Celé jméno:Patrice Evra
Národnost: Francie Senegal
Datum narození:15.05.1981
Výška:173 cmVáha:76 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:West Ham United (ENG)
Aktuální statistiky v klubu West Ham United (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier League 2017/201852280000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie70609500001200
Reprezentační kariéra hráče
 

Evra se po čtyřech letech vrací do Anglie, vypomůže West Hamu

Patrice Evra se po angažmá v Itálii a Francii ještě jednou objeví na anglických trávnících, když dnes podepsal tříměsíční kontrakt s West Hamem. Levý obránce byl od listopadu volným hráčem a na krku mu až do konce sezony visí trest od UEFA, ten se však má vztahovat pouze na evropské poháry...  
07.02. | Aktuality | 115 komentářů
 

Evra na konec kariéry nemyslí, už mu chodí nabídky

Francouzský fotbalista Patrice Evra po trestu od UEFA a vyhazovu z Marseille nemyslí na konec kariéry. Šestatřicetiletý obránce už dostal podle svého agenta řadu nabídek. Evra obdržel za kopnutí fanouška do hlavy zákaz startu v evropských pohárech do konce této sezony a následně přišel o angažmá v Marseille. Uvažuje o tom, že se proti trestu odvolá.  
13.11.2017 | Aktuality | 69 komentářů
 

Evra dostal za kopnutí fanouška trest od UEFA a vyhazov z klubu

Francouzský fotbalista Patrice Evra dostal za kopnutí fanouška do hlavy zákaz startu v evropských pohárech do konce této sezony a navíc přišel o angažmá v Marseille.  
10.11.2017 | Aktuality | 29 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
24.05. West Ham potvrdil odchody Evry a Collinse
Obránci James Collins a Patrice Evra si budou hledat nová angažmá, oběma končí smlouvy ve West Hamu a vedení londýnského klubu jim nové nenabídne. (skysports.com)
07.02. Evra posílil West Ham
Patrice Evra si po rozchodu s Marseille našel novou práci, tříměsíční kontrakt mu nabídl West Ham, takže se může těšit na reunion s Davidem Moyesem a návrat do Premier League. (whufc.com)
07.02. Evra má namířeno do West Hamu
West Ham United by měl posílit Patrice Evra. Ostřílený francouzský obránce je bez angažmá po svém listopadovém propuštění z Marseille, se zástupci londýnského klubu se pak má setkak během dnešního dne. (transfermarkt.de)
05.01. Evra jedná s Galatasarayem
Patrice Evra přiletěl do Istanbulu a začal jednat o angažmá v Galatasarayi. Francouzský obránce je bez angažmá poté, co mu v průběhu podzimu byla ukončena smlouva v Marseille. (sport-express.ru)
18.12.2017 Evra slibuje lednový návrat
Patrice Evra se v lednu hodlá vrátit k fotbalu. Francouzský obránce na podzim přišel o angažmá v Marseille poté, co při rozcvičce před utkáním Evropské ligy v Guimaraesi kopl do hlavy jednoho z vlastních fanoušků. Olympique mu vypověděl kontrakt a trest přišel i ze strany UEFA, v jejíchž soutěžích nesmí hráč působit do konce června 2018. (sport-express.ru)
12.11.2017 Evra konec kariéry ještě nechystá
Patrice Evra hodlá pokračovat v aktivní kariéře. Francouzský obránce minulý čtvrtek během rozcvičky před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi kopl do hlavy jednoho z vlastních fanoušků, kvůli čemuž přišel o angažmá v Marseille, UEFA mu navíc přihodila sedmiměsíční zákaz startu v jejích soutěžích. (sport-express.ru)
10.11.2017 Evra byl propuštěn z Marseille
Patrice Evra dostal od UEFA stopku na sedm měsíců, vedení Marseille s ním následně ukončilo pracovní poměr. Důvodem jsou události před osm dní starým zápasem Evropské ligy v Guimaraesi, kdy se strhla šarvátka mezi hráči a fanoušky francouzského klubu, během níž zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy. (skysports.com)
10.11.2017 Evra si vykopl trest na sedm měsíců
Patrice Evra zná první trest za své chování z minulého týdne, kdy při rozcvičce před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi došlo k šarvátce mezi fanoušky a hráči Marseille a zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy - UEFA mu ve svých soutěžích pozastavila činnost na sedm měsíců. Pravděpodobně se ovšem nebude jednat o jediný trest, celou situaci vyšetřuje rovněž vedení Marseille. (bbc.com)
10.11.2017 Evra se bude dnes zpovídat
Patrice Evra se dnes sejde s vedením Marseille a bude vysvětlovat svůj zkrat z minulého týdne, kdy během rozcvičky před soubojem v Guimaraesí došlo k šarvátce mezi hráči a fanoušky francouzského klubu a zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy. Evrovi hrozí velmi přísný postih, jednou z možností je i vypovězení kontraktu. (lequipe.fr)
03.11.2017 Marseille prošetřuje Evrův prohřešek
Vedení Marseille začalo interní jednání s Patricem Evrou. Francouzský klub včera hrál v Guimaraesi a už během rozcvičení došlo ke střetu mezi jeho hráči a vlastními fanoušky, během potyčky byl nejvíce vidět právě Evra, který jednoho z příznivců kopl do hlavy. V nejkrajnějším případě mu hrozí vyhazovat z klubu. (soccerway.com)
Další expres zprávy