Celé jméno:Simone Verdi
Národnost: Itálie
Datum narození:12.07.1992
Výška:172 cmVáha:62 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:9
Klub:SSC Neapol (ITA)
Aktuální statistiky v klubu SSC Neapol (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie41420000000
Itálie "21"2460000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Neapol dotáhla do úspěšného konce příchod Verdiho

Simone Verdi bude od nadcházející sezóny oblékat dres Neapole. Pětadvacetiletý křídelník se pod Vesuv stěhuje z Bologny, která za svoji oporu dostane 25 milionů eur...  
11.06. | Aktuality | 96 komentářů
 

Bologna chce udržet Verdiho, přestavbu nechystá

Joey Saputo, majitel italské Bologni, za kterou hraje i český fotbalista Ladislav Krejčí, se nechal slyšet, že v létě rozhodně neplánuje rozsáhlou přestavbu týmu, ačkoliv se po sezóně rozloučil s trenérem Robertem Donadonim. Cílem klubu zůstává především udržet záložníka Simone Verdiho.  
25.05. | Aktuality | 50 komentářů
 

Verdi do Neapole nejde, v lednu se mu Bolognu opouštět nechce

Simone Verdi bude i ve zbytku sezony hrát za Bolognu. O italské reprezentační křídlo měla zájem Neapol a kluby se dokázaly domluvit na odstupném, transfer ovšem padl na základě rozhodnutí pětadvacetiletého fotbalisty...  
16.01. | Aktuality | 69 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.06. Verdi podstupuje lékařskou prohlídku
Neapol se znovu přiblížila k příchodu Simone Verdiho. Ofenzivní tahoun Bologny přicestoval do Neapole, kde se podrobí nezbytné lékařské prohlídce, načež bude jeho transfer za 25 milionů eur dokončený. (football-italia.net)
10.06. Verdi už má zabukovanou prohlídku
Přestup záložníka Simone Verdiho z Bologne do Neapole je na spadnutí. Už zítra by měla 25letá hvězda poslední sezóny absolvovat zdravotní prohlídku a transferu za 25 milionů eur už by nic nemělo stát v cestě. (football-italia.net)
08.06. Neapol nabídne Verdimu smlouvu na 5 let
Záložník Bologni Simone Verdi se prý příští týden upíše definitivně Neapoli. Tvrdí to web novináře Gianluky Di Marzia. Neapol podle něj nabízí italskému reprezentantovi smlouvu na 5 let. (football-italia.net)
05.06. Verdi potvrdil odchod do Neapole
Simone Verdi opustí Bolognu a stane se novou posilou Neapole. Ofenzivní italský reprezentant potvrdil, že se s SSC dohodl na podmínkách smlouvy. (football-italia.net)
01.06. Neapol prý dojednala příchod Verdiho
Simone Verdi v průběhu nadcházejících dní vymění Bolognu za Neapol. Ta má o italské reprezentační křídlo zájem a podle posledních zpráv se s Bolognou dohodla na transferu za 25 milionů eur. (football-italia.net)
26.04. Verdi nakonec do Neapole?
Neapol by během letní přestávky mohla přivést Simoneho Verdiho. Křídelník Bologny je opakovaně spojován s milánským Interem, podle informací "Tuttosportu" však mají mít navrch Partenopei. (transfermarketweb.com)
25.04. Inter půjde po Verdim
Inter Milán se údajně v létě pokusí "ukrást" Neapoli vyhlédnutou posilu z Bologni Simone Verdiho. Ten měl pod Vesuv nakročeno v lednu, ale nakonec se rozhodl zůstat v současném klubu do konce sezóny. Inter prý vedle 25 milionů eur, které byla připravena za Verdiho v zimě zaplatit Neapol, plánuje nabídnout Bologni také hráčskou kompenzaci. (football-italia.net)
08.04. Rog klíčem k získání Verdiho?
Simone Verdi je letním přestupovým cílem Neapole, která hodlá Bolognu vyjma finanční kompenzace nalákat i na tu hráčskou. Opačným směrem by se podle posledních zpráv mohl stěhovat chorvatský záložník Marko Rog. (transfermarketweb.com)
02.03. O Verdiho zabojuje také AS Řím?
Zdá se, že italský záložník či útočník Simone Verdi z Bologni bude v létě jedním z nejžádanějších zboží na přestupovém trhu. Podle italských médií už o jeho služby projevily zájem vedle Neapole, kam měl nakročeno už v lednu, také Inter Milán a Juventus. Nyní se do boje hlásí i AS Řím. Odstupné, na které by si Bologna měla přijít se odhaduje zhruba na 25 milionů eur. (transfermarketweb.com)
01.02. Bologna bude měsíc postrádat Verdiho
Simone Verdi si na zhruba čtyři týdny odpočine od fotbalu. Útočník Bologny je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (football-italia.net)
Další expres zprávy