Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Palace napravilo domácí výbuch s Fulhamem a zvítězilo. Z rohů soupeře sestřelil Olise

Závěr roku 2022 zvládli hráči Crystal Palace na výbornou, když v rámci 18. kola Premier League zvítězili na hřišti Bournemouthu 2:0. Obě branky padly v první půli po rohových kopech Michaela Oliseho, který nejprve v 19. minutě vybídl ke skórování Jordana Ayewa a poté ke konci poločasu i Eberechiho Ezeho.

Bournemouth vyzve londýnský Crystal Palace

Na Silvestra se střetnou na Vitality Stadium mužstva Bournemouthu a Crystal Palace. Oba týmy nevstoupily do ligy po měsíční pauze nejlépe, když při svých prohrách nevstřelily ani gól.

Eagles doplatili v londýnském duelu na nedisciplinovanost. Fulham dovedl k vítězství Mitrovič

Fulham v rámci 17. kola anglické Premier League oslavil návrat klubového fotbalu výhrou 3:0 nad Crystal Palace. Shledání londýnských celků nabídlo vítěznou branku z hlavy Bobbyho Reida ve 31. minutě. V roli kanonýra se pak opět ukázal Aleksandar Mitrovič, jenž zaznamenal asistenci, měl velký podíl na druhém vstřeleném gólu a třetí nakonec sám vsítil. Eagles se navíc o možnost získat body obrali sami, jelikož viděli za zbytečné fauly hned dvě červené karty.

Crystal Palace přivítá londýnského souseda z Fulhamu

Po delší odmlce se do akce na druhý svátek vánoční vrací také fotbalisté Crystal Palace a Fulhamu, kteří proti sobě nastoupí v pondělí odpoledne v Selhurst Parku. Zatímco domácí lodivod Patrick Vieira možná od svých oveček čekal o malinko více než současné jedenácté místo, manažer Fulhamu Marco Silva musí být s devátým místem svého celku nadmíru spokojen, protože s takhle dobrým úvodem sezóny nováček soutěže pravděpodobně nepočítal.

Aulasova mýdlová opera: Předává svou lásku do správných rukou?

Pouze Lille a Monacu se za poslední dekádu podařilo narušit dominanci PSG na francouzské fotbalové scéně. A ani letošní ročník zatím úplně nepřináší nějaké nové skutečnosti. Nicméně v budoucnu by se Lyon velmi rád zhostil úlohy toho, kdo se pokusí tvrdou nadvládu pařížské ekipy sesadit. Před pár dny totiž definitivně došlo k předání klubu do rukou nového majitele.

Nottingham Forest oslavil těsné vítězství, Crystal Palace zahodil penaltu

Situace Nottinghamu Forrest nevypadá už tak bezvýchodně, jak se mohlo zdát ještě před pár týdny. Domácí přece zaznamenávají výsledková zlepšení, a poté, co před vlastními fanoušky nedávno senzačně skolili Liverpool, si poradili taktéž s Crystalem Palace. A zatímco gólový účet The Tricky Trees obohatil Morgan Gibbs-White, hosté skórem neuměli nijak pohnout.

Nottingham Forest se může výhrou nad Crystal Palace vyšplhat mimo sestupové pozice

Poslední klub Premier League Nottingham Forest se bude snažit poprvé od začátku září vymanit ze sestupového pásma, když v sobotu přivítá na City Ground Crystal Palace. Eagles si mezitím budou chtít druhým venkovním vítězstvím v řadě upevnit své postavení v horní polovině tabulky.

West Ham neudržel vedení a proti Crystal Palace nebere ani bod

West Ham United v domácím zápase s Crystal Palace vedl, nicméně v závěru přišel o všechny tři body. Skóre otevřel Benrahma, za hosty ještě do poločasu srovnal Zaha. V 94. minutě pak obrat dokonal Olise.

West Ham změří síly s Crystal Palace

Crystal Palace v minulém kole zvítězil doma nad Southamptonem a nyní zavítá na hřiště West Hamu, kde naposledy vyhrál téměř před třemi lety.

Jeden gól Eagles na výhru stačil

Crystal Palace těsně porazil ve čtrnáctém kole Premier League Southampton 1:0. Tři body domácímu celku zařídil v prvním poločase Odsonne Édouard.

Crystal Palace změří síly se Southamptonem

Crystal Palace by rád odčinili porážku z Evertonu, zatímco Southampton by chtěl prodloužit sérii tří zápasů bez prohry. Eagles poslední zápas vůbec nevyšel a prohráli jednoznačně 0:3. Manažer Patrick Vieira na své svěřence nešetřil kritikou a na pozápasové konferenci uvedl, že se jednalo o jeden z nejhorších týmových výkonů pod jeho vedením.

Everton snadno přehrál Crystal Palace

Everton si v sobotu odpoledne možná až překvapivě snadno poradil s hostujícím Crystal Palace, který pokořil hned třemi přesnými zásahy. Pohodlnou jízdu za třemi získanými body odstartoval v první půli Calvert-Lewin, ve druhé půli pak přidali branky Anthony Gordon a Dwight McNeil, i díky nimž se Everton posunul na jedenáctou příčku v tabulce.

Do Goodison Parku zavítá Crystal Palace

V Goodison Parku se střetnou týmy, které se v současné chvíli nachází v opačném herním rozpoložení. Everton nutně potřebuje body, jelikož prohrál poslední 3 zápasy, zatímco Crystal Palace v minulém zápase potvrdil formu a neprohrál již tři utkání po sobě.

Orli dokázali otočit duel s Vlky

Crystal Palace zvládl náročný zápas s Wolverhamptonem a vyhrál 2:1. V první půli otevřel skóre Adama Traoré, ve druhé půli hosté zápas otočili prostřednictvím branek Ezeho a Zahy.

Orli o víkendu remizovali s Liškami, podaří se jim bodovat i proti Vlkům?

Crystal Palace a Wolverhampton Wanderers dělí v tabulce Premier League po víkendovém kole jediný bod, změnit se to může po jejich úterním vzájemném utkání. Eagles si v sobotu z Leicesteru City odvezli bod za remízu 0:0, hosté si připsali velmi důležitou výhru 1:0 nad Nottinghamem Forest.