Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Liverpool ani podruhé v sezóně nad Crystal Palace nevyhrál

Crystal Palace remizoval ve 25. kole Premier League s Liverpoolem 0:0. O největší šance zápasu se postarali Mateta a Salah, oba však nastřelili pouze břevno. Hosté tak nedokázali nad domácím týmem vyhrát ani podruhé v tomto ročníku a opět si připsali jen bod.

Liverpool by v sobotu rád dal zapomenout na výsledek z Ligy mistrů

Hráči Liverpoolu se v sobotu večer vracejí na ligovou scénu, kde sehrají zápas s Crystal Palace v Selhurst Parku. Reds ve středu podlehli v rámci Ligy mistrů Realu Madrid vysoko 2:5 a chtějí si zlepšit svoji reputaci.

Brentford doma remizoval s Crystal Palace

Brentford remizoval ve 24. kole Premier League s Crystal Palace 1-1. Hostující tým poslal do vedení v 69. minutě Eze, jehož našel přesným centrem Olise. Brentfordu zařídil bod v 96. minutě střídající Janelt, který srovnal hlavičkou do šibenice.

Brentford vyzve Crystal Palace

Brentford bude chtít prodloužit sérii neporazitelnosti na jedenáct zápasů, zatímco Crystal Palace by rád přerušil šňůru nevýrazných výkonů a opět naplno bodoval.

Sánchezova hrubka stála Brighton vítězství. Crystal Palace vybojovalo tradiční výsledek

Crystal Palace obralo ve 23. kole Premier League o body silný Brighton, se kterým na domácím hřišti remizovalo 1:1. Střelecky tiché první dějství prolomil po hodině hry Solly March, jenž se za Racky efektně prosadil z voleje. Orlům k vyrovnání výrazně pomohl gólman Robert Sánchez, jemuž po snadném zákroku vyklouzl z náruče míč, který do odkryté sítě dorazil James Tomkins. Týmy tak již popáté z posledních sedmi ligových setkání odešly s remízou přesně po gólu na každé straně.

Podaří se Crystal Palace poprvé letos v lize zvítězit?

V sobotu se v Selhurst Parku střetne Crystal Palace s Brightonem & Hove Albion. Zatímco Eagles stále v roce 2023 nevyhráli, Seagulls se snaží prodloužit svou sérii bez prohry na sedm zápasů.

Man Utd doma i přes Casemirův zkrat nezaváhal

Man Utd ve 22. kole Premier League vyhrál nad Crystal Palace 2:1. Dvougólové vedení domácího týmu narušil zkratem Casemiro, který v 70. minutě nesmyslně chytil pod krkem jednoho z hostujících hráčů a za své počínání viděl červenou kartu. Hostům se podařilo snížit o šest minut později, kdy balón tečoval Schlupp. Další branku ale Crystal Palace nevstřelil, a tak si Rudí ďáblové připsali další tři body, čímž se aspoň dočasně katapultovali na třetí místo.

Old Trafford nabídne souboj United s Crystal Palace

Man Utd se po dvou týdnech představí opět proti Crystal Palace a bude chtít odčinit zaváhání ze Selhurst Parku, kde pouze remizoval 1-1.

Newcastle v Selhurst Parku pouze remizoval

V rámci 21. kola Premier League Crystal Palace doma remizoval s Newcastlem 0:0. I když měli hosté v zápase herní převahu, tak nabídnuté příležitosti nedokázali přetavit v gól. Newcastle si připsal již devátou remízu v tomto ročníku a o skóre poskočil na třetí místo před Manchester United.

V Selhurst Parku se představí Newcastle

Crystal Palace by rád zopakoval dobrý výkon ze souboje s Man Utd, zatímco Newcastle se bude snažit prodloužit šňůru 14 utkání v lize bez prohry

Olise zařídil v závěru Crystal Palace bod s Manchesterem United

V rámci dohrávky 7. kola Premier League remizoval Manchester United s Crystal Palace 1:1. Hosté vstoupili do utkání lépe, ve 43. minutě šli do vedení po brance Fernandese. Zisk tří bodů překazil Rudým ďáblům Olise, který se v nastaveném čase druhého poločasu nádherně trefil z přímého kopu.

Do Selhurst Parku přijede rozjetý Man Utd

Crystal Palace pokračuje v nabitém programu a v dohrávce 7. kola Premier League se střetne s dalším těžkým protivníkem. Do Selhurst Parku zavítá Manchester United, který posledních 5 zápasů v lize vyhrál a rád by poskočil na druhé místo.

Havertz zachránil tápající Chelsea

Chelsea zvládla střet dvou londýnských celků a ve 20. kole Premier League porazila Crystal Palace 1:0. Zápas ve druhém poločase rozhodl Kai Havertz, který tak zajistil Blues důležité tři body.

Chelsea potřebuje zabrat, v londýnském derby hostí Crystal Palace

Chelsea vyzve v zápase dvacátého kola Premier League Crystal Palace. Oba celky dělí v tabulce překvapivě málo, domácí Blues jsou až desátí, Eagles se nachází o dvě pozice níže se ztrátou tří bodů.

Tottenham deklasoval Crystal Palace

Tottenham po dlouhé době v Premier League neinkasoval a díky zlepšenému výkonu ve druhém dějství si na své konto připsal hladkou venkovní výhru 4:0. Crystal Palace naopak musí zlepšit svou výkonnost před domácím publikem, od pauzy po mistrovství světa v Kataru je to totiž už druhý debakl, který schytal na vlastním stánku.