Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

Newcastle třemi góly otočil zápas se Southamptonem, střídající Wilson se trefil dvakrát

Newcastle ve 34. kole Premier League porazil poslední Southampton 3-1. Hosté šli ve 41. minutě z ojedinělé akce do vedení, ale domácí dokázali ve druhém poločase třemi góly utkání otočit. Výborný individuální výkon podal především anglický útočník Callum Wilson, který naskočil do zápasu ve 46. minutě a na obratu se podílel dvěma góly.

Newcastle přivítá poslední Southampton

Newcastle v rámci posledního týdne udělal velmi důležité kroky vstříc své první účasti v milionářské Champions League od sezóny 2002/2003. Aby si ji v příštím roce nezahráli, to by museli svěřenci Eddieho Howea skutečně nevídaným způsobem zkolabovat. V neděli odpoledne je čeká utkání, které by podle papírových předpokladů měli zvládnout - na sever Anglie totiž přijíždí poslední Southampton, který naposledy vyhrál před devíti zápasy a pomalu se loučí s prvoligovou příslušností.

Southampton prohrál s Bournemouthem a dál míří k sestupu

Southampton prohrál ve 33. kole Premier League 0-1 s Bournemouthem. O jediný gól hostujícího týmu se postaral v 50. minutě Tavernier. Saints důležitý zápas nezvládli a nadále jsou velmi blízko sestupu, Cherries jsou čtrnáctí.

V souboji týmů z jižního pobřeží se utká Southampton s Bournemouthem

Čtvrteční program Premier League nabídne důležitý zápas na St Mary's Stadium mezi Southamptonem a Bournemouth. Saints nedokázali na domácí půdě zvítězit v posledních čtyřech zápasech v nejvyšší soutěži, Cherries si chtějí připsat svou třetí venkovní výhru v řadě.

Southampton nebyl daleko od vyloupení Emirates. Šílená stíhací jízda stačila Arsenalu na bod

Arsenal ve 32. kole Premier League potřetí v řadě remizoval, tentokrát byl však po divokém výsledku 3:3 na vlastním hřišti rád za dělbu bodů s posledním Southamptonem. Utkání začalo pro Saints fantasticky po bleskovém zásahu Carlose Alcaraze, který využil fatálního zaváhání Aarona Ramsdalea při rozehrávce. Na Argentince navíc navázal ve 14. minutě Theo Walcott, bývalý dlouholetý hráč Kanonýrů. Domácí však neúnavně dotahovali a i přes další trefu hostů ve druhém poločase nakonec předvedli fantastický comeback, v rámci kterého díky dvěma slepeným gólům v závěru zvládli alespoň vyrovnat.

Arsenal v páteční předehrávce vyzve poslední Southampton

V pátek večer přivítá Arsenal doma na Emirates Stadium poslední Southampton a bude se snažit zpátky naskočit na vítěznou vlnu. Gunners v posledních dvou ligových zápasech ztratili body, což umožnilo druhému Manchesteru City snížit náskok, Southampton se nachází na samém dně tabulky Premier League.

Nestárnoucí Hodgson polil Crystal Palace živou vodou. Saints přikoval ke spodu tabulky Eze

Crystal Palace zvládlo utkání 31. kola Premier League, když na hřišti Southamptonu zvítězilo 2:0. Stejně jako v minulém ligovém klání rozvlnil síť soupeře Eberechi Eze, tentokrát dokonce dvakrát, a rozhodl tak o výhře svého mužstva. Eagles díky tomu ovládli i třetí zápas po návratu Roye Hodgsona na lavičku a momentálně se nachází v klidném středu tabulky. O poznání hůře jsou na tom Saints, kteří zůstávají na spodu tabulky.

Poslední Southampton se pokusí překvapit Crystal Palace

Southampton je po prohře s Man City stále na posledním místě a ani v sobotu jej nečeká lehké utkání. Crystal Palace v minulém kole sestřelil Leeds pěti góly a pod vedením Roye Hodgsona je zatím stoprocentní.

Citizens na posledním nezaváhali

Southampton podle očekávání nestačil v zápase 30. kola Premier League na Manchester City, favorit vyhrál jasně 4:1. Dvakrát se trefil Erling Haaland, jenž se celkově dostal na metu 30, z penalty skóroval Julián Álvarez a trefil se i Jack Grealish. Za domácí pouze snížil Sékou Mara.

Citizens chtějí prodloužit vítěznou šňůru v Southamptonu

Již sedm utkání v řadě vyhráli hráči Manchesteru City, o osmý zářez se budou ucházet v Southamptonu, který naopak již nějaký čas čeká na tříbodový úspěch. St. Mary’s Stadium ovšem není pro Guardiolovu družinu tím nejoblíbenějším místem.

West Ham těsně udolal Southampton

West Ham United zvládl důležitý zápas 29. kola Premier League, když porazil poslední Southampton 1:0. O výsledku rozhodl v prvním poločase Nayef Aguerd.

West Ham United vyzve v záchranářském souboji poslední Southampton

V neděli odpoledne se na London Stadium utkají v klíčovém zápase dva celky, které se nacházejí na sestupových příčkách v tabulce Premier League, West Ham United doma hostí Southampton. Hammers jsou na tom o dvě příčky a jeden bod lépe než jejich nedělní soupeř, který se nachází na posledním místě tabulky.

Spurs dvoubrankové vedení k výhře nestačilo

Southampton v divokém zápase 28.kola Premier League remizoval s Tottenhamem Hotspur 3:3. Skórę otevřel hostující Pedro Porro, vyrovnání zařídil Che Adams. Hosté pak díky trefám Harryho Kanea a Ivana Perišiće vedli o dva góly, domácí však překvapivě zásluhou Thea Walcott a Jamese Ward-Prowse srovnali.

Poslední Siants čeká nelehký úkol

Southampton přivítá v utkání 28. kola Premier League Tottenham Hotspur. Domácí se stále nemohou vyhrabat z posledního místa, na záchranu jim však chybí pouhé dva body. Hosté se drží v první čtyřce, ale pátý Newcastle má dva duely k dobru. Když je vyhraje, jde před Spurs.

Brentford v dohrávce zvítězil nad Southamptonem

V dohrávce 7. kola anglické Premier League porazil Frankův Brentford dalšího soupeře, tentokráte vyhrál 2:0 na St. Mary's Stadium nad Southamptonem. Vítěznou branku vstřelil v první půli Toney, v úplném závěru pak nadobro rozhodl Wissa.