liverpoolu, tak v obou měřeních sil s manchesterskými výběry, tedy jak proti United v rámci finále Ligového poháru, tak proti The Citizens. Obecně není aktuálně v úplně nejlepší pohodě, naposledy výhru slavil v lize v půlce ledna proti Fulhamu. Navrátit zašlou slávu tak bude chtít bezpochyby proti Wolverhamptonu.

Cenné tři body pro Wolves, porazili Spurs

Wolverhampton Wanderers porazil v zápase 26. kola Premier League Tottenham Hotspur 1:0. V závěrečné desetiminutovce rozhodl Adama Traoré, Vlci se sestupu vzdálili na šest bodů.

Spurs míří na Wolves

Wolverhampton Wanderers hostí ve 26. kole Premier League Tottenham Hotspur. Wolves jsou momentálně v tabulce na patnácté příčce, ale pouze tři body nad sestupem. Spurs patří čtvrté místo a útočí na postup do Ligy mistrů.

Liverpool si napravuje reputaci, v dohrávce porazil Wolverhampton a posunul se v tabulce

Liverpool v dohrávce 7. kola anglické nejvyšší soutěže porazil Wolverhampton zaslouženě 2:0. O výhře rozhodli až v druhé půli van Dijk se Salahem.

Svěřenci Julena Lopeteguiho se opět pokusí obrat o body Liverpool

Ve středu večer se na Anfieldu střetne už počtvrté v této sezóně Liverpool s Wolverhamptonem Wanderers. Reds v sobotu získali pouze bod za remízu 0:0 na hřišti Crystal Palace, svěřenci Julena Lopeteguiho přivezli na Molineux bod ze střetnutí s Fulhamem za nerozhodný výsledek 1:1.

Střídající Izraelec vykouzlil Fulhamu remízu. V dresu Vlků poprvé vycenila zuby posila z PSG

Fotbalisté Fulhamu remizovali ve 25. kole Premier League na vlastním hřišti s Wolverhamptonem 1:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, které poslal do vedení premiérovou brankou v jejich dresu Pablo Sarabia, jenž do celku z centrální Anglie přestoupil v zimě z PSG. Čtvrtý bodový zisk v řadě ale domácím zajistil povedenou střelou na zadní tyč Manor Solomon. Mladý Izraelec se trefil ve třetím zápase po sobě, a prodloužil tak sérii londýnského týmu bez porážky na číslo čtyři.