Newcastle United Anglie - Newcastle United - Zprávy

Aston Villa na svém stadiónu přivítá Newcastle

Zajímavý souboj slibuje střetnutí Aston Villy s Newcastlem United. Sobotní program anglické Premier League totiž otevírá celek, který se pod Unaiem Emerym strmě posunul tabulkou vzhůru se soupeřem, který patří k nejpříjemnějším letošním překvapením. Domácí naposledy prohráli v polovině února, Newcastle zase padl v celé sezóně zatím jen třikrát! Obzvlášť pro svěřence Emeryho půjde o fascinující souboj, který mnohé napoví o jejich možném tažení za pohárovou Evropou.

Newcastle otočil utkání s Brentfordem dvěma góly v druhém poločase

Newcastle zvítězil ve 30. kole Premier League na půdě Brentfordu 2:1. Magpies nezačali utkání dobře a v nastaveném čase prvního poločasu prohrávali po proměněné penaltě Toneyho. Po přestávce ale dokázali utkání otočit a po trefách Joelintona a Isaka mohli slavit pátou ligovou výhru za sebou.

Brentford se pokusí oplatit říjnovou porážku Newcastlu

Brentford má s Newcastlem nevyřízené účty, jelikož v prvním vzájemném utkání padl na St. James' Park vysoko 1-5. Devátí Bees stále usilují o pohárové příčky, zatímco Magpies se chtějí udržet v první čtyřce.

Newcastle v dohrávce sestřelil pěti góly West Ham

Newcastle zvítězil v dohrávce 7. kola na hřišti West Hamu 5:1. Hosté v utkání jasně dominovali a po 13 minutách vedli po brankách Wilsona a Joelintona už 2:0. Hammers se podařilo snížit ve 40. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil francouzský stoper Zouma. Magpies ale po přestávce nenechali nic náhodě a svému soupeři přidali další tři branky. Newcastle si čtvrtou výhrou po sobě upevnil třetí místo, West Ham zůstává patnáctý.

Ve středeční dohrávce čeká West Ham náročná zkouška. Do Londýna přijede Newcastle

Newcastle United se ve středu představí na London Stadium, kde se utká s domácím West Hamem. Kladiváři v minulém kole dosáhli klíčového vítězství, když porazili Southamptonu a získali důležité body do boje o udržení, zatímco svěřenci Eddieho Howe o víkendu udělali další krok k postupu do Ligy mistrů.

Newcastle porazil Man Utd a posunul se na třetí místo

Newcastle vyhrál ve 29. kole Premier League 2:0 nad Manchesterem United. Magpies měli po celé utkání více ze hry a skóre otevřeli v 65. minutě, kdy se trefil Willock. Pojistku přidal v 88. minutě střídající Wilson, který skóroval hlavou po pěkném centru Trippiera. "Straky" se posunuly na třetí místo, kde jsou o skóre právě před "Rudými ďábly".

Do St. James' Park zavítá Man Utd

Newcastle stále bojuje o Ligu mistrů a po reprezentační pauze se představí doma proti Man Utd, kterému by rád oplatil porážku z finále EFL Cupu, kde Rudí ďáblové vyhráli 2-0 a získali svou první trofej v této sezóně.

Nottingham doma padl, Newcastlu v nastaveném čase vystřelil tři body Isak

Nottingham prohrál v předehrávce 28. kola Premier League s Newcastlem 1:2. Domácí začali utkání lépe a ve 26. minutě je poslal do vedení Dennis. Hosté dokázali ještě do konce prvního poločasu vyrovnat, když se trefil Isak. V nastaveném čase druhého poločasu švédský útočník bezpečně proměnil pokutový kop, a zajistil tak Magpies tři body.

Na City Ground do Nottinghamu přijede pátý Newcastle

Newcastle stále bojuje o účast v příštím ročníku Ligy mistrů a v páteční předehrávce se představí na hřišti Nottinghamu, který na plný bodový zisk čeká již pět zápasů.

Newcastle výhrou nad Wolves ukončil nepříjemnou sérii

Newcastle United dokázal ve vyrovnaném utkání přetlačit Wolverhampton a zvítězil 2:1. Rozhodující branku vstřelil v 79. minutě Miguel Almirón.

Newcastle chce konečně zvítězit, doma vyzve Wolverhampton

Poslední tři duely Newcastlu nevyšly. Neuspěl jak proti Liverpoolu, tak v obou měřeních sil s manchesterskými výběry, tedy jak proti United v rámci finále Ligového poháru, tak proti The Citizens. Obecně není aktuálně v úplně nejlepší pohodě, naposledy výhru slavil v lize v půlce ledna proti Fulhamu. Navrátit zašlou slávu tak bude chtít bezpochyby proti Wolverhamptonu.

Man City doma potvrdil roli favorita

Man City zvítězil ve 26. kole Premier League nad Newcastlem United 2-0. Domácí předvedli dominantní výkon a v 15. minutě je poslal do vedení Foden. Ve druhém poločase se hrálo opět hlavně na polovině Newcastlu a domácí zvýšili náskok po brance Silvy. Citizens získali tři body a v boji o titul dál pronásledují první Arsenal.

Citizens čeká těžká prověrka, na půdu mistra dorazí Newcastle

Manchester City nadále pronásleduje Arsenal a v tomto kole bude mít o poznání náročnější úkol. Londýnský klub doma hostí Bournemouth, úřadujícího mistra prověří Newcastle United. A domácí mají soupeři co oplácet, na začátku sezony si z jeho trávníku odvezli pouze remízu 3:3.

Manchester United získal svoji první trofej po 6 letech, ve finále ligového poháru porazil Newcaslte

Manchester United zvítězil ve finále ligového poháru nad Newcastlem United. O výhře 2:0 a zisku první trofeje od roku 2017 rozhodly branky Casemira a Marcuse Rashforda.

Man Utd vyzve ve finále ligového poháru Newcastle

Finále ligového poháru ve Wembley nabídne souboj Man Utd proti Newcastlu. Nizozemský trenér Erik ten Hag může získat svou první trofej s Rudými ďábly. Proti němu bude stát Eddie Howe, jenž prožívá snovou sezónu s Newcastlem a rád by ji korunoval právě vítězstvím v EFL Cupu.