11.12.202123:04

Přikryl pomohl k výhře asistencí

Český záložník Tomáš Přikryl pomohl Jagiellonii Bialystok k vítězství na hřišti Lechie Gdaňsk. Přikryl si připsal asistenci u vítězné branky Bartosze Bidy na 2:1. Celý zápas za vítěze odehrál i další český středopolař Martin Pospíšil.

20.11.202117:12

Přikryl opět skóroval, Frydrych byl vyloučen

Jagiellonia Białystok porazila Wisłu Kraków 3:1, na čemž se výrazně podíleli Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil. Prvně jmenovaný vsítil ve druhém poločase vítězný gól, zatímco druhý z olomouckých odchovanců asistoval na první branku Blazeje Augustyna. Hostující tým od deváté minuty dohrával bez vyloučeného Michala Frydrycha.

11.09.202119:38

Jagiellonii pomohla asistentce Pospíšila

Martin Pospíšil z Jagiellonie Białystok se asistencí na vyrovnávací gól Israela Puerta podílel na remíze 1:1 se Stal Mielec. Pro třicetiletého záložníka to byla druhá asistence v sezoně.

21.04.202119:59

Pospíšil připravil dva góly

Jagiellonia hostila Stal Mielec, jednu branku dal Tomáš Přikryl a do děje utkání polské ligy se výrazně zapsal i Martin Pospíšil, který připravil dvě branky svého týmu. Oba čeští krajánci přesto nemohou být spokojeni, jejich tým inkasoval v páté minutě nastavení a nakonec získal jen bod za remízu 3:3.

21.04.202118:40

První gól v sezóně pro Přikryla

Jagiellonia Białystok před koncem úvodního dějství vede 2:1 nad Stal Mielec, přičemž na obou gólech měli podíl Češi. Martin Pospíšil zapsal asistenci na první branku Bogdan Tirua a posléze premiérovým gólem v sezóně zvýšil vedení svého týmu Tomáš Přikryl.

09.04.202120:56

Pospíšil a Přikryl pomohli k výhře Jagiellonie

Jagiellonia Białystok porazila Cracovii, na čemž se podíleli Martin Pospíšil a Tomáš Přikryl, kteří asistencemi pomohli k oběma gólům svého týmu. Pro prvně jmenovaného se jednalo o čtvrtou gólovou přihrávku v sezóně, jeho český spoluhráč má na kontě sedmou asistenci.

13.03.202110:29

Pospíšil dostal červenou kartu

Martin Pospíšil nebude mít dobré vzpomínky na včerejší zápas se Štětínem. Jeho Jagiellonia Białystok doma v utkání polské ligy prohrála 0:1, český záložník navíc v 83. minutě inkasoval dvě žluté karty a předčasně putoval pod sprchy.

23.11.202022:22

Výhru Jagiellonie režírovali Češi

Jagiellonia Białystok doma porazila Wisłu Płock vysoko 5:2 a hodně vidět byli čeští fotbalisté. Martin Pospíšil jednu branku dal a na jednu přihrál, jeho spoluhráč Tomáš Přikryl si na své konto připsal hned tři přesné finální přihrávky.

29.08.202022:03

Pekhartův gól na body nestačil

Jagiellonia dnes vyhrála 2:1 na půdě Legie Varšava a domácím na body nestačila ani branka Tomáše Pekharta, český útočník dal výsledku v 60. minutě konečnou podobu. Na straně vítězů byli vidět Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil, oba si připsali po jedné asistenci.

10.06.202022:44

Pospíšil se podílel na vítězství Jagiellonie

Jagiellonia Białystok vyhrála na půdě Lodži, na čemž se jedním gólem podílel Michal Pospíšil. Pro osmadvacetiletého záložníka se jednalo o druhou ligovou branku v sezóně.

07.03.202022:01

Pospíšil zařídil výhru Jagiellonie

Jagiellonia porazila Śląsk Wrocław 1:0 a gólově to zařídil Martin Pospíšil, český záložník v 56. minutě proměnil pokutový kop.

03.11.201914:58

Pospíšil si připsal gólovou asistenci

Záložník Martin Pospíšil se podílel v polské lize na vítězství Jagiellonie Bilaystok 2:0 v zápase s LKS Lodž. Český fotbalista asistoval u úvodní branky Bartosze Kwiecieně. V zápase nastoupil také další Čech Tomáš Přikryl, který byl vystřídán v 57. minutě.

05.10.201908:32

Malé české derby v Polsku bez vítěze

Jedna z pátečních předehrávek nového kola polské Ekstraklasy byla též soubojem českých zástupců: Vítězslav Lavička jako trenér Śląsku Wrocław, a proti němu Tomáš Přikryl s Martinem Pospíšilem v barvách Jagiellonie Białystok. Utkání nakonec skončilo nerozhodně 1:1; Pospíšil odehrál celý zápas, Přikryl si připsal 79 minut.

06.05.201920:29

Jagiellonii pomohla branka Pospíšila

Martin Pospíšil vstřelil svůj letošní první ligový gól za Jagiellonii Białystok. Český záložník pečetil výhru svého týmu 4:2 ve skupině o titul nad Pogoněm Štětín.

02.08.201822:53

Pospíšil přispěl k postupu Jagiellonie

Jagiellonia Białystok před týdnem porazila doma Rio Ave 1:0, nyní v Portugalsku remizovala 4:4 a postoupila do třetího předkola Evropské ligy. Svůj podíl na tom měl i Martin Pospíšil, český fotbalista v 72. minutě srovnal na průběžných 3:3.

07.04.201820:09

Pospíšil prohru Jagiellonie neodvrátil

Jagiellonia Białystok prohrála s Wislou Plock 1:3 v utkání, v němž se do listiny střelců zapsal Martin Pospíšil. Ten v 54. minutě snižoval na průběžných 1:2.

23.02.201822:25

Pospíšil znovu mířil přesně

Jagiellonia Białystok porazila 4:1 Lechii Gdańsk, posunula se do čela polské ligy a zásluhu na tom měl i Martin Pospíšil. Český záložník v 53. minutě zvyšoval na průběžných 3:1, trefil se přitom ve třetím utkání v řadě.

17.02.201820:00

Pospíšil rozhodl o výhře Jagiellonie

Jagiellonia Białystok vyhrála 1:0 nad Cracovií a velký podíl na tom měl Martin Pospíšil, český záložník dal v šedesáté minutě jedinou branku utkání.

12.02.201820:36

Bialystoku pomohla branka Pospíšila

Záložník Martin Pospíšil pojistil druhým gólem v polské lize vítězství Bialystoku v Gliwicích. Domácí celek po porážce 0:2 klesl na poslední místo tabulky, Bialystok je po 22 kolech druhý a na vedoucí Legii Varšava ztrácí dva body. Šestadvacetiletý Pospíšil přestoupil do týmu polského vicemistra Bialystoku loni v létě z Jablonce. První ligový gól vstřelil v srpnu, pak se ale na půl roku střelecky odmlčel. Dnes si v 55. minutě naběhl do pokutového území na přízemní centr Šwiderského a jeho střela se od tyče odrazila do sítě.

ČTK
31.08.201611:22

Hořavu na srazu reprezentace střídá Pospíšil

Záložník Tomáš Hořava ze zdravotních důvodů vypadl z nominace fotbalové reprezentace na dnešní zápas s Arménií. Trenér Karel Jarolím místo něj povolal Martina Pospíšila z Jablonce. Plzeňský Hořava už přitom byl náhradníkem, když dostal pozvánku dodatečně místo zraněných Bořka Dočkala a Jakuba Rady.