Watford nastálo z Barcelony přivedl Deulofeua

Gerard Deulofeu se z hostování ve Watfordu do Barcelony nevrátí. Anglický celek na 24letého křídelníka aktivoval opci, podle které do Katalánska pošle 13 milionů eur...
11.06. | Aktuality | 1118 komentářů

Manchester United - Watford FC 1:0

Manchester United i v posledním zápase šetřil brankami, ale s Watfordem má za výhru 1:0 tři body. Vyprodaný Old Trafford se loučil se záložníkem Michaelem Carrickem, pro kterého to byl poslední zápas kariéry.
13.05. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Manchester United - Watford FC

Prohra v Brightonu, remíza s West Hamem a za 180 minut žádný gól. Manchester United si závěr soutěže představoval jinak, konečnou tečku za ligovou sezonou udělá už jako jistý vicemistr proti Watfordu a na Old Trafford bude velkým favoritem. Poslední zápas kariéry odehraje záložník Michael Carrick.
12.05. | Previews | 4 komentáře

Watford FC - Newcastle United 2:1

Jistotu záchrany už má také Watford, který doma díky vydařenému prvnímu poločasu přehrál Newcastle 2:1. O vítězství domácích rozhodly trefy Pereyry a Graye, hosté v druhé půli už jen korigovali zásluhou Pereze.
06.05. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Watford FC - Newcastle United

V poměrně uvolněné atmosféře spolu změří síly celky Watfordu a Newcastlu. Domácí sice ještě nemají stoprocentní jistotu setrvání v nejvyšší soutěži, ovšem muselo by dojít k nevídané shodě náhod, aby s dosavadním ziskem 38 bodů ještě sestoupili. Případná výhra nad Newcastlem by pak jejich setrvání dala definitivní razítko.
04.05. | Previews | 5 komentářů

Tottenham Hotspur - Watford FC 2:0

Tottenham si po skalpu Watfordu pojistil čtvrté místo a zase se přiblížil kvalifikaci do Ligy mistrů. Hosté prodloužili čekání na výhru na sedm zápasů. Domácí svého soupeře nepřehráli, ale díky trefám Alliho a Kanea uzmuli tři body.
30.04. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Tottenham Hotspur - Watford FC

Program 36. kola uzavře pondělní dohrávka mezi Tottenhamem a Watfordem. Domácí musí zvítězit, aby si nezkomplikovali výhodné postavení v boji o Ligu mistrů. Hosté by se v případě odvezení tří bodů definitivně zachránili v nejvyšší soutěži.
29.04. | Previews | 4 komentáře

Watford FC - Crystal Palace 0:0

Diváci na Vicarage Road se za devadesát minut branky nedočkali, přestože šance byly a hned třikrát zvonila branková konstrukce. Výsledek 0:0 je především pro Crystal Palace ztrátou, hosté totiž i nadále zůstávají v sestupovém ohrožení.
21.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Watford FC - Crystal Palace

Watfordu nevychází závěr ročníku podle představ a stále ještě není zcela zachráněn. Druhá část věty platí i o jeho dalším soupeři Crystal Palace, který však v poslední době zabral a po sobotě se již může velkým krokem posunout vpřed.
20.04. | Previews | žádný komentář

Huddersfield Town - Watford FC 1:0

Velmi důležité tři body získal na poslední chvíli Huddersfield. V souboji s Watfordem to dlouhou dobu vypadalo na bezbrankovou remízu, když v první minutě nastavení rozhodl Tom Ince. Sestupové ohrožení sice nadále zůstává, nicméně situace je pro Terriers o poznání lepší.
15.04. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
19.06. Masina příští týden na zdravotní prohlídku
Adam Masina opustí Bolognu a přestoupí do Watfordu. Kluby jsou domluveny na přestupu za čtyři miliony eur a čeká se na zdravotní prohlídku, té by se italský obránce měl podrobit příští týden. (football-italia.net)
15.06. Navarro novou akvizicí Watfordu
Marc Navarro si vyzkouší Premier League. Dvaadvacetiletého obránce barcelonského Espanyolu přivedl Watford, jenž s odchovancem Barcelony podepsal pětiletou smlouvu. (skysports.com)
11.06. Watford před příchodem Masiny
Adam Masina si vyzkouší Premier League. Na angažování obránce Bologny se podle anglických médií dohodl Watford, kam by měl 24letý obránce tento týden dorazit na zdravotní prohlídku. (skysports.com)
10.06. Deulofeu přestoupí do Watfordu
Podle španělského deníku Sport už je hotovou věcí, že Gerard Deulofeu přestoupí z Barcelony do anglického Watfordu, kde na jaře hostoval. Oba kluby se údajně dohodly na odstupném ve výši 13 milionů liber. Administrativně má být přestup dotažen příští týden. (skysports.com)
08.06. Turín před angažováním Ndonga
Didier Ndong by měl zamířit z Anglie do Itálie. Záložník Sunderlandu, se kterým sestoupil do League One, směřuje do Turína, jenž za něho má zaplatit 7,5 milionu eur. (lequipe.fr)
04.06. Cucho bude znovu hrát za Huescu
Huesca postoupila do LaLigy, kterou si za skromný celek zahraje i Juan Camilo Hernández. Teprve 19letý kolumbijský útočník, který je známý pod přezdívkou Cucho, výraznou měrou pomohl k postupu, načež mu bylo prodlouženo hostování z Watfordu i pro nadcházející ročník. (lequipe.fr)
03.06. O Masinu se zajímá také Watford
Dalšího nápadníka má Adam Masina. 24letý obránce hraje za Bolognu a dříve o něho stály Turín, Fiorentina a Neapol, k nimž se nyní přidal Watford. (transfermarketweb.com)
27.05. Deulofeu by rád pokračoval ve Watfordu
Gerard Deulofeu se chystá ukončit svou neúspěšnou snahu o prosazení se do základní sestavy Barcelony. Ofenzivní fotbalista letos na jaře hostoval ve Watfordu a v londýnském klubu by podle posledních zpráv chtěl působit i nadále. (sport-express.ru)
25.05. Watford získal Wilmota
Juniorský anglický reprezentant Ben Wilmot přestupuje ze Stevenage ze čtvrté nejvyšší soutěže do Watfordu. Talentovaný 18letý fotbalista podepsal na Vicarage Road smlouvu na pět let. Watford za něj zaplatil částku okolo 1 milionu liber. O Wilmota měi zájem také Liverpool či Arsenal. (espn.com)
06.05. Karnezis chce domů do Řecka
Brankář Watfordu Orestis Karnezis se chce po sezóně vrátit domů do Řecka. O 32letého gólmana, který za Hornets odchytal v tomto ročníku 15 utkání a jehož práva vlastní Udinese, má prý zájem Olympiakos Pireus. (watfordobserver.co.uk)