AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Bournemouth v dohrávce hostí šestý Brighton

Bournemouth se aspoň na chvíli vzdálil od sestupových vod, ale v dohrávce 7. kola ho nečeká nic lehkého, na Vitality Stadium totiž přijede Brighton, který stále stíhá pátý Tottenham a pošilhává po Evropské lize.

Bournemouth otočil zápas s Fulhamem, tři body mu vystřelil Solanke

Bournemouth ve 29. kole Premier League zvítězil nad Fulhamem 2-1. Hosté šli do vedení v 16. minutě, kdy se prosadil Pereira, ale domácí dvěma góly v druhém poločase utkání otočili, rozhodující trefu zařídil v 79. minutě Solanke. The Cherries se tak vzdálili od sestupových pozic a nyní jsou na 15. místě.

Na půdu předposledního Bournemouthu přijede Fulham

Bournemouth potřebuje nutně bodovat, jelikož se po sérii nepříznivých výsledků nachází na sestupovém 19. místě, Fulham se rovněž potýká s poklesem formy a z posledních třech ligových utkání vytěžil pouze bod.

Po 535 dnech. Brooks porazil rakovinu, vrátil se k fotbalu a chce zachránit Bournemouth

Bournemouth sice ve Villa Parku prohrál 0:3 a stále se obává o své bytí a nebytí v příštím ročníku Premier League, přesto v sobotu prožil nadmíru pozitivní moment: Když na konci druhé půle nastupoval na hřiště David Brooks (25), tleskali ve stoje i fanoušci Aston Villy. Velšský reprezentant totiž vyhrál svůj nejtěžší zápas v životě. Porazil rakovinu a po 535 dnech se vrátil k fotbalu.

Aston Villa potvrdila roli favorita

Aston Villa ve 28. kole Premier League porazila Bournemouth 3-0. Domácí poslal do vedení již v 7. minutě Douglas Luiz. Po přestávce měli Villans několik dalších vyložených šancí a po dvou z nich se prosadili Ramsey a Buendia. Domácí tým si připsal 3 body a v tabulce aspoň dočasně přeskočil Chelsea.

Aston Villu prověří Bournemouth

Aston Villa pomýšlí na pozice v horní polovině tabulky a v rámci 28. kola ji doma čeká Bournemouth, který se nachází na sestupovém 18. místě, ale v posledním kole zaskočil favorizovaný Liverpool a vyhrál 1-0. Cherries navíc nad Villans vyhráli poslední 4 ligové zápasy.

Liverpool padl na hřišti Bournemouthu, Salah neproměnil pokutový kop

Bournemouth porazil ve 27. kole Premier League Liverpool 1:0. Domácí šli do vedení ve 28. minutě po brance Billinga. V druhém poločase hosté dostali výhodu pokutového kopu, ale Salah v obrovské příležitosti selhal a bránu vůbec netrefil. Cherries tak oplatili Reds porážku ze srpna a díky třem bodům poskočili na 17. místo.

Na hřiště posledního Bournemouthu přijede Liverpool

Bournemouth čeká po Man City a Arsenalu další náročné utkání. Na Vitality Stadium zavítá Liverpool, který v minulém kole zesměšnil Man Utd sedmi góly a v následujících zápasech se bude snažit dostat na čtvrté místo, které zajištuje účast v Lize mistrů.

Arsenal otočil zápas s Bournemouthem a na Emirates Stadium vyhrál 3-2

Arsenal porazil ve 26. kole Premier League na domácím stadionu Bournemouth 3:2. Gunners prohrávali už po 9 vteřinách hry, kdy vsítil gól Billing. Po přestávce hostující tým překvapivě přidal druhou branku a pro svěřence Mikela Artety to nevypadalo dobře. V 62. minutě se však domácí konečně probudili a po brankách Parteyho a Whitea vyrovnali na 2:2. Obrat dokonal v 98. minutě střídající Nelson, který se rohovém kopu prosadil bombou z hranice vápna.

Arsenal hostí předposlední Bournemouth

Na Emirates Stadium přijede předposlední Bournemouth, jenž proti Gunners nevyhrál posledních 6 zápasů ve všech soutěžích a v současné chvíli se pyšní nejhorší defenzivou v Premier League.

Manchester City si hravě poradil s Bournemouthem

Manchester City si snadno poradil s nováčkem z Bournemouthu a po výhře 4:1 zůstává v kontaktu s vedoucím Arsenalem. Hosté o svém vítězství rozhodli již v první půli, kdy se trefil Alveraez, Haaland a v nastavení první půle také Foden. V druhém dějství domácí dorazil ještě vlastní gól Mephama, v závěru se na korekci skóre zmohl ještě záložník Lerma.

Citizens proti Bournemouthu potřebují napravit předchozí ztrátu

Bournemouth v utkání 25. kola Premier League hostí Manchester City. Domácí se dostali ze sestupových pozic, ale stále se musí mít na pozoru, náskok mají pouze jeden bod. Hosté naopak nevyužili dvou zaváhání Arsenalu a sami také remizovali.

Bournemouth získal důležité tři body na Wolves

Vítězstvím hostů skončil duel 24. kola Premier League mezi Wolverhamptonem a Bournemouthem. Cherries zvítězili 1:0 díky trefě Marcuse Taverniera z kraje druhého poločasu a minimálně do zítra opustili sestupové pozice.

Wolverhampton bude chtít potvrdit formu doma proti Bournemouthu

V sobotu se odehraje klíčový souboj v rámci boje o záchranu v Premier League, Wolverhampton Wanderers přivítá na Molineux Bournemouth. Svěřenci Julena Lopeteguiho si naposledy odvezli ze Southamptonu vítězství 2:1, zatímco Cherries udrželi remízu 1:1 s Newcastlem United.

Newcastle na Bournemouthu jen remizoval

Bournemouth v rámci 23. kola Premier League uhrál cennou remízu 1:1 s Newcastlem United. Domácí dokonce díky brance Marcose Senesiho vedli, v závěru první půle ale srovnal Miguel Almirón a po přestávce už gól nepadl.