AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Bournemouth má jako další klub Premier League americké majitele

Nováček anglické ligy Bournemouth je ode dneška dalším klubem Premier League, který má americké majitele. Jihoanglický celek odkoupila skupina investorů v čele s finančníkem Bilem Foleyem, jemuž patří i tým hokejové NHL Vegas Golden Knights. Čtrnáctý tým tabulky o tom informoval na klubovém webu.

Potvrzeno: O'Neil se v Bournemouthu z dočasné role ujme týmu natrvalo

Na konci srpna opouštěl Scott Parker kormidlo navrátivšího se nováčka z Bournemouthu a od té doby se mužstva působícího v Premier League ujal Gary O'Neil. Vedení klubu z Dorsetu se sice pokoušelo vyhledat jinou náhradu, dokonce nový majitel klubu Billy Foley pokukoval po Marcelovi Bielsovi, protože však tahle varianta padla, angažovalo nakonec O'Neila napevno.

Lampardova družina opět nestačila na Bournemouth, znovu padla o tři branky

Everton se před reprezentační přestávkou představil na Vitality Stadium a svému soupeři zde měl rozhodně co vracet. V úterý tady totiž vypadl z Ligového poháru po prohře 1:4, jenže místo pomsty nabídlo utkání podobný výsledek. Po gólech Taverniera, Moora a Anthonyho vyhráli The Cherries 3:0.

Everton míří na Bournemouth

Bournemouth přivítá v utkání šestnáctého kola Premier League Everton. Oba celky se pohybují rozhodně tam, kde nechtějí, domácí jsou sedmnáctí, hosté na ně mají jednobodový náskok patří jim šestnáctá pozice.

Leeds doma ovládl divočinu s Bournemouthem

Leeds United zvítězil v zápase patnáctého kola Premier League s Bournemouthem 4:3. Domácí šli do vedení zásluhou Rodriga, poté však stříleli hosté, jmenovitě Marcus Tavernier, Phillip Billing a Dominic Solanke. Za Leeds poté skóre otočili Sam Greenwood, Liam Cooper a Crysencio Summerville.

Leeds v Ellan Road hostí Bournemouth

Leeds United se v patnáctém kole Premier League utká s Bournemouthem. Aktuální soupeři spolu sousedí v tabulce, domácím patří patnáctá příčka a mají o bod méně než čtrnáctí hosté.

Kohouti se po Moorových trefách probudili. Senzační otočku zakončil v nastavení Bentancur

Bournemouth padl ve 14. kole Premier League na vlastním hřišti s Tottenhamem 2:3. Domácí se přitom po trefách Kieffera Moora dostali na začátku druhého dějství do dvougólového vedení. Poté se ale spící Spurs probudili a postupně se dopracovali až k vítězné trefě Rodriga Bentancura z nastavení. Hosté se tak po dvou neúspěšných kolech dočkali vydřeného triumfu.

Tottenham se bude chtít výhrou nad Bournemouthem přiblížit k vedoucí dvojici

V sobotním střetnutí Premier League se se na Vitality Stadium utká Bournemouth s Tottenhamem Hotspur. Tým Garyho O'Neila musel v pondělí podlehl 2:0 West Hamu United, Spurs v Lize mistrů remizovali 1:1 se Sportingem Lisabon.

West Ham se dere vzhůru. Poradil si s "The Cherries" a už je desátý

V pondělní dohrávce 13. kola Premier League zavítal do Londýna Bournemouth. Domácí po měli po celou dobu zápasu převahu a díky gólům Zoumy a Benrahmy se moli radovat z vítězství 2:0.

V pondělní dohrávce se utká West Ham s Bournemouthem

West Ham United a Bournemouth v pondělí večer uzavřou na London Stadium program 13. kola Premier League. "Kladiváři" naposledy podlehli Liverpoolu 0:1, Cherries přišli v minulém kole o svou úctyhodnou šestizápasovou šňůru bez prohry.

Bournemouth těsně podlehl Southamptonu

Bournemouth přišel o svou šňůru neporazitelnosti, když na vlastním stadiónu díky brance Adamse podlehl Southamptonu těsně 1:0. Ralph Hassenhüttl si tak může alespoň na chvíli oddechnout a jeho Southampton se posunul na čtrnáctou příčku tabulky.

Bournemouth přivítá Southampton

Bournemouth po konci Scotta Parkera většina lidí odepsala, jenže světe div se, nováček soutěže je od té doby a debaklu 0:9 na Anfield Road v Premier League jako jediný celek neporažen. Další příležitostí jak prodloužit tuto pozitivní sérii budou mít O'Neilovi svěřenci ve středu večer proti Southamptonu, který by ale nějaké ty ligové body také nutně potřeboval.

Fulham se rozešel s Bournemouthem smírně

V 11. kole přivítal Fulham na svém hřišti Bournemouth a byli to hosté, kteří začali lépe. Ve 2. minutě se pěkně prosadil Solanke a poslal Cherries do vedení. Domácí vyrovnali ve 22. minutě po brance Diopa, ale hosté si vzali vedení zpět, když o sedm minut později skóroval Lerma. V 51. minutě zajel do protihráče Lerma a rozhodčí odpískal penaltu pro Fulham. Tu bezpečně proměnil Mitrović a vyrovnal na 2:2. Domácí měli ještě v úplném závěru velkou šanci otočit utkání, ale Mitrović v dobré příležitosti selhal.

V Londýně se schyluje k souboji nováčků. Fulham vyzve zlepšující se Bournemouth

V sobotu se v Premier League utkají dva nejlepší týmy loňské sezóny Championship, Fulham hostí na Craven Cottage Bournemouth. Oba týmy mají za sebou slušný vstup do nejvyšší soutěže a v současné době se nacházejí v horní polovině tabulky. Cherries jsou osmí, Cottagers jen o bod za nimi na deváté příčce.

Bournemouth domácí zápas s Leicesterem zvládl

Leicester nenavázal na výborný výkon proti Nottinghamu a v 10. kole nestačil na Bournemouth. Hosté přitom začali výborně a již v 10. minutě je poslal do vedení Daka. Domácí po inkasované brance zabrali a postupem času měli více ze hry. Po přestávce se během čtyř minut prosadili Billing a Christie, čímž výsledek otočili a zajistili svému týmu tři body.