MOL Cup 2017/201821200000000
celkem96968200200
Kariéra hráče

Krmenčík a Chramosta dostali jako první pokutu za simulování

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila poprvé tresty za simulování v českém profesionálním fotbale. Útočník Plzně Michael Krmenčík a útočník Mladé Boleslavi Jan Chramosta zaplatí pokutu 40 tisíc korun. Útočník druholigové Vlašimi Pavel Vyhnal je dokonce prvním hráčem, který má kvůli simulování zastavenou činnost na jedno soutěžní utkání. Jeho počínání totiž mělo vliv na výsledek.
12.10. | Aktuality | 114 komentářů

Vyhnal ani nevěděl, jak gól oslavit

První soutěžní zápas za Bohemians 1905 a hned gól. Povedenou premiéru zažil útočník Pavel Vyhnal v dnešním duelu s Jabloncem, přesto po utkání neměl důvod k velké radosti, jelikož jeho trefa neodvrátila porážku 1:2. Po utkání přiznal, že ani nevěděl, jak má svůj první ligový gól oslavit.
19.02.2012 | Aktuality | žádný komentář

Vyhnal litoval, že nevyužil proti Spartě šanci

Dvacetiletý útočník Slavie Pavel Vyhnal má za sebou slibně rozehranou prvoligovou premiéru se špatným koncem. V derby proti Spartě nastoupil překvapivě od začátku zápasu, v němž domácí fotbalisté dlouho vedli, a ze hřiště šel devět minut před koncem za stavu 1:1. Slavia však po Wilfriedově gólu z 89. minuty nakonec přišla i o remízu.