Celé jméno:Patrice Evra
Národnost: Francie Senegal
Datum narození:15.05.1981
Výška:173 cmVáha:76 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie70609500001200
Reprezentační kariéra hráče
 

Evra na konec kariéry nemyslí, už mu chodí nabídky

Francouzský fotbalista Patrice Evra po trestu od UEFA a vyhazovu z Marseille nemyslí na konec kariéry. Šestatřicetiletý obránce už dostal podle svého agenta řadu nabídek. Evra obdržel za kopnutí fanouška do hlavy zákaz startu v evropských pohárech do konce této sezony a následně přišel o angažmá v Marseille. Uvažuje o tom, že se proti trestu odvolá.  
13.11.2017 | Aktuality | 69 komentářů
 

Evra dostal za kopnutí fanouška trest od UEFA a vyhazov z klubu

Francouzský fotbalista Patrice Evra dostal za kopnutí fanouška do hlavy zákaz startu v evropských pohárech do konce této sezony a navíc přišel o angažmá v Marseille.  
10.11.2017 | Aktuality | 29 komentářů
 

Evrovi hrozí za nakopnutí fanouška přísný trest i konec kariéry

Francouzskému hráči Patrici Evrovi z Marseille hrozí přísný trest za to, že před čtvrtečním utkáním Evropské ligy na hřišti Guimaraese během rozcvičky nakopl fanouška svého týmu a jako první hráč v historii soutěže byl vyloučen ještě před úvodním hvizdem. Podle francouzských médií by incident mohl šestatřicetiletého obránce donutit i ukončit kariéru.  
03.11.2017 | Aktuality | 277 komentářů
05.01. Evra jedná s Galatasarayem
Patrice Evra přiletěl do Istanbulu a začal jednat o angažmá v Galatasarayi. Francouzský obránce je bez angažmá poté, co mu v průběhu podzimu byla ukončena smlouva v Marseille. (sport-express.ru)
18.12.2017 Evra slibuje lednový návrat
Patrice Evra se v lednu hodlá vrátit k fotbalu. Francouzský obránce na podzim přišel o angažmá v Marseille poté, co při rozcvičce před utkáním Evropské ligy v Guimaraesi kopl do hlavy jednoho z vlastních fanoušků. Olympique mu vypověděl kontrakt a trest přišel i ze strany UEFA, v jejíchž soutěžích nesmí hráč působit do konce června 2018. (sport-express.ru)
12.11.2017 Evra konec kariéry ještě nechystá
Patrice Evra hodlá pokračovat v aktivní kariéře. Francouzský obránce minulý čtvrtek během rozcvičky před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi kopl do hlavy jednoho z vlastních fanoušků, kvůli čemuž přišel o angažmá v Marseille, UEFA mu navíc přihodila sedmiměsíční zákaz startu v jejích soutěžích. (sport-express.ru)
10.11.2017 Evra byl propuštěn z Marseille
Patrice Evra dostal od UEFA stopku na sedm měsíců, vedení Marseille s ním následně ukončilo pracovní poměr. Důvodem jsou události před osm dní starým zápasem Evropské ligy v Guimaraesi, kdy se strhla šarvátka mezi hráči a fanoušky francouzského klubu, během níž zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy. (skysports.com)
10.11.2017 Evra si vykopl trest na sedm měsíců
Patrice Evra zná první trest za své chování z minulého týdne, kdy při rozcvičce před zápasem Evropské ligy v Guimaraesi došlo k šarvátce mezi fanoušky a hráči Marseille a zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy - UEFA mu ve svých soutěžích pozastavila činnost na sedm měsíců. Pravděpodobně se ovšem nebude jednat o jediný trest, celou situaci vyšetřuje rovněž vedení Marseille. (bbc.com)
10.11.2017 Evra se bude dnes zpovídat
Patrice Evra se dnes sejde s vedením Marseille a bude vysvětlovat svůj zkrat z minulého týdne, kdy během rozcvičky před soubojem v Guimaraesí došlo k šarvátce mezi hráči a fanoušky francouzského klubu a zkušený obránce jednoho z příznivců kopl do hlavy. Evrovi hrozí velmi přísný postih, jednou z možností je i vypovězení kontraktu. (lequipe.fr)
03.11.2017 Marseille prošetřuje Evrův prohřešek
Vedení Marseille začalo interní jednání s Patricem Evrou. Francouzský klub včera hrál v Guimaraesi a už během rozcvičení došlo ke střetu mezi jeho hráči a vlastními fanoušky, během potyčky byl nejvíce vidět právě Evra, který jednoho z příznivců kopl do hlavy. V nejkrajnějším případě mu hrozí vyhazovat z klubu. (soccerway.com)
02.11.2017 Evra byl vyloučen během rozcvičení
Patrice Evra nenastoupil a ani nenastoupí k dnešnímu zápasu Evropské ligy na půdě portugalské Vitórie SC Guimarães. Francouzský obránce Marseille během rozcvičky nakopl jednoho z fanoušků, za což dostal červenou kartu. K situaci došlo poté, co se strhla šarvátka mezi hostujícími hráči a jejich vlastními fanoušky. (bbc.com)
31.10.2017 Marseille by mohl opustit Evra
Patrice Evra si během ledna dost možná bude hledat nové angažmá. Zkušený zadák pravidelně nenastupuje za Marseille, načež podle francouzských médií údajně zvažuje odchod a jednou z nabízených možností má být Čína. (transfermarkt.de)
26.09.2017 Evra hlásí návrat k tréninku
Do tréninku Marseille se znovu zapojil Patrice Evra. Zkušený obránce měl svalové problémy a nehrál o víkendu proti Toulouse, nyní je ale znovu fit. (lequipe.fr)
Další expres zprávy