West Bromwich Albion Anglie - West Bromwich Albion - Zprávy

West Bromwich v záchranářském duelu přivítá Sheffield United

Sobotní program desátého kola Premier League uzavře v devět hodin večer duel dvou celků, které společně drhnou samotné dno ligové tabulky, tedy West Bromwiche Albion s Sheffieldem United. Oba kluby nejenže okupují předposlední a poslední příčku, ale stále dokonce čekají na své první ligové vítězství v nové sezoně, a právě tento souboj tak představuje ideální odrazový můstek.

Manchester United vyhrál díky opakované penaltě nad West Bromem

Hráči Manchesteru United zvládli utkání devátého kola Premier League, když porazili West Bromwich Albion 1:0. Zápas rozhodl portugalský záložník Bruno Fernandes, který se prosadil z opakovaného pokutového kopu.

Manchester United se chce vzchopit proti WBA

Na první domácí vítězství v novém ročníku Premier League stále čekají fotbalisté Manchesteru United. Ti nyní mají jedinečnou šanci na jeho získání, hostí totiž nováčka z West Bromwiche, který je na sestupových pozicích.

Tottenham těsně vyhrál ve West Bromu

Fotbalisté West Bromwiche Albion padli v rámci osmého kola na domácí půdě s Tottenhamem Hotspur 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil v závěru elitní střelec Harry Kane, pro kterého to byla sedmá trefa v sezoně.

Poslední šance pro Biliče? Jeho West Bromwich přivítá Tottenham

Tottenham má možnost vyšoupnout se před reprezentační přestávkou na první příčku, ovšem za předpokladu vítězství na půdě West Bromwiche a také zaváhání Liverpoolu a Leicesteru, které mají své zápasy na programu později. Hosté by se rádi aspoň o tuhle příležitost poprali, protože jejich protivník není už od samého začátku sezóny v úplně nejlepším rozpoložení.

Fulham zvládl domácí zápas s West Bromem

Fotbalisté Fulhamu vyhráli v rámci sedmého kola Premier League v utkání s West Bromwichem Albion 2:0. Tři body zůstaly v Craven Cottage díky brankám Bobbyho Reida a Ola Ainy.

Fulham v souboji nováčků přivítá doma West Bromwich

Pondělní dohrávka sedmého kola bude patřit především ligovým nováčkům, neboť duelu Leedsu s Leicesterem předchází střetnutí Fulhamu a West Bromwiche Albion. Oba týmy stále v nejvyšším patře anglického ligového fotbalu čekají na své první vítězství, a přestože se jedná stále o naprostý začátek nového ročníku Premier League, snadno lze tomuto zápasu dodat punc "šestibodového" boje o záchranu.

Brighton s West Bromwichem zůstávají po remíze 1:1 těsně nad sestupem

Jedna ze dvou pondělních dohrávek mezi Brightonem a West Bromwichem Albion vítěze nepřinesla. Dlouho měli blíže k tříbodovému zisku domácí, když v závěru první půle přinutili soupeřovu obranu ke kurióznímu vlastenci Jakea Livermora, jenže svěřenci Slavena Biliće po změně stran předvedli podstatně kvalitnější výkon a sedm minut před koncem dokázali po zásluze srovnat na konečných 1:1 zásluhou Karlana Granta, pro nějž šlo o první zásah v novém dresu od svého letního příchodu.

Brighton se s West Bromwich poperou o body

Fotbalisté Brightonu se v rámci šestého kola Premier League utkají s West Bromwich Albion. Domácímu celku z města z jižního pobřeží Anglie patří v tabulce šestnácté místo se čtyřmi body, hosté jsou sedmnáctí se dvěma body.

West Brom ani Burnley neskórovaly a nadále čekají na výhru

Souboj dvou týmů, které v dosavadním průběhu ještě nedokázaly zvítězit, byl k vidění v pondělí na hřišti West Bromwiche. V zápase mezi domácím týmem a Burnley ale nepadl ani jeden gól a body se tak rozdělily.

Souboj o první výhru. Dočkají se West Brom či Burnley tříbodového zisku?

Střet dvou celků ze spodních pater tabulky se odehraje na The Hawthorns. Nováček ligy West Bromwich Albion zatím působí jen do počtu, ovšem v Premier League ostřílené Burnley se prezentuje ještě hůř. Oba mančafty tak doufají, že je první výhra dostane do formy.

West Bromwich získal devátou posilu, ze druhé ligy přišel Grant

Prvoligové anglické kluby mají do dnešní půlnoci možnost nakupovat fotbalisty ze druhé nejvyšší soutěže a jednoho hráče získal West Bromwich Albion. Do Birminghamu přestupuje útočník Karlan Ahearne-Grant, Huddersfield za něho dostal patnáct milionů liber...

Southampton si bez větších problémů poradil s neškodným West Bromem

Po nečekané remíze s Chelsea se nováček Premier League West Bromwich Albion zase vrátil na zem. V southamptonu předvedli Baggies mrzutý výkon a domácím body víceméně darovali. Saints sice zprvu zahazovali šanci, dvou gólů se ale nakonec dočkali a po druhé výhře v sezoně vystoupali do středu tabulky.

Southampton se střetne s West Bromem

O druhé ligové vítězství v řadě bude usilovat Southampton, který na vlastním stánku přivítá nováčka z Birminghamu, konkrétně West Bromwich Albion. Svěřenci Ralpha Hasenhüttla si v minulém kole po dvou porážkách konečně připsali na své konto vítězství, když těsným rozdílem přehráli Burnley. Naproti tomu West Brom minulý týden promrhal tříbrankové vedení, a ačkoliv v poločase vedl 3:0, nakonec si proti favorizované Chelsea připsal bod za remízu 3:3.

Chelsea zaspala úvod, v závěru zachránila alespoň remízu

Nový ročník Premier League pokračuje v gólových hodech i ve třetím kole a význačnou měrou se na tom podílelo utkání mezi West Bromwichem Albion s londýnskou Chelsea. Zatímco první půle patřila šokujícím způsobem domácímu nováčkovi, který se ujal dokonce tříbrankového vedení, po změně stran Blues přece jen zabrali a dramaticky nakonec vydřeli alespoň bod za konečnou remízu 3:3.