Crystal Palace - AFC Bournemouth 2:2

Spravedlivou remízou dopadl poměrně hodně zajímavý souboj dvou celků z dolní poloviny tabulky, v němž padly celkově hned čtyři branky, všechny přitom v prvním poločase. Crystal Palace přitom kopal dvě penalty, tu druhou v samotném závěru druhé půle, jenže vítězství nad Bournemouthem trestuhodně odmítl zařídit Christian Benteke.
VČERA | Komentáře a souhrny | 1 komentář

AFC Bournemouth - Southampton FC 1:1

Bournemouth nakonec na domácí stadiónu uhrál remízu se Southamptonem, když na branku Ryana Frasera odpověděl v druhé půli Charlie Austin.

Preview: Crystal Palace - AFC Bournemouth

Po opravdu hodně mizerném vstupu do sezóny se Crystal Palace přece jenom dostává do jakési výsledkové pohody. Ačkoli ani náhodou nemůže být se současnou sestupovou osmnáctou pozicí spokojený, je vidět značné zlepšení. Solidní formu by určitě rád potvrdil proti Bournemouthu, jenž je v tabulce jen o pár příček a pár bodů výše.
08.12. | Previews | 1 komentář

Preview: AFC Bournemouth - Southampton FC

V neděli si Premier League pro své příznivce nachystala dva souboje, od 14:30 vypukne ten první z nich, kdy Bournemouth na svém stánku přivítá hostující Southampton.
03.12. | Previews | 1 komentář

AFC Bournemouth - Burnley FC 1:2

Burnley nepřestává překvapovat a po výhře 2:1 na půdě Bournemouthu se stále drží v těsném kontaktu s evropskými poháry. The Clarets vyhráli zcela zaslouženě, svého soupeře přehrávali od úvodní minuty.
30.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: AFC Bournemouth - Burnley FC

Bournemouth na domácím stadionu Dean Curt uvítá ambiciózní Burnley a bude doufat, že se mu povede protáhnout svou třízápasovou sérii bez inkasování na číslo čtyři. Burnley sice naposledy prohrálo, ale jinak je jeho forma velmi dobrá, takže není příliš daleko od pohárů.
28.11. | Previews | 1 komentář

Swansea City - AFC Bournemouth 0:0

V určitě lepším rozpoložení byl před tímto duelem Bournemouth, který v posledních čtyřech kolech hned třikrát naplno bodoval, tentokráte ale musel být s konečnou bezbrankovou remízou spokojený. Swansea, kterou porazil v uplynulých třech vzájemných zápasech, totiž především ve druhém poločase měla ke třem bodům určitě blíže.
26.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Swansea City - AFC Bournemouth

Swansea aktuálně prožívá opravdu hodně krušné chvíle. V uplynulých sedmi kolech totiž získala jen pouhé tři body za vítězství nad Huddersfieldem, v ostatních případech jinak padla, a nachází se tak na předposledním místě tabulky. Její soupeř z Bournemouthu by pro ní nemusel představovat neúměrně neporazitelného rivala.
24.11. | Previews | 3 komentáře

AFC Bournemouth - Huddersfield Town 4:0

Bournemouth si až nečekaně snadno poradil před vlastními fanoušky s Huddersfieldem, a navázal tak na své vítězství v Newcastlu před reprezentační přestávkou. Nováček ligy předvedl výsledkově jeden z nejhorších výkonů sezóny, a to přitom mohl ještě utkání zvrátit, neboť druhou půli hrál v přesile. Vůbec si však nepohlídal Calluma Wilsona.
19.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: AFC Bournemouth - Huddersfield Town

Tolik se toho změnilo od doby, kdy na jaře 2011 sváděly Bournemouth a Huddersfield veledůležité boje v play-off League One. A ještě o rok později se maličké celky praly v této třetí anglické soutěži. Střih, listopad 2017 a stejné celky zkříží meče na nejsledovanější fotbalové scéně Evropy.
18.11. | Previews | 1 komentář
24.11. Defoe nebude ohrožovat defenzívu Swansea
Jermain Defoe přijde o zápas anglické ligy proti Swansea, útočníka Bournemouthu na trávník nepustí zraněné lýtko. (clubcall.com)
22.11. Arter před přesunem do West Hamu?
West Ham United hledá posilu do středu pole a poohlíží se přitom u konkurence. Do hledáčku londýnského klubu se dostal osmadvacetiletý záložník Harry Arter z Bournemouthu. (transfermarketweb.com)
17.11. Joshua King závodí s časem
Bournemouth by o víkendu mohl postrádat svého klíčového útočníka. "O Joshovi Kingovi se rozhodne až na poslední chvíli. Zmeškal reprezentační pauzu a vůbec v tomto týdnu netrénoval," vysvětloval na tiskové konferenci manažer Eddie Howe. (afcb.co.uk)
13.11. Mings za několik dní začne běhat
Tyrone Mings konečně doléčuje zraněná záda, v následujících dnech začne nabírat fyzickou kondici a nejpozději začátkem nového roku by se měl vrátit do sestavy Bournemouthu. Anglický obránce letos odehrál jen tři zápasy, mimo hru je od druhé poloviny září. (clubcall.com)
28.10. Begović se chystá na jubilejní start
Pokud se nestane nic nečekaného, může se bosenský brankář Asmir Begović dnes večer těšit už na svůj dvoustý start v Premier League, když v brance Bournemouthu stane proti svému bývalému zaměstnavateli z Chelsea. (theguardian.com)
13.10. Howe si není jist dvěma hráči
Až na poslední chvíli se rozhodne, zdali Bournemouthu o víkendu budou moci vypomoci Joshua King s Ryanem Fraserem, před utkáním s Tottenhamem to přiznal manažer Eddie Howe. (afcb.co.uk)
12.10. Defoe: Chtěl bych si zahrát na MS
Anglie postoupila na nadcházející světový šampionát do Ruska, kde by si chtěl zahrát i Jermaine Defoe. "Chcete-li být ve výběru, musíte hrát dobře, je to jednoduché. Jako útočník musíte především dávat góly," uvědomuje si Defoe. "Měl jsem možnost si atmosféru mistrovství světa vyzkoušet a chtěl bych to začít znovu," vysnil si zkušený útočník Bournemouthu. (lequipe.fr)
07.10. Skotsko přišlo o záložníka Frasera
Ryan Fraser nepomůže Skotsku v důležitém kvalifikačním utkání o postup na MS 2018 se Slovinskem. Třiadvacetiletý záložník se kvůli blíže nespecifikovaným zdravotním problémům vrátil do Bournemouthu. (clubcall.com)
07.10. Severní Irsko se nemusí obávat Kinga
Norsku v duelu proti Severnímu Irsku nepomůže Joshua King, útočník Bournemouthu si během zápasu se San Marinem poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
05.10. Wilson zpět v sestavě Bournemouthu
Callum Wilson se poprvé od lednového zranění kolenních vazů objevil na trávníku a nastoupil k nějakému zápasu. Útočník Bournemouthu hrál za rezervu proti Norwichi. (dailymail.co.uk)