AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Crystal Palace doma nezaváhal

Crystal Palace zvítězil v domácím zápase proti Bournemouthu 2-0. Domácí si tak po prohře s Tottenhamem spravili chuť a zvládli i druhý vzájemný zápas s Bournemouthem za 3 body.

Crystal Palace hostí Bournemouth

Oba celky splnily nejdůležitější úkol a v nejvyšší anglické lize setrvají i pro příští sezónu. Hosté by v sobotu rádi soupeři vrátili porážku z konce prosince, kdy na domácím stadionu podlehli Eagles 0-2.

Lampardova družina konečně bodovala, utkání s Bournemouthem však rozhodla až v závěru

Forma londýnské Chelsea v posledních týdnech byla katastrofální, v sobotním utkání na Vitality Stadium se však Blues dočkali tří bodů. Skóre otevřel Gallagher, domácí však ještě do poločasu stihli vyrovnat zásluhou Viñy. Deset minut před koncem se prosadil Badiashile a o pár chvil později nadobro rozhodl střídající Félix.

Bournemouth doma přivítá zoufalou Chelsea

Pro trápící se Chelsea nemůže přijít konec sezóny dostatečně brzy. The Blues ale ještě musí odehrát pět ligových duelů a snažit si neutrhnout další ostudu. V sobotu odpoledne vyráží svěřenci Franka Lamparda na půdu Bournemouthu a domácí mohou v případě výhry svého soka v tabulce přeskočit. Kdo by si na tohle před letošním ročníkem vsadil. Zatímco Chelsea měla bojovat o poháry, Bournemouth měl být jasným aspirantem na sestup, ovšem realita je nakonec úplně jiná.

Bournemouth si s Leedsem hravě poradil

Bournemouth porazil v utkání 34. kola Premier League Leeds United 4:1. Dvě branky domácích si připsal Jefferson Lerma, po jedné přidali Dominic Solanke a Antoine Semenyo. Čestný úspěch hostí zajistil Patrick Bamford.

Na Vitality Stadium zavítá Leeds

Duel dvou týmů ohrožených sestupem nabídne 34. kolo Premier League. Na hřiště čtrnáctého Bournemouthu přijede šestnáctý Leeds, jenž z posledních čtyř ligových zápasů získal pouze bod.

Southampton prohrál s Bournemouthem a dál míří k sestupu

Southampton prohrál ve 33. kole Premier League 0-1 s Bournemouthem. O jediný gól hostujícího týmu se postaral v 50. minutě Tavernier. Saints důležitý zápas nezvládli a nadále jsou velmi blízko sestupu, Cherries jsou čtrnáctí.

V souboji týmů z jižního pobřeží se utká Southampton s Bournemouthem

Čtvrteční program Premier League nabídne důležitý zápas na St Mary's Stadium mezi Southamptonem a Bournemouth. Saints nedokázali na domácí půdě zvítězit v posledních čtyřech zápasech v nejvyšší soutěži, Cherries si chtějí připsat svou třetí venkovní výhru v řadě.

Bournemouth doma padl s West Hamem a zkomplikoval si boj o udržení

V neděli odpoledne se na Vitality Stadium utkal domácí Bournemouth s West Hamem v rámci důležitého záchranářského souboje. Statistikami vyrovnané utkání však skončilo jasným vítězstvím londýnského celku. Skóre zápasu otevřel už v páté minutě Michail Antonio, ještě do poločasu pak West Ham zvýšil vedení prostřednictvím Lucase Paquety a Declana Rice. Na konečných 0:4 v druhé půli upravil v 72. minutě Pablo Fornals.

West Ham se po dalším postupu v Konferenční lize utká v lize s Bournemouthem

West Ham United, který zažívá úspěch v pohárové Evropě, se v neděli na Vitality Stadium utká v rámci Premier League s Bournemouthem v záchranářském souboji. Cherries nasbírali devět bodů z posledních čtyř zápasů, Hammers pak prohráli pouze jedno z posledních devíti utkání ve všech soutěžích.

Spurs v infarktovém závěru selhali a poprvé od ledna doma padli. Za Cherries zářil Solanke

Fotbalisté Tottenhamu ve 31. kole Premier League překvapivě padli s Bournemouthem na vlastní půdě 2:3. Hosté i díky gólu a asistenci Dominicka Solankeho dlouho vedli. Domácí sice v 88. minutě vyrovnali, rozhodující direkt jim ale připravil v páté minutě nastavení Dango Ouattara, jemuž opět nahrával hrdina zápasu a zároveň bývalý útočník Liverpoolu. Spurs tak nepotvrdili skvělou formu v ligových střetnutích hraných před vlastním publikem a po pěti tříbodových kláních ve svém londýnském chrámu padli.

Tottenham se v sobotu odpoledne utká s Bournemouthem

Podruhé během dvou týdnů přivítá Tottenham Hotspur na severu Londýna tým z jižního pobřeží, v sobotním odpoledním zápase Premier League jej totiž čeká Bournemouth. Spurs se minulý víkend podařilo přetlačit Brighton & Hove Albion a zvítězili 2:1, zatímco svěřenci Garyho O'Neila odjeli z King Power s cennými třemi body.

Leicester doma padl

Leicester City doma nestačil v utkání 30. kola Premier League na Bournemouth a prohrál 0:1. O jediný gól se před přestávkou postaral Philip Billing.

V souboji dvou trápících se týmu se utká Leicester s Bournemouthem

V sobotu se na King Power Stadium odehraje potenciálně klíčové střetnutí dvou sestupem ohrožených týmů, Leicester City doma přivítá Bournemouth. Zatímco Foxes se snaží vyhnout čtvrté domácí porážce v řadě, Cherries prohráli osm z posledních devíti ligových zápasů na hřišti soupeře.

Brighton dohrávku zvládl, na Vitality Stadium se krásnou patičkou trefil Ferguson

Brighton v dohrávce 7. kola zvítězil na hřišti Bournemouthu 2:0. Hosté šli do vedení ve 28. minutě, kdy se krásnou patičkou prosadil Ferguson. Druhý gól přidal v 91. minutě střídající Enciso, a definitivně tak pojistil vítězství Seagulls. Brighton je v současné chvíli na šestém místě, odkud ztrácí 4 body na pátý Man Utd. Cherries se propadli na 18. pozici.