Milan Škoda Expres zprávy

03.03.202409:23

Škoda v sestavě Slavie "B"

B-tým pražské Slavie zahájí jarní část sezony utkáním s Admirou. V sestavě vršovického klubu při této příležitosti nechybí ikonický útočník Milan Škoda.

28.11.202123:12

Škoda nenastoupil kvůli nemoci

Mladá Boleslav vyhrála v Jablonci (1:0), kde se musela obejít bez Milana Škody. Zkušenému útočníkovi vystavila stopku nemoc.

20.11.202119:10

Škoda vstřelil 100. gól ve FORTUNA:LIZE

Mladá Boleslav porazila Zlín, na čemž má největší zásluhu Milan Škoda, který vstřelil jediný gól utkání. Pro bývalou dlouholetou oporu Slavie se jednalo o 100. branku v české nejvyšší soutěži.

02.07.202118:04

Milan Škoda trénuje s Mladou Boleslaví

Do přípravy Mladé Boleslavi se dnes zapojil útočník Milan Škoda. Pětatřicetiletý bývalý reprezentant hrál od loňského ledna v tureckém Rizesporu, kde mu po sezoně vypršela smlouva. Zatím není jasné, zda bude Škoda v Mladé Boleslavi působit. "O dalších detailech jeho možného angažování v našem týmu budeme informovat," uvedl středočeský klub ve stručném prohlášení na klubovém webu.

ČTK
03.04.202117:36

Škoda byl poprvé v kariéře vyloučen

Rizespor doma remizoval 0:0 s Fatihem Karagümrük a tento duel nedohrál Milan Škoda. Český útočník nastoupil v základní sestavě, v 51. minutě inkasoval žlutou kartu a o pět minut později byl napomínán znovu.

19.03.202119:08

Škoda zaznamenal devátý gól sezony

Rizespor překvapil Galatasaray, na půdě druhého týmu tabulky turecké ligy vyhrál 4:3 a svůj podíl na tom měl i Milan Škoda. Český útočník v 54. minutě proměnil penaltu, jednalo se o jeho devátý zásah sezony.

20.01.202115:59

Škoda se blýskl dvěma góly

Český útočník Milan Škoda se zásadní měrou podílel na vítězství Rizesporu 3:0 v turecké lize nad Gaziantepsporem. Škoda otevřel skóre ve 42. minutě a krátce po přestávce přidal druhou branku z penalty.

17.01.202116:44

Škoda se trefil za Rizespor

Útočník Milan Škoda se znovu střelecky prosadil v dresu tureckého Rizesporu. Proměněná penalta ale jeho mužstvu v zápase proti Malatyasporu nestačila. Rizespor si odvezl porážku 1:4.

10.01.202117:35

Škoda přihrál na gól

Milan Škoda se podílel důležitou měrou na remíze tureckého Rizesporu v domácím utkání s Denizli. V nastaveném čase si připsal asistenci při gólu Ruzgara.

03.01.202111:59

Škoda rychle otevřel skóre

Rizespor vede 1:0 nad Gençlerbirliği a velkou zásluhu na tom má Milan Škoda, český útočník otevíral skóre již v osmé minutě.

24.12.202019:04

Škoda zaznamenal čtvrtou trefu v sezoně

Český útočník Milan Škoda si udržel střeleckou formu v turecké lize i na Štědrý den a byl strůjcem vítězství Rizesporu 2:1 nad Antalyasporem. Čtyřiatřicetiletý bývalý kapitán Slavie skóroval ve třetím ligovém utkání za sebou a podruhé byl jeho gól vítězný. Škoda dal čtvrtou ligovou branku v sezoně. Navíc se v utkání asistencí podílel i na první změně skóre, o kterou se postaral už v sedmé minutě rakouský záložník Yasin Pehlivan. Škoda zvýšil po hodině hry, chvíli na to dal výsledku konečnou podobu německý kanonýr Lukas Podolski. Víc ale hosté nedokázali a klesli o bod za svého přemožitele, kterému patří v neúplné tabulce 12. místo.

