Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

PSV se v odvetě proti Leicesteru bude snažit navázat na nadějnou bezbrankovou remízu

Jedno z nejočekávanějších čtvrtfinále premiérové sezóny Konferenční ligy se rozběhlo pozvolna a úvodní nerozhodný výsledek 0:0 příliš nenapověděl, kdo postoupí mezí čtyřku nejlepších. Vzhledem k aktuální situaci bude považováno za mírného favorita PSV, které se představí na vlastním stadionu, ovšem Lišky z Leicesteru rozhodně mají své kvality a bez šance na semifinále v žádném případě nejsou.

Palace dotahovalo na Leicesteru marně

Leicester City zvítězil v utkání 32. kola Premier League s Crystal Palace 2:1. Domácí rozhodli už před přestávkou, kdy se trefili Ademola Lookman a Kiernan Dewsbury-Hall, hosté se ve druhé půli zmohli jen na snížení z pokutového kopu v podání Wilfrieda Zahy.

Leicester a Crystal Palace se utkají o deváté místo

Souboj dvou mužstev uzavírajících horní polovinu tabulky anglické Premier League bude k vidění v neděli v Leicesteru. Domácí sice za soupeřem o skóre zaostávají, mají však dva zápasy k dobru. Pro oba týmy jsou však poháry už příliš daleko...

Na King Power Stadium branka nepadla, v odvetě tak bude mít mírnou výhodu PSV

Oba dva čtvrteční soupeři patří mezi nejofenzivnější týmy v evropských pohárech, nicméně v tomto úvodním čtvrtfinálovém zápase na anglické půdě zavřeli zadní vrátka a po nepříliš zajímavém průběhu se rozešli smírně v bezbrankovém poměru. Mnohem atraktivnější byl první poločas, kde mohli oba skórovat, po změně stran naopak měli velké potíže s přechodovou fází a prakticky vůbec k ničemu se nedostali.

Odhodlaný Leicester se opět bez Vardyho pokusí vyzrát na sebevědomé PSV

Lišky z Leicesteru i navzdory zlepšeným výkonů z poslední doby v Premier League možná neskončí mezi nejlepší sedmičkou zaručující účast v příštím ročníku evropských pohárů a o to více proto chtějí uspět v nově vzniklé Konferenční lize. Mezi osmi účastníky patří mezi jedny z největších favoritů na celkové prvenství, ovšem nyní je čeká velmi těžký protivník z Eindhovenu, který má podobné ambice.

Manchester United bez Ronalda remizoval s Leicesterem

Manchester United remizoval v utkání 31. kola Premier League s Leicesterem City 1:1. Hosty poslal do vedení Kelechi Iheanacho, to jim však zásluhou Freda vydrželo jen pouhé tři minuty.

United po pauze narazí na Leicester

Manchester United se v 31. kole Premier League utká na domácím Old Trafford s Leicesterem City. Rudí ďáblové potřebují zabrat, aby ještě nahlédli do top čtyřky, aktuálně jsou šestí. Foxes jsou desátí a nevzdávají boj alespoň o Konferenční ligu.

Leicester přehrál Brentford

Leicester City se po porážce na půdě Arsenalu dostal zase na vítěznou vlnu, když v domácím prostředí přehrál nováčka z Brentfordu 2:1. Pomohla mu k tomu zejména vydařená první půle, kterou ozdobily výstavní trefy Castagneho a Maddisona. Hosté se sice v druhé půli zlepšili a zásluhou Wissy utkání také zdramatizovali, nic víc už však do konce nestihli. Leicester se tak posouvá na desátou příčku tabulky, Brentford zůstává patnáctý.

Brentford míří na Leicester pro třetí výhru v řadě

Leicester City vyzve ve třicátém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v průběžné tabulce dvanáctí, hosté si polepšili na patnácté místo.

Leicester v odvetě osmifinále Konferenční ligy padl, přesto přes Rennes prošel dál

Ukázalo se, že inkasování ze samého závěru na King Power Stadium z prvního vzájemného klání bylo pro Rennes trestuhodnou skutečností. Francouzský celek v odvetě dokázal svému protivníkovi oplatit porážku, akorát že sumárně byl o chlup tím horším. Leicester uhájil svůj náskok a postoupil do čtvrtfinále Konferenční ligy, zdařilo se mu totiž venku jednou skórovat.

Leicester hodlá uhlídat dvougólový náskok, Rennes musí v odvetě Konferenční ligy zabrat

Kdyby před týdnem Rennes neinkasovalo v Anglii v samém závěru, finální rezultát z prvního utkání by nevypadal vyloženě špatně. Jenže bretaňský výběr bude muset vsítit minimálně dvě branky v odvetě, aby mohl usilovat o postup do čtvrtfinále Konferenční ligy. A samozřejmě že takový počin bude proti Leicesteru, jenž tuhle soutěž určitě nestaví na druhou kolej, složité.

Arsenal přemohl také Leicester a dál drží čtvrté místo

"Kanonýři" dál pálí ostrými. Arsenal využil dobré formy a po zápase s Leicesterem oslavil páté ligové vítězství v řadě. K dalšímu tříbodovému zisku nasměroval londýnské mužstvo již v první půli Thomas Partey, po přestávce se zase gólově činil Alexandre Lacazette.

Rozjetý Arsenal narazí na Leicester

Londýnský Arsenal s v zápase 29. kola Premier League utká s Leicesterem City. Domácí fotbalisté jsou v dobrém rozpoložení, momentálně jim patří čtvrtá příčka, a to mají oproti ostatním dva až tři duely k dobru. Hosté na tom naopak letos nejsou nijak dobře, jsou dvanáctí.

Gól a asistence pro Albrightona: Leicester v Konferenční lize uspěl nad Rennes

Zatím tenhle jakýsi šlágr osmifinálové části Konferenční ligy vyznívá ve prospěch Leicesteru. Ten v prvním utkání skolil Rennes o dvě branky, a má tak k postupu do čtvrtfinále blíže. Je pravda, že konečný výsledek nemusel být pro anglický celek tak pozitivní, kdyby v závěru do sítě soupeře nezamířil Kelechi Iheanacho. O první trefu se předtím postaral Mark Albrighton.

Leicester v osmifinále Konferenční ligy čeká náročná zkouška, vyzve doma Rennes

Je možná škoda, že los svedl zrovna tyhle dva týmy dohromady už pro osmifinále. Oba jsou v Konferenční lize pasovány do úzké skupiny velkých favoritů na prvenství, ale pro jednoho z nich zkrátka skončí pouť už před branami osmičky nejlepších. V téhle soutěži půjde o jeden z nejsledovanějších duelů. A Leicester i Rennes jsou před prvním utkáním ve slušné pohodě.