0
0

Články

Bayern gólmany měnit nebude, Ulreich s Neuerem prodloužili smlouvy

Letošní sezona je ve své třetině, Bayern Mnichov ale už myslí na tu příští a do ročníku 2024/2025 půjde se stejnou dvojicí brankářů, nové kontrakty dnes uzavřeli veteráni Sven Ulreich (35) a Manuel Neuer (37).

Nübel zamířil z Bayernu Mnichov na dvouleté hostování do Monaca

Monaco si vypůjčilo Alexandera Nübela. Čtyřiadvacetiletý brankář přichází na dvouleté hostování z Bayernu Mnichov, kde bude Manuelu Neuerovi krýt záda Sven Ulreich...

Brankář Ulreich si nedovedl vysvětlit minelu proti Realu

Gólman Sven Ulreich si nedovedl vysvětlit hrubou chybu v úterní odvetě semifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid, kterou se nechtěně podepsal pod vyřazení fotbalistů Bayernu Mnichov. Devětadvacetiletý hráč v první minutě druhé půle po špatné malé domů od Corentina Tolissa nevídaně zazmatkoval, nechal si balon podjet pod tělem a nabídl domácímu Karimu Benzemovi trefu do prázdné brány na 2:1.