Celé jméno:Serdar Tasci
Národnost: Německo Turecko
Datum narození:24.04.1987
Výška:185 cmVáha:75 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo148850000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Tasci se v Bayernu neuchytil a sám netuší, co se stane v létě

Ve fotbale se věci mohou měnit hodně rychle a své o tom ví i Serdar Tasci. Německý obránce v zimě opustil Spartak Moskva a zamířil na hostování do Bayernu Mnichov, kde chtěl původně pokračovat i v dalších sezonách, jeho postoj ovšem s postupem času změnilo minimální herní vytížení...  
11.04.2016 | Aktuality | 74 komentářů
 

Tasci má jasno, po sezoně chce zůstat v Bayernu Mnichov

Svůj první start za Bayern Mnichov si o víkendu připsal Serdar Tasci. Osmadvacetiletý obránce přišel před třemi týdny na hostování do konce sezony ze Spartaku Moskva a před sebou má jeden cíl - vysloužit si trvalý přestup do bavorského klubu...  
22.02.2016 | Aktuality | 75 komentářů
 

Bayern ze Spartaku Moskva na hostování přivedl Tasciho

Serdar Tasci bude minimálně na jaře nastupovat za Bayern Mnichov. Ten získal 15násobného německého reprezentanta na hostování ze Spartaku Moskva, součástí dohody je i přestupová opce...  
01.02.2016 | Aktuality | 79 komentářů
07.09. Tasci novou posilou Sevilly?
Serdar Tasci po loňské sezoně nepodepsal nový kontrakt se Spartakem Moskva a v tuto chvíli si stále hledá nové angažmá. Německý obránce by mohl zamířit do Španělska, zájem o něho má Sevilla. (sport-express.ru)
30.06. Spartak Moskva opustí Tasci
Serdar Tasci si bude hledat nového zaměstnavatele. Bývalý německý reprezentant po šesti letech definitivně odejde ze Spartaku Moskva, zatím však není jasné, kam povedou jeho další kroky. (transfermarkt.de)
31.05. Tasci si zahraje tureckou ligu
Serdar Tasci se po vypršení smlouvy ve Spartaku Moskva stěhuje do Turecka. Německý obránce už údajně podepsal čtyřletý kontrakt s celkem Istanbul Başakşehir, vše má být potvrzeno v průběhu následujících hodin. (sport-express.ru)
27.03. Spartak Moskva trénuje i s Tascim
Na tréninku Spartaku Moskva se objevil i Serdar Tasci. Obránce ruského klubu je v pořádku po svalovém zranění, kvůli němuž chyběl pět týdnů. (sport-express.ru)
23.02. Tasci na dva týdny mimo hru
Serdar Tasci nedohrál včerejší utkání na půdě Athleticu, obránce Spartaku Moskva si poranil břišní sval a mimo hru bude zhruba dva týdny. (sport-express.ru)
24.01. Werder prý jedná o příchodu Tasciho
Serdar Tasci by v průběhu ledna mohl opustit Spartak Moskva. O německého obránce se zajímá Werder, který údajně už začal vyjednávat o příchodu někdejšího hráče Stuttgartu. (bild.de)
28.11.2017 Tasci má problémy se stehenním svalem
Serdar Tasci nenastoupil ke včerejšímu utkání ruské ligy proti Zenitu Petrohrad, důvodem absence obránce Spartaku Moskva bylo zranění stehenního svalu. (sport-express.ru)
12.10.2017 Tasci prý odmítl nabídku nové smlouvy
Serdar Tasci podle ruských médií nepřijal nabídku Spartaku Moskva na prodloužení smlouvy. Německý obránce má kontrakt jen do konce sezony. (sport-express.ru)
31.08.2017 Tasci jedná s Trabzonsporem
Serdar Tasci přicestoval do Turecka, obránce Spartaku Moskva zde bude jednat o podmínkách možného angažmá v Trabzonsporu. (sport-express.ru)
29.08.2017 Spartaku Moskva se zranil Tasci
Serdar Tasci vypadne na deset až dvanáct dní z tréninku, obránce Spartaku Moskva si přivodil svalové zranění. (sport-express.ru)
Další expres zprávy