Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

Southampton přivítá Brentford

Southampton hostí v dohrávce osmnáctého kola Premier League Brentford. Domácí jsou v průběžné tabulce na čtrnáctém místě, hosté jsou na tom o dvě příčky lépe, ale mají jen o dva body více.

Southampton se po více než roce snažení dočká nového majitele

Anglický Southampton už definitivně nebude vlastnit Číňan Gao Jisheng, který prodává svůj 80% podíl v klubu. Formální dohoda s novými vlastníky je na světě po intenzivních prosincových jednáních, trenér Ralph Hasenhüttl a hráči už byli o všem zpraveni. Klub podle všeho přejde do vlastnictví srbského byznysmena Dragana Solaka...

Nečekaná ztráta pro Tottenham. Obral jej Southampton

Antonio Conte nadále čeká na první porážku na lavičce Tottenhamu. Poslední zápas roku 2021 si přesto za rámeček nedá. Jeho tým totiž v Southamptonu nevyužil dlouhé přesilovky a po Ward-Prowsově trefě dokázal jen vyrovnat Kanem.

Southampton se utká s Tottenhamem

Antonio Conte přinesl do Tottenhamu svěží vítr a Spurs pod ním zatím podávají velmi dobré výkony. V dalším klání vyjíždějí na půdu nepříjemného Southamptonu, který si na Boxing Day připsal vítězství po dlouhých šesti zápasech. "Kohouti" sice mají momentálně odehrány o tři zápasy méně, pokud by však své dohrávky vyhráli, byli by jen o tři body za třetí Chelsea.

Parádní přestřelka mezi Kladiváři a Saints přinesla pět gólů

Dnešní utkání na London Stadium nám nabídlo úžasnou podívanou. Na trefu hostujícího Elyounoussiho z prvního poločasu zareagoval po změně stran střídající Antonio. Saints pak šli znovu do vedení po proměněné penaltě Warda-Prowse, jenže i tentokrát domácí srovnali po střele Benrahmy. Na hlavičku Bednarka už ale Hammers odpověď nenašli a připsali si druhou prohru v řadě.

West Ham přivítá Southampton

V rámci tradičního fotbalového programu na Boxing Day diváci uvidí také souboj pátého West Hamu United s patnáctým Southamptonem. Favorizovaní domácí potřebují získat tři body, aby pokračovali ve stíhací jízdě za první čtyřkou. Momentálně ztrácí na čtvrtý Arsenal čtyři body, mají však odehráno o jedno utkání méně. Svatí by zase rádi postoupili tabulkou vzhůru, současné patnácté místo představuje totiž vzhledem k předsezónním prognózám rozhodně zklamání.

Duel Crystal Palace se Southamptonem vítěze nenašel

Crystal Palace remizoval v zápase sedmnáctého kola Premier League se Southamptonem 2:2. Domácí poslal hned v úvodu utkání do vedení Wilfried Zaha, za Saints však poté skóre otočili James Ward-Prowse a Armando Broja. Poslední slovo však nakonec stejně měli hráči Crystal Palace, když ve druhém poločase vyrovnal Jordan Ayew.

Naváže Crystal Palace na vítězství nad Evertonem? Doma přivítá Southampton

Crystal Palace i Southampton se nacházejí v dolní polovině tabulky Premier League, a jelikož od sestupového pásma nejsou oba týmy vzdáleny na nějaký zásadnější rozdíl, rozhodně budou ve svém vzájemném zápase hledat cestu právě za dalším odpoutání se od tohoto nepříjemného prostoru. V možná o něco větší pohodě je přece nyní londýnský výběr, jenž naposledy vyhrál.

Arteta takticky přelstil Hassenhüttla a slaví jasnou výhru 3:0

Kanonýři ovládli už první poločas a po trefách Lacazetta a Ødegaarda zaslouženě vedli. Po přestávce ještě skóre přikrášlil Gabriel a přisoudil Gunners výhru 3:0. Tým z Emirates stadium se tedy vrací na 5. místo v tabulce, Saints jsou na 16. pozici.

Gunners doma hostí trápící se Saints

Jejich poslední souboj na St. Mary's Stadium skončil vítězstvím domácího Southamptonu 3:1, ovšem nyní se oba týmy utkají na Emirates Stadium, kde Arsenal zvítězil v pěti z posledních šesti ligových utkání a na vlastním trávníku prohrál naposledy v srpnu s Chelsea. Southampton ale body potřebuje jako sůl.

Brighton uhrál se Saints remízu

Southampton v patnáctém kole Premier League remizoval s Brightonem 1:1. Domácí v první půli poslal do vedení Broja, za hosty v 98. minutě srovnal Maupay,

Southampton dvakrát vyrovnal, na výhru ale nedosáhl

Leicester se stále nemůže dostat na vítěznou vlnu a platí to i po utkání čtrnáctého kola na půdě Southamptonu. Lišky může těšit fakt, že dokázaly hned dvakrát vymazat náskok soupeře, duel skončil remízou 2:2.

Brighton míří na St. Mary's Stadium

V rámci 15. kola anglické Premier League přivítá v sobotu Southampton na svém trávníku fotbalisty Brightonu. Ti v posledním kole remizovali s West Hamem 1:1, když v závěru vystřelil bod nůžkami Neal Maupay. Brighton ale v utkání herně zklamal a potvrdil slabou formu z posledních zápasů.

Leicester musí proti Southamptonu zabrat

Southampton hostí ve čtrnáctém kole Premier League Leicester City. Oba celky by se určitě viděly v tabulce na lepších příčkách, domácí jsou patnáctí a hosté na desátém místě.

Liverpool deklasoval Southampton

Liverpool ukázal, že je po poslední reprezentační pauze letošního roku skutečně ve velmi dobré formě a i svůj druhý zápas vyhrál poměrem 4:0. Svěřenci Jürgena Kloppa do zápasu vlétli jako uragán a klání rozhodli již v první půli, ve které svému soupeři nasázeli tři branky. Southampton se sice dostal do několika nadějných příležitostí, branku se mu ovšem vstřelit nepodařilo...