Stoke City Anglie - Stoke City - Zprávy

Stoke City - West Bromwich Albion 3:1

Důležitý záchranářský souboj nakonec lépe zvládlo Stoke, které v domácím prostředí zdolalo konkurenční West Bromwich Albion 3:1 a v Premier League se tak dostalo z bezprostředního ohrožení sestupu. Ve vyrovnané soutěži poskočilo ze sedmnácté pozice až na čtrnáctou příčku s devatenácti body. Naopak hosté pokračují v trápení, po devatenácti kolech mají na kontě jen čtrnáct bodů a jsou až předposlední devatenáctí.

Preview: Stoke City - West Bromwich Albion

Od jednoho neúspěchu k druhému kráčící West Bromwich Albion se na další zastávce střetne se Stoke City, tedy týmem, kterého zrovna aktuální forma neozařuje. Stoke prohrálo tři utkání v řadě a proti WBA je na čase to změnit.

Stoke City - West Ham United 0:3

Stoke City prožilo pořádně nepovedený zápas. Potvrdilo, proč má v současnosti nejhorší obranu v Premier League, a před vlastními fanoušky inkasovalo od svého konkurenta v boji o záchranu trojku. Zatímco West Ham United se díky tomuto výsledku vymanil ze sestupového pásma, domácí už jsou opravdu jen malý kousek od něj.

Preview: Stoke City - West Ham United

Jeden z důležitých soubojů o záchranu před koncem první poloviny části sezóny spolu svedou Stoke City a West Ham. O něco lépe jsou na tom v tabulce domácí, kteří získali o dva body více, na druhou v uplynulých pěti kolech hned čtyřikrát prohráli. To hosté v posledních dvou zápasech překvapili, porazili totiž Chelsea a remizovali s Arsenalem.

Burnley FC - Stoke City 1:0

Spanilá jízda svěřenců Seana Dyche nezná koncí, Burnley totiž znovu zvítězilo, když na vlastním hřišti přehrálo Stoke City tím nejtěsnějším možným rozdílem. Utkání dlouho směřovalo k bezbrankové remíze, tu ale minutu před koncem normální hrací doby odmítl Ashley Barnes.

Preview: Burnley FC - Stoke City

V úterý večer se v akci představí také překvapení letošního ročníku Burnley, které na domácím hřišti přivítá trápící se Stoke City. V případě výhry svěřenci Seana Dycheho mohou dočasně posunout na šestou pozici, to Stoke by mohlo poskočit na příčku jednáctou.

Tottenham Hotspur - Stoke City 5:1

Tottenham potvrdil, že Stoke City je jeden z jeho nejoblíbenějších soupeřů, už počtvrté za sebou mu vsítil minimálně čtyři branky a konečně utnul sérii čtyř zápasů bez vítězství. Ještě do poločasu se zdálo být utkání otevřené, hosté totiž prohrávali jen o gól, nakonec však až deset minut před koncem mírnili hodně krutou porážku.

Preview: Tottenham Hotspur - Stoke City

V současnosti šestý Tottenham již nutně potřebuje zastavit výsledkový propad, k tomu však potřebuje ve Wembley přehrát Stoke City, které má v poslední době svých problémů také dost.

Stoke City - Swansea City 2:1

Stoke City zvládl především závěr prvního poločasu, ve kterém otočil nepříznivý vývoj utkání na svou stranu, a radoval se po dvou porážkách v řadě ze tří bodů, vítězství přitom naposledy slavil na konci října. Swansea naopak i nadále pokračuje ve výsledkové mizérii, prohrála už totiž pošesté během posledních sedmi ligových utkání.

Preview: Stoke City - Swansea City

Na Britannia Stadium na sebe narazí dva trápící se týmy, tedy Stoke City a Swansea. Domácí slavili poslední výhru před více než měsícem a hosté ještě o čtrnáct dnů déle. Swansea se také pokusí prolomit prokletí místního stadionu, kde ještě nikdy v novodobé historii neuspěla.

Stoke City - Liverpool FC 0:3

Liverpool potvrdil, že v posledních letech se mu na bet365 Stadium velmi dobře daří, a i napočtvrté tam získal všechny body. Stoke City tentokráte selhalo hlavně v ofenzívě a vůbec poprvé od zářijového utkání s Chelsea nevstřelilo jedinou branku. O ty se staral soupeř, rozhodující zaznamenal Sadio Mané a dvakrát se pak trefil Mohamed Salah.

Preview: Stoke City - Liverpool FC

Proti papírově slabším soupeřům se Liverpoolu v Premier League docela slušně daří, a protože ani Stoke City nepatří zdaleka k úhlavním favoritům ligy, určitě by na jeho nepříjemném stadionu rád urval všechny body, aby neztratil kontakt s čelem tabulky. V blízké minulosti vyloupil bet365 Stadium celkem třikrát v řadě.

Hughes: Crouch nám má pořád co nabídnout

Na další zápasy za Stoke City se může těšit Peter Crouch. Ten i během probíhající sezóny přesvědčil o svých kvalitách a odměnou je mu prodloužení kontraktu na nadcházející sezónu...

Crystal Palace - Stoke City 2:1

Crystal Palace zaznamenalo svou teprve druhou výhru v letošní sezóně, když na vlastním hřišti přehrálo Stoke City. Vítězství se ale nerodilo vůbec lehce, domácí i inkasovali jako první a výsledek tak museli složitě otáčet.

Preview: Crystal Palace - Stoke City

Chudší hodovní tabule sobotního programu Premier League tentokrát diváky ochudí o oblíbený předkrm, vrhnout se tak musíme rovnou na hlavní chod od tradičních 16 hodin. O zajímavé zápasy ale nouze nebude. Střetnutí Crystal Palace proti Stoke na první pohled příliš pozornosti neláká, ale vězte, že se bude na co dívat.