David Pavelka a Ondřej Čelůstka mají se Spartou Praha smlouvy jenom do konce sezony, podle posledních zpráv se však jejich odchod nechystá. Letenský klub má zájem oba jmenované udržet, což neplatí pro Ladislava Krejčího staršího.

infotbal.cz
23.04.202312:39

Čelůstka se vrátil na trávníky

Fotbalisté sparťanského B-týmu porazili ve 24. kole druhé ligy Prostějov 2:0. Pražané vyhráli třetí z posledních čtyř zápasů a v neúplné tabulce se posunuli na deváté místo. Hanáci zůstali na čtrnácté příčce, která jako poslední zaručuje záchranu. Patnáctá Opava ztrácí na Prostějov tři body, ale má k dobru odpolední zápas na hřišti Táborska. První poločas odehrál v dresu Sparty Ondřej Čelůstka. Třiatřiacetiletý stoper nastoupil poprvé od loňského února, dlouho pauzíroval kvůli problémům s achilovkou.

ČTK
07.01.202311:16

Čelůstka odcestuje na soustředění

Zanedlouho čeká Spartu soustředění ve španělské Marbelle a odcestovat na něj by měl i Ondřej Čelůstka. Ten musel kvůli poraněné noze vynechat celý podzim, a ačkoli jeho zdravotní neduhy od té doby hodně ustoupily, pořád se neví, zda stihne začátek jara. "Tráví spoustu času v posilovně, začíná i běhat. Snad se zapojí i do tréninků ve Španělsku,” přál by si sparťanský stratég Brian Priske.

isport.cz
04.11.202123:41

Čelůstku čeká vyšetření

Obránce Sparty Ondřej Čelůstka, který nedohrál čtvrteční duel Evropské ligy v Lyonu, měl potíže s achillovkou a po návratu do Česka bude muset na podrobnější vyšetření. Teprve po něm se uvidí, jak dlouho by mohl Letenským chybět. "Bohužel pocítil zase problém, na základě čehož střídal. V pátek půjde na magnetickou rezonanci a podle toho uvidíme," řekl po utkání trenér Pavel Vrba.

04.11.202119:19

Čelůstka střídal kvůli zranění

Pouhých sedm minut vydržel na trávníku v utkání s Lyonem obránce pražské Sparty Ondřej Čelůstka. Pak musel kvůli zranění přepustit místo Andreasu Vindheimovi. Problém to může znamenat i pro českou reprezentaci před posledním kvalifikačním zápasem o mistrovství Evropy proti Estonsku.

24.10.202120:42

Čelůstka střídal vinou zranění

Sparta Praha dohrává zápas proti Mladé Boleslavi bez Ondřeje Čelůstky. Zkušený obránce letenského týmu střídal dvacet minut před koncem s neupřesněným zraněním.

03.07.202119:28

Ondřej Čelůstka nedohrál dnešní zápas s Dánskem, český obránce se ve druhém poločase zranil a jeho místo zaujal Jakub Brabec.

04.06.202123:05

Čelůstka střídal se zraněním

Česko vysoko prohrálo přátelské utkání s Itálií, navíc přišlo o zraněného Ondřeje Čelůstku. Sparťanský obránce střídal po prvním poločase se zraněným kolenem.

22.12.202017:57

Sparta přišla o obránce Čelůstku

Hodně nešťastně začalo dnešní utkání s Libercem pro Spartu, hned v první minutě se zranil Ondřej Čelůstka. Český reprezentační obránce se srazil se spoluhráčem Dávidem Hanckem a přestože se snažil o návrat na trávník, musel nakonec střídat.

05.11.202020:02

Čelůstka nehraje vinou zranění

Sparta Praha nastoupí k dalšímu zápasu Evropské ligy v Celtic Parku bez Ondřeje Čelůstky. Důvodem absence reprezentačního stopera je svalové zranění.

twitter.com/ACSparta_CZ
14.10.202021:06

Česko pokračuje bez zraněného Čelůstky

Ondřej Čelůstka nedohraje dnešní utkání Ligy národů ve Skotsku. Obránce Sparty musel střídat, v průběhu první půle utrpěl svalové zranění.

16.03.202019:58

Čelůstka přispěl k výhře Antalyasporu

Antalyaspor uniká ze sestupového pásma tabulky turecké ligy a zlepšenou formu potvrdil i dnes, když doma vyhrál 1:0 nad Sivassporem. Svůj podíl na tom měl Ondřej Čelůstka, český obránce odehrál celé utkání.

28.12.201919:54

Čelůstka zamířil do vlastní sítě

Antalyaspor prohrál na půdě Galatasaraye vysoko 0:5 a jedním z viníků debaklu je i Ondřej Čelůstka. Český obránce odehrál celé utkání a ve 37. minutě si dal vlastní branku, Galatasaray v té chvíli vedl 3:0.

08.12.201917:50

Čelůstka zmírnil porážku Antalyasporu

Antalyaspor prohrál 1:3 s Trabzonsporem, na čemž se gólově podílel Ondřej Čelůstka. Český reprezentant vstřelil jediný gól domácího týmu a zároveň první ligovou branku v tomto ročníku.

01.10.201822:03

Čelůstka rozhodl o výhře Antalyasporu

Antalyaspor vyhrál 1:0 na půdě Ankaragücü a hlavním hrdinou utkání byl Ondřej Čelůstka, český obránce dal v 18. minutě jedinou branku zápasu.

17.07.201816:57

Antalyaspor si pojistil Čelůstku

Český reprezentant Ondřej Čelůstka bude pokračovat v Antalyasporu. V tureckém celku prodloužil smlouvu o další dva roky. Původní kontrakt mu nyní končil a mohl být volným hráčem. "Z podpisu smlouvy mám velkou radost. Věřím, že budou úspěšné nejenom pro mne, ale hlavně pro klub. Je to moje čtvrtá sezona v klubu a celkem šestá v Turecku, těším se na to," řekl Čelůstka na svém webu. "Měl jsem i jiné nabídky, ale nebyl důvod odcházet z klubu, kde jsem spokojený," dodal.

ČTK
11.03.201815:50

Antalyaspor dohrával bez Čelůstky

Ondřej Čelůstka se v 25. kole turecké ligy na půdě Göztepe nechal vyloučit. Zlínský odchovanec nastupující za Antalyaspor, jenž prohrál 1:2, opustil hřiště těsně před závěrečným hvizdem.

21.11.201620:43

Čelůstka pomohl zdolat bývalý tým

Obránce Ondřej Čelůstka přihrál v turecké lize na gól Antalyasporu, který zvítězil na hřišti jeho bývalého týmu Trabzonsporu 1:0. Někdejší český reprezentant hned v úvodu zápasu dostal ve vzdušném souboji tvrdý úder do hlavy a ve hře pokračoval s bandáží. Přesto v osmé minutě po rohovém kopu přiklepl hlavou míč Chicovi a brazilský záložník vstřelil jedinou branku zápasu. Antalyaspor vyhrál třetí zápas za sebou poté, co v úvodních osmi kolech sezony usiloval o vítězství marně. V předchozích dvou duelech zvítězil rovněž 1:0, vždy díky penaltě proměněné největší hvězdou týmu Samuelem Eto'em.