Články

En-Nesyri lednové stěhování neplánuje, hodlá pomoci Seville

Sevilla zažíná na své poměry mizernou sezonu, v jejíž druhé polovině se bude moci spolehnout na jednoho z marockých hrdinů nedávného světového šampionátu. Setrvání v Andalusii plánuje útočník Youssef En-Nesyri, který pro tuto chvíli dá košem všem zájemcům o jeho služby...

Vyhrát ztracený zápas je obrovské povzbuzení, řekl kouč Sevilly

I když český brankář Tomáš Vaclík během úvodních 21 minut středečního zápasu Ligy mistrů s Krasnodarem dostal dva góly, kouč fotbalistů Sevilly Julen Lopetegui zůstal klidný. Věřil totiž, že jeho tým je natolik silný, že skóre otočí. To se také nakonec stalo; úřadující vítěz Evropské ligy vyhrál 3:2, přestože od konce prvního poločasu dohrával bez vyloučeného kapitána Jesúse Navase.

Sevilla má náhradu za Dabbura, z Leganésu koupila En-Nesyriho

Sevilla prodala do Hoffenheimu Munase Dabbura a včera získala náhradu do útoku. Barvy klubu z Andalusie bude nově hájit Youssef En-Nesyri, marocký reprezentant přišel na přestup za dvacet milionů eur z Leganésu...