Bývalý útočník pražské Slavie Abdallah Sima stráví příští sezonu na hostování ve francouzském Angers. Senegalský fotbalista se tak ani ve druhém roce nedočká debutu za Brighton, který ho loni v létě z vršovického klubu vykoupil za zhruba 200 milionů korun.

Tottenham má třetí letní posilu, přivedl záložníka Bissoumu

Yves Bissouma za sebou má čtyři sezony v Brightonu, stejnou časovou porci by pak měl strávit v Tottenhamu. Londýnský klub dnes dokončil přestup záložníka za 25 milionů liber, další finance budou ve hře díky bonusům...

West Ham v Brighton padl, musí se spokojit se sedmou příčkou

Brighton porazil v duelu 38. kola Premier League West Ham United 3:1. Skóre sice otevřel hostující Michail Antonio, poté se však trefili Joël Veltman, Pascal Gross a Danny Welbeck. Hammers tak provázali možnost zahrát si Evropskou ligu, jelikož Manchester United prohrál, zahrají si Evropskou konferenční ligu.

West Ham půjde znovu ho pohárů, který to bude?

West Ham se konečně dostal na konec hodně náročné sezony a na samotný závěr má stále o co hrát. Kladiváři si rovněž v příštím ročníku zahrají evropské poháry, Konferenční ligu mají jistou, ve hře ovšem je posun na šestou pozici před Manchester United.

Infarktový závěr vynesl Leedsu cenný bod, čtvrtou prohru v řadě odmítl v nastavení Struijk

Fotbalisté Leedsu ve 37. kole Premier League zachraňovali alespoň bod s Brightonem v úplném závěru, kdy o konečném výsledku 1:1 rozhodl svou premiérovou brankou v letošním ročníku obránce Pascal Struijk. Domácí ale přesto čeká v závěrečném duelu sezony pořádné drama. Podařilo se jim sice dostat na průběžnou nesestupovou 17. pozici, náskok na Burnley, které má zápas k dobru, však činí pouhý bod.

Leeds proti Brightonu potřebuje nutně zabrat

Tři porážky v řadě udělaly z Leedsu hlavního aspiranta na třetího sestupujícího z Premier League. V posledních dvou kolech hraje s celky ze středu tabulky, nyní jej čeká Brighton.

United si z Brighton odvezli debakl

Ostudu si udělal Manchester United v duelu 36. kola Premier League v Brightonu. Domácí slavný celek porazili 4:0, postupně se trefili Moisés Caicedo, Marc Cucurella, Pascal Gross a Leandro Trossard. Red Devils tak definitivně přišli o šanci zahrát si příští ročník Ligy mistrů.

United hrají o poslední naději na Ligu mistrů

Brighton vyzve v zápase 36. kola Premier League Manchester United. Seagulls jsou v průběžné tabulce devátí a s letošní sezonou budou zcela jistě nadmíru spokojeni. Naopak Red Devils svůj cíl postoupit do Ligy mistrů zřejmě nesplní, z šestého místa ztrácí pět bodů a mají odehráno o dvě utkání více.

Brighton hladce vyhrál na Wolves

Wolverhampton prohrál v klání 35. kola Premier League s Brightonem 0:3. Z penalty se v první půli trefil Mac Allister, další branky přidali Trossard a Bissouma.

Wolves nevzdávají ambice na evropské poháry

Wolverhampton se ve 35. kole Premier League utká o body s Brightonem. Hosté už zřejmě mají po sezoně a musí ji jen dohrát, domácí však ještě bojují alespoň o sedmé místo, aby si v příští sezoně zahráli evropské poháry. Aktuálně ztrácí tři body.

Blesková trefa Welbecka na výhru nestačila. Ward-Prowse atakuje Beckhama

Southampton ve 34. kole Premier League stáhl dvoubrankovou ztrátu a s Brightonem remizoval 2:2. Oba góly hostů zařídil James Ward-Prowse, který se navíc dostal na druhé místo v historické tabulce úspěšných exekutorů přímých kopů. Pouhé čtyři mu schází na legendárního Davida Beckhama. Domácím k výhře nepomohl ani rekordně rychlý gól Dannyho Welbecka, kterým přepsal klubové dějiny. Potřeboval na něj jen minutu a 14 sekund.

Brighton přivítá Southampton

Brighton hostí v utkání 34. kola Premier League Southampton. Domácí jsou v průběžné tabulce na třináctém místě jen o bod před svém sokem, oba dva už mají záchranu téměř jistou.

Cityzens po zlepšeném výkonu v druhém poločase porazili Brighton a zůstávají na čele

Manchester City dal zapomenout na nevydařené představení v FA Cupu a poradil si před domácím publikem s Brightonem 3:0. Hosté měli po bezbrankové první půli nakročeno k dalšímu překvapení, ale City po změně stran zlepšeným výkonem nedopustili zaváhání.

Brighton se pokusí obrat dalšího favorita

Manchester City přivítá v dohrávce třicátého kola Premier League Brighton. Citizens bojují o ligový titul a po 32 odehraných kolech mají na čele tabulky jeden bod náskok na Liverpool. Seagulls jsou desátí, ale nedávno vyhráli na půdě hned dvou týmů z top pět.

Brighton překvapivě vyloupil stánek Tottenhamu

Tottenham doma překvapivě podlehl hostujícímu Brightonu díky brance Trossarda ze samého závěru utkání a dal tak příležitost Arsenalu, aby se na něj v případě vítězství na hřišti Southamptonu bodově dotáhl. Spurs předvedli bezkrevný, nudný výkon, kdy se jim prakticky za celých devadesát minut nepodařilo vypracovat vyloženou brankovou příležitost. Hostující celek sice také aktivitou zrovna nehýřil, ke konci druhého dějství byl ale tím lepším celkem, a tak jejich vítězný gól nakonec ani nepředstavoval takové překvapení.