Manchester United posílí záložník Mason Mount z Chelsea. Celek z Old Trafford podle britských médií za čtyřiadvacetiletého fotbalistu zaplatí 55 milionů liber (asi 1,5 miliardy korun).

Rabiot zůstane v Juventusu, dohodl se na jednoleté smlouvě. Kývla i jeho matka

Francouzský záložník v úterý ukončil veškeré spekulace a podepsal s Juventusem kontrakt do roku 2024. Vydělat by přitom měl za rok stejnou sumu jako doposud, tedy 7 miliónů eur. Jako volného hráče ho chtěl v nedávných dnech získat především Manchester United, ten nicméně se svou nabídkou neuspěl. Turínský celek oznámil nový podpis prostřednictvím svého webu.

Man City slaví triumf v FA Cupu, o výhře nad United rozhodl dvěma góly Gündoğan

Man City zvítězil ve finále FA Cupu nad Man Utd 2:1. Ústřední postavou triumfu Citizens se stal německý záložník İlkay Gündoğan, jenž vstřelil oba góly z voleje. Svěřenci Pepa Guardioly tak k titulu v Premier League přidali i zisk Anglického poháru a 10. června si budou moci zajistit treble, jelikož je ještě čeká finále Ligy mistrů proti Interu Milán.

Derby o FA Cup: Bude Manchester modrý, nebo červený?

Městské derby samo o sobě slibuje pořádnou řež. Navíc když se hraje o trofej slavného FA Cupu. Ligový mistr a finalista Ligy mistrů Manchester City si to ve Wembley rozdá se třetím celkem letošní Premier League Manchesterem United.

United přetlačili Fulham, sezónu završili na třetím místě

Man Utd porazil ve 38. kole Premier League Fulham 2:1. Svěřenci kouče Erika ten Haga tak zvládli poslední utkání, prodloužili domácí neporazitelnost na 29 utkání v řadě a sezónu nejvyšší anglické ligy zakončili na třetím místě.

Na Old Trafford přijede Fulham

Man Utd naposled v sezóně sehraje ligový zápas před domácími fanoušky. Hráči Manchesteru v Divadle snů neprohráli už 28 utkání v řadě a v neděli přivítají desátý Fulham.

Stále nejsme tam, kde bychom chtěli být, ale jsme zpátky v Lize mistrů, řekl Ten Hag

Manchester United sice dosáhl na svůj hlavní cíl sezony, když si po roční pauze zajistil návrat do Ligy mistrů, ale trenér Erik ten Hag (52) dal jasně najevo, že jeho tým má ještě nedokončenou práci. "Stále nejsme tam, kde bychom chtěli být," uvedl kouč United po výhře 4:1 nad Chelsea.

Ten Hag dovedl United k Lize mistrů, ve čtvrteční dohrávce Rudí ďáblové zdecimovali trápící se Chelsea

Rudí ďáblové si výhrou ve čtvrteční dohrávce 32. kola nad londýnskou Chelsea zajistili účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Po dominantním výkonu si z domácího utkání odnesli všechny tři body. Skóre zápasu už v šesté minutě otevřel Casemiro a v nastavení prvního poločasu vedení navýšil Anthony Martial. Ve druhé půli dokázal proměnit pokutový kop Bruno Fernandes a v 78. minutě se prosadil také Marcus Rashford. V samém závěru pak dokázal snížit na konečných 4:1 João Félix.

Manchester United vyzve Chelsea

Manchester United hostí v dohrávce 32. kola Premier League Chelsea. Domácí jsou na čtvrté příčce a v případě jakéhokoliv bodového zisku si zajistí postup do Ligy mistrů. Hosté letos končí nejlépe jedenáctí, nyní jsou na tom ještě o místo hůře.

Bournemouth na United nestačil, o vítězství rozhodl Casemiro

Bournemouth prohrál ve 37. kole s Man Utd 0-1. O jedinou branku zápasu se postaral již v 8. minutě brazilský středopolař Casemiro. Rudí ďáblové jsou tak po další výhře a zaváhání Liverpoolu velmi blízko Lize mistrů.

Na Vitality Stadium se představí Man Utd

Rudé ďábly stále stíhá v boji o Ligu mistrů Liverpool a rozhodně nejsou v pozici, kdy by si mohli dovolit zaváhání. O další vítězství se svěřenci Erika ten Haga budou snažit na hřišti Bournemouthu, jenž už dohrává sezónu s jistotou záchrany a z posledních dvou ligových zápasů nezískal ani bod.

Obránce Jones v létě po dvanácti letech opustí Manchester United

Obránce Phil Jones po sezoně opustí Manchester United, za který nastupoval od roku 2011. Jednatřicetiletý fotbalista o tom informoval v otevřeném dopise fanouškům na klubovém webu.

Pro Sabitzera skončilo hostování v Manchesteru United kvůli zranění předčasně

Manchesteru United bude v závěru sezony chybět kvůli zranění kolena záložník Marcel Sabitzer. Vedení klubu dnes oznámilo, že rakouský reprezentant má poškozený meniskus a do zbývajících tří kol Premier League už nezasáhne. K dispozici nebude ani na finále Anglického poháru, v němž se United utkají 3. června s městskými rivaly City.

Man Utd blízko Lize mistrů, na Old Trafford porazil Wolverhampton

Man Utd vyhrál ve 36. kole Premier League 2-0 nad Wolverhamptonem. Svěřenci Erika ten Haga natáhli sérii bez prohry na domácím hřišti na 27 utkání v řadě a díky dalším třem bodům jsou nyní velmi blízko účasti v příštím ročníku Ligy mistrů.

Na Old Trafford zavítá třináctý Wolverhampton

Man Utd v minulém kole nečekaně ztratil a lehce si zkomplikoval umístění v první čtyřce. Sobotní zápas proti Wolverhamptonu však Rudí ďáblové sehrají opět doma, kde v posledních 26 utkáních nenašli přemožitele.