ČTK
19.12.202016:41

Škoda neodvrátil porážku Rizesporu

Rizespor ve 13. kole turecké Süper Lig prohrál na hřišti Trabzonsporu, kde hosty z penalty poslal do vedení Milan Škoda. Bývalá opora Slavie se prosadila ve druhém utkání po sobě a celkem potřetí v sezóně.

12.12.202016:05

Škoda rozhodl o výhře Rizesporu

Rizespor doma přetlačil Göztepe a hrdinou duelu se stal Milan Škoda. Český útočník nastoupil v základní sestavě, ve druhé minutě nastavení pak rozhodl o výhře domácího týmu.

11.09.202021:30

Škodův gól na body nestačil

Milan Škoda se trefil hned v prvním kole turecké ligy. V minulé sezoně po lednovém odchodu ze Slavie skóroval v jarní části desetkrát, dnes byl jediným střelcem Rizesporu, který však doma podlehl Fenerbahce 1:2. Škoda byl dnes prvním střelcem nového ročníku turecké Superligy. V 59. minutě si naskočil na Melnjakův centr a dostal domácí do vedení. Favorizované Fenerbahce, které v prvním poločasu neproměnilo penaltu, však vývoj otočilo. Škoda zápas nedohrál, v 79. minutě byl střídán.

ČTK
25.07.202022:07

Škoda porážku Rizesporu neodvrátil

Rizespor prohrál na půdě Fenerbahçe 1:3 a porážce nezabránil ani gól Milana Škody. Český útočník se prosadil v 53. minutě a zaznamenal jubilejní desátou branku sezony.

19.07.202022:07

Škoda dvěma góly zařídil výhru Rizesporu

Çaykur Rizespor ve 33. kole turecké ligy zdolal Yeni Malatyaspor, na čemž se dvěma góly podílel Milan Škoda. Bývalý kapitán Slavie po příchodu do Turecka odehrál 16 ligových utkání, ve kterých devětkrát skóroval.

28.06.202020:47

Škoda přidal v Turecku 101. ligový gól

Šest dní po vstupu do Klubu ligových kanonýrů skóroval Milan Škoda v turecké lize znovu. Český útočník dal gól ve třetím utkání v řadě a 101. ligovou brankou v kariéře pomohl Rizesporu k remíze 2:2 s Denizlisporem. Domácí prohrávali po půlhodině 0:2, ale Škoda ve 40. minutě snížil. Bývalý slávistický kanonýr si naběhl na centr zprava a před malým vápnem napálil míč do horního rohu branky. V 71. minutě se pak povedlo Rizesporu vyrovnat a zvýšit naděje na záchranu. Na 14. místě má jednobodový náskok na sestupové pásmo. Od lednového příchodu z Edenu dal Škoda ve 12 zápasech sedm branek.

ČTK
22.06.202022:06

Škoda dal 100. gól kariéry

Český útočník Milan Škoda se prosadil v dresu Rizesporu v turecké lize na půdě Antalyasporu. Brankou v deváté minutě nastaveného času z penalty už ale jenom mírnil porážku 1:3. Pro Škodu to byl ale jubilejní 100. gól v kariéře. Rizespor drží v tabulce poslední bezpečnou patnáctou příčku o bod před Konyasporem.

14.06.202022:18

Škodu dělí jeden gól od klubu kanonýrů

Milan Škoda skóroval za Rizespor v turecké fotbalové lize a jediný gól ho dělí od vstupu do Klubu ligových kanonýrů, který sdružuje hráče s minimálně stovkou nastřílených prvoligových branek. Jeho tým zdolal v 27. kole Galatasaray 2:0. Český útočník sice v 42. minutě neproměnil pokutový kop, ale vyražený míč dopravil pohotovým skluzem do sítě. V české lize Škoda nastřílel za Bohemians 1905 a Slavii 94 gólů. Po lednovém přestupu z Edenu do Rizesporu přidal dalších pět branek, tu poslední hned po ukončení tříměsíční koronavirové soutěžní pauzy.

ČTK
14.06.202021:18

Škoda poslal Rizespor do vedení

Milan Škoda si dnes na své konto připsal pátou branku v dresu tureckého Rizesporu. Český útočník v závěru první půle duelu s Galatasarayem neproměnil penaltu, dokázal se ale dostat k dorážce a z té už rozvlnil síť.