Celé jméno:Tiemoué Bakayoko
Národnost: Francie Pobřeží slonoviny
Datum narození:17.08.1994
Výška:184 cmVáha:72 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Chelsea FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Chelsea FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie1450000000
Francie "21"31870000000
Francie "17"31030000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Bakayoko oficiálně přestoupil z Monaca do Chelsea

Chelsea hlásí velkou posilu do středu pole. Londýnský klub se dohodl s Monacem na přestupu Tiemouého Bakayoka, který na Stamford Bridge podepsal smlouvu na pět let...  
15.07. | Aktuality | 627 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.07. Bakayoka do Chelsea komplikují agenti
Chelsea navzdory očekáváním včera nedokázala dotáhnout příchod záložníka Tiemouého Bakayoka z Monaka, to však podle L'Équipe nebylo kvůli neúspěšné zdravotní prohlídce, jak spekuloval RMC Sport. Finalizaci transferu prý zdržuje vícero agentů, kteří usilují o finanční kompenzaci. (lequipe.fr)
14.07. Bakayokova situace se zamotává
Situace ohledně přestupu Tiemouého Bakayoka se zamotává. Podle RMC Sport se záložník Monaka bude příští týden opět hlásit Monaku poté, co neprošel zdravotní prohlídkou. Tomu nasvědčuje i skutečnost, že fotbalista ze své sociální sítě smazal veškeré fotky, které ho ukazovaly na londýnském Cobhamu. (RMC Sport)
13.07. Chelsea prý konečně dohodla Bakayoka
Londýnská Chelsea se měla kvůli záložníkovým problémům s kolenem ostýchat, nakonec ale podle RMC Sport už v pátek přivítá Tiemouého Bakayoka z Monaka na zdravotní prohlídce. Dvaadvacetiletý fotbalista má přestoupit za 45 milionů eur. (RMC Sport)
10.07. Chelsea vyčkává s Bakayokem
Tiemoué Bakayoko se v nejbližší době z Monaka do Londýna stěhovat nebude. O jeho služby sice vážně stojí Chelsea, prozatím ji však odrazují hráčovy problémy s kolenem. (francefootball.fr)
27.06. Bakayoko přicestoval do Londýna
Tiemoué Bakayoko včera přiletěl do Londýna a už brzy bude dokončen jeho přestup z AS Monaco do Chelsea. Ta za francouzského záložníka zaplatí čtyřicet milionů eur. (sport-express.ru)
26.06. Chelsea dolaďuje přestup Bakayoka
Tiemoué Bakayoko v následujících dnech změní dres a přestoupí z AS Monaco do Chelsea. 22letý záložník podepíše smlouvu na pět let, londýnský klub za něho zaplatí 32,5 milionu liber. (dailymail.co.uk)
02.05. Bakayoko nastoupí s ochrannou maskou
Monaco zítra čeká úvodní semifinálový zápas Ligy mistrů s Juventusem, do kterého zasáhne i Tiémoué Bakayoko. Ten si ze zápasu s Toulouse (3:1) odnesl zlomený nos, do zmíněného utkání by však měl zasáhnout s ochrannou maskou, s niž absolvoval včerejší trénink. (lequipe.fr)
29.04. Monaco přišlo o záložníka Bakayoka
Tiémoué Bakayoko nebude hrát proti Toulouse. Záložník Monaca má zlomený nos, semifinálové utkání Ligy mistrů s Juventusem by ale neměl vynechat, nastoupí však s ochrannou maskou. (lequipe.fr)
04.04. Bakayoko reprezentantem Pobřeží slonoviny?
Pobřeží slonoviny by mohl reprezentovat Tiemoué Bakayoko. Ten sice již nastoupil za Francii, jednalo se však jen o přátelské utkání, takže by mohl ještě obléknout dres afrického mužstva, kam ho láká nový kormidelník Marc Wilmots. (lequipe.fr)
28.03. Chelsea údajně nabídne za Bakayoka
Tiemoué Bakayoko by se mohl po letošní sezóně stěhovat do Anglie. Zájem o záložníka Monaca má hned několik klubů, Chelsea dokonce již údajně plánuje podat nabídku ve výši 37 milionů eur. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